Jump to content
  • 0
tom21

Zakup sprzętu eksploatacyjnego

10 comments in this topic

Question

[NASS]
Players
54 posts
5,094 battles

Witam, czy w WOWS'ie da się kupić zapas sprzętu eksploatacyjnego tak jak w WOCIE? Chodzi mi o to że jak jest promocja to kupuję sobie od razu na 100 ulepszonych dymów i gaśnic. Jeśli tak to jak wybrać większą ilość zakupu?

9 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Moderator
4,251 posts
10,730 battles
1 hour ago, tom21 said:

Witam, czy w WOWS'ie da się kupić zapas sprzętu eksploatacyjnego tak jak w WOCIE? Chodzi mi o to że jak jest promocja to kupuję sobie od razu na 100 ulepszonych dymów i gaśnic. Jeśli tak to jak wybrać większą ilość zakupu?

Nie. Nie da się. Można wyposażyć wszystkie okręty w dany sprzęt, a potem go z nieużywanych okrętów ściągnąć. Innej opcji nie ma.

• Cool 1

• 1
Players
1,404 posts
12,977 battles

Ja do zakupów "na zapas" wykorzystuję moją kolekcję ARPiaków. Skoro nie da się ich sprzedać, to robią u mnie za magazyn "od okazji do okazji". Kiedy jest zniżka na materiały eksploatacyjne, kupuję "do pełna" gaśnic, naprawek i czego się da, po czym zakładam na wspomniane ARPiaki. Jak zniżka się skończy, to zdejmuję po kolei wspomniane consumable i wykorzystuję je dla okrętów, używanych najczęściej. Wiem, że dla forumowych bogaczy to są może grosze, ale jeśli ktoś nie zarabia zbyt dużo, to ucieszy się nawet przy oszczędności 100 czy 200 tys. sreberka. Oczywiście każdy robi, jak uważa :-)

• Cool 2

• 0
[HOB]
Moderator
1,471 posts
6,229 battles

Mają niby wyposażenie w planach, ale od dłuższego czasu nic o tym nie wspominano.

O materiałach nawet nic nie mówili. W interesie WG jest to, aby gracz kupował EQ i materiały po pełnej cenie. Nie chcą powtórzyć w pewnym sensie błędu z WOTa, gdzie gracz poświęcający raz fundusze na zapasy jest kilka tysięcy do przodu od każdej bitwy (dla odmiany goldammo swoje zżera).

Wiadomo, że jak brakuje kredek, to się chętniej kupuje konto premium, zarabiaczki, a nawet przetapia.

• 0
[-DWS-]
Beta Tester
4,634 posts
12,745 battles
20 hours ago, Leonarnik said:

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak może w statkach brakować kasy. W samolotach czy czołgach tak, ale w statkach?

To zależy czym grasz i jak. Na dyszkach bez premki w zasadzie nie da się na dłuższą metę zarobić. Oczywiście, grając na różnych tierach, to nie powinno być problemu, ale jak ktoś chce grać głównie dychami a jeszcze umiejętności ma powiedzmy średnie, to jest w plecy.

• 0
[NE_PL]
[NE_PL]
Players
3 posts
17,466 battles

Przepraszam. Pisałem wcześniej w złym dziale.

Jak przesuwać ikony ze sprzętem eksploatacyjnym. Na jednym okręcie mam ich tak dużo, że nie" łapie" mi ikon z radarem. Wszelkie próby z naciskaniem klawiszy, rolki na muszce zawiodły. prosze o poradę.

• 0
[KLON]
Players
313 posts
16,736 battles
41 minutes ago, kris1333 said:

Przepraszam. Pisałem wcześniej w złym dziale.

Jak przesuwać ikony ze sprzętem eksploatacyjnym. Na jednym okręcie mam ich tak dużo, że nie" łapie" mi ikon z radarem. Wszelkie próby z naciskaniem klawiszy, rolki na muszce zawiodły. prosze o poradę.

To jest bardziej odpowiednie miejsce na takie pytanie, a najlepiej wyślij info do supportu. 

• 0
[NE_PL]
[NE_PL]
Players
3 posts
17,466 battles
1 hour ago, Firkines said:

To jest bardziej odpowiednie miejsce na takie pytanie, a najlepiej wyślij info do supportu. 

Dziękuję. Wysłałem zgłoszenie.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.