Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

81 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Players
3,367 posts
21,421 battles
1 hour ago, demencjusz said:

Trudno mi uwierzyć, by tak to miało wyglądać. Bo w takiej sytuacji ten split oznaczałby wyłącznie straty dla graczy. Przykładowo: ulepszenie kadłuba, które kosztuje 2 mln kredytów na tierze VII, po spadku na tier VI kosztować będzie dajmy na to już tylko 1,5 mln. Dodajmy utratę modułów (m.in. moduł camo z tieru VIII zniknie przy spadku okrętu na tier VII, podobnie moduł z tieru IX zniknie przy spadku okrętu na tier VIII).
Gdyby tak to miało wyglądać, powstałby spory hejt. A zdaje się, że zapowiadali jakoby gracze na tym nie mieli stracić.

Gdzieś chyba nawet przebąkiwali, że skoro ma się okręt danego tieru, to dostanie się jego równowartość w kredytach (a w takie zapewnienia raczej można wierzyć, bo dawanie rekompensaty w kredytach nie odbije się na zyskach WG) i okręt z tieru niżej. Czyli za posiadanie wszystkich krążków US z tierów VI-IX, mogłoby wpaść 30 mln (lub więcej) kredytów i dodatkowo nowe odpowiedniki. Do tego jeszcze "klonowanie kapitanów" też chyba będzie powiązane z posiadanymi okrętami. Dla kogoś, kto ma miliony kredytów i miliony elitarnego expa kapitańskiego, tak wyglądająca rekompensata nie miałaby zbyt dużego znaczenia, ale dla graczy, którzy tego nie mają, byłaby wartościowa.

Odnośnie modułów to jest tak jak Batonik pisze. Powędrują sobie do magazynu i założysz je na okręt na tym samym tierze, albo gdzie chcesz. Gracze tutaj nie stracą. Ale jest haczyk. Nie straci nikt kto ma np NO. Zyska sobie okrecik dodatkowo. NO spada niżej a na t8 wchodzi Baltimore. Nie ma żadnych strat. Ale jak ktoś chce przycwanić i wykupi sobie wszystkie CA to wtopi. No chyba że będzie rekompensata w kredytach. Swoją drogą rekompensata w kretkach była, tylko nie pamietam czy przy IJNDD, czy RUDD. Ale była na pewno.

[-FZO-]
Players
494 posts
10,492 battles

Liczę - skoro pacz co trzy tygodnie - że split nastąpi około 31 maja.

W sumie nie wiem, czemu się napaliłem jak arab na daktyle, skoro ta nowa linia średnio mi pasuje - chyba po cichu mam nadzieję, że jednak to wypali.

[KURLA]
Players
821 posts
11,949 battles
16 minutes ago, batonik26 said:

Liczę - skoro pacz co trzy tygodnie - że split nastąpi około 31 maja.

W sumie nie wiem, czemu się napaliłem jak arab na daktyle, skoro ta nowa linia średnio mi pasuje - chyba po cichu mam nadzieję, że jednak to wypali.

Patche teraz wychodzą co 4 tygodnie, z tego co ostatnio było mówione na oficjalnym filmiku WG. 

Players
727 posts
6,857 battles
On 13.05.2018 at 12:09 AM, UrukSzymon said:

NO spada niżej a na t8 wchodzi Baltimore. Nie ma żadnych strat. Ale jak ktoś chce przycwanić i wykupi sobie wszystkie CA to wtopi. No chyba że będzie rekompensata w kredytach.

W "Waterline" Sub Octavian mówił, że w porcie należy trzymać wszystko od Cleveland po Baltimore, wtedy uzyskamy najwięcej korzyści.

[-FZO-]
Players
4,608 posts
11,344 battles

Według SoaRen (czerwony z RU, truizm nieprawdaż?) w 0.7.5 pojawią się ciężkie krążowniki + Cleveland z lekkiej gałązki. Reszta lekkich będzie później (zapewne w 0.7.6).

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.