Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
baxowaty

King of the Sea V

11 comments in this topic

Recommended Posts

[GRAY]
Players
2,591 posts
21,308 battles

Promocja największego turnieju oraz informacje o nim na stronie porażają. Nawet drabinki/infa nie było z kim EU będzie grać z serwera NA. Kto nie ma dostępu do prywatnego discorda, nic nie wie.

Pomijam już brak informacji kto wygrał, kiedy jak i dlaczego.

Później się dziwić, że na Twitchu było ledwo tysiąc osób. Największe wydarzenie w grze, wypromowane gorzej niż kolekcja homo flet.

Konkursy lezą, streamerzy coś tam ze swojego portfelika wydają.

WG nie chce inwestować w nowych klientów a tylko wydoić istniejących, czy jak to wygląda ? Czym taka sytuacja jest spowodowana, bo nie rozumiem? Kilkudziesięciu graczy ze społeczności marnuje tydzień-dwa życia, żeby zorganizować coś za przysłowiowy frajer, a nie ma czasu żeby skrobnąć kilka informacji na stronie?

• Cool 4

[LUZ]
Players
2,566 posts
4,128 battles

No co no, mordeczki Flamu i Izolate można było zobaczyć i się chłopaki do Paryża przelecieli, taki zdaje się był cel turnieju, nie?

[-TWA-]
Players, Clan Test Coordinator
315 posts
9,976 battles

Chyba nie było możliwości uzupełnienia tego,ale pewności nie mam.

[GRAY]
Players
2,591 posts
21,308 battles

Mogli stworzyć drugą drabinkę i podlinkować osobno. Te challonge wielokrotnie sobie tworzyliśmy na turniejach dla jaj w wormsy u nas :)) Nawet w Paincie mogli narysować, uzupełnię tutaj.

Pozwalam WG na udostępnienie :cap_happy:

tabela.png

[KURLA]
[KURLA]
Players
97 posts

Fascynująca rozgrywka... coś pomiędzy wyścigiem okrętów podwodnych a grzybobraniem :cap_like:

xD.png

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

E tam, murykańce jadące mydłejem i trzema grozowojami były śmiechowe. Jakim cudem wygrali enejową edycję wowsa, nie zrozumiem. Jakim cudem nikt na eneju nie wpadł na pomysł, jak ich skontrować, jestem w stanie zrozumieć trochę bardziej, bo przynajmniej o parę tysięcy randomów za dużo zagrałem, żeby nie rozpoznać objawów martwicy mózgu. Sam finał eneja to była poezja dla miłośników popkornu i amatorskiego sado-maso: PSV doskonale wiedziało czym będzie jechać O7, więc wystawili naprzeciwko zero radarów i cztery hitlerburgi z sonarami zamiast rozbicia. Ubaw był po pachy. Jak mi się granie na EU znudzi to idę statować pasy na eneja i będę większym kozakiem niż łobuz.

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.