Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TankJr87

Najlepsze/unikatowe okręty w grze

98 comments in this topic

Recommended Posts

[GLORY]
Players
203 posts
24,677 battles

z premium Admiral Graf Spee  największy kaliber dział ze wszystkich krążowników w grze, ciekawe torpedy, a z drzewkowych polecam Minotaura - szybki reload, mocne aa, dymek i dobre torpedy. 

[-DWS-]
Beta Tester
4,707 posts
13,085 battles
On 4.02.2018 at 12:34 PM, mickecobra said:

Drzewkowe (ominąłem papiery, czyli okręty które nie powstały w rzeczywistości):

No to moja lista. Nie powtarzam Twoich typów z którymi się w sporej części zgadzam:

Tier 3 - Tenryu - Chyba najmniejszy krążownik w grze, w praktyce przerośnięty niszczyciel.

Tier 4 - Danae - tylko dla lubiących jazdę na krawędzi. No i nikt nie zarzuci sealclubbingu.

Tier 5 - Kongo - szybki, z niezłym walnięciem. No i Kongosy to jedyne pancerniki japońskie które w czasie wojny nie zajmowały się staniem w porcie.

Tier 6 - Aoba - nie jest to może szczególnie mocny okręt, ale niezwykle przyjemny w grze. Szybki, zwrotny, z dobrym camo, no i niewielki, przez co trudniej go trafić.

Tiet 7 - Akatsuki - Japoński niszczyciel który szybko pływa, taka sytuacja.

Tier 8 - Edinburgh - niedoceniany, ale jeden z lepszych okrętów w tej linii i ostatni realnie istniejący.

Tier 9 - Fletcher - wiem, też wymieniłeś Fletchera, ale jego trzeba wymienić. Dla mnie najlepszy okręt w całej grze.

Tier 10 - Z-52 - okręt który w sumie nie powstał bo się wojna skończyła (ale budowę zaczęli). W grze posiada unikalny sonar o zasięgu blisko 6km, przez co jest morderczy w walce na capach.

• Cool 3

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,981 battles
42 minutes ago, rtfm_pl said:

Tier 9 - Fletcher - wiem, też wymieniłeś Fletchera, ale jego trzeba wymienić. Dla mnie najlepszy okręt w całej grze.

No to ja też dodam Fletchera. :D

A jak Fletcher, to też jego największy rywal na tierze a przy okazji najlepszy IJN DD. Czyli Yugumo. Najlepszy spot na tierze, plus niesamowita ilośc konfiguracji. Każdy może zrobić go pod siebie. Gunboat, ninja czy nawet uniwersalny DD bardzo przyjemny do gry w dywizjonach.

• Cool 1

Players
2,260 posts
5,275 battles
On 4.02.2018 at 2:54 PM, Leonarnik said:

Chabarowsk. Pływająca groza.

Nie mam go, więc pytam: dlaczego pływająca groza? Nie torpi z niewidki, świeci się jak psu jaja, no czy ja wiem? Na minutę wystrzeli 96 pocisków, tylko 6 więcej od Grozovoia.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
8,565 battles

Najlepsze okręty w grze? Co prawda nie gram obecnie, ale myślę że top 3 pozostaje bez zmian:

1.Kamikaze

2.Fujin

3.Kamikaze R

W dowolnej kolejności :Smile-_tongue:

Pozdrawiam

• Cool 1

Players
2,260 posts
5,275 battles
13 minutes ago, Radeckij said:

Najlepsze okręty w grze? Co prawda nie gram obecnie, ale myślę że top 3 pozostaje bez zmian:

1.Kamikaze

2.Fujin

3.Kamikaze R

W dowolnej kolejności :Smile-_tongue:

Pozdrawiam

Z zastrzeżeniem, że:

1) nie wykryje ich lotnia (nerf CV!) i w ogóle nikt inny.

2) nie wpadną nagle za zakrętem na niszczarkę US, GER, RU.

Kup Giulio Cesare, będziesz miał zabawę :)

[ISEN]
Moderator
4,303 posts
11,077 battles
1 hour ago, henryk5pio said:

Nie mam go, więc pytam: dlaczego pływająca groza? Nie torpi z niewidki, świeci się jak psu jaja, no czy ja wiem? Na minutę wystrzeli 96 pocisków, tylko 6 więcej od Grozovoia.

Pędzi ponad 43 węzłów ( z dopałką i flagą blisko 49) i ma naprawkę co czyni go 2 Grozovoimi... No i fear factor. Gdy lecą na Ciebie co 4 sekundy pociski.... po prostu BBki uciekają w podskokach.

• Cool 1

Players
2,260 posts
5,275 battles
7 minutes ago, Dark_Havoc said:

Pędzi ponad 43 węzłów ( z dopałką i flagą blisko 49) i ma naprawkę co czyni go 2 Grozovoimi... No i fear factor. Gdy lecą na Ciebie co 4 sekundy pociski.... po prostu BBki uciekają w podskokach.

Dzięki za wyjaśnienie, brzmi cool, ale obawiam się celności na max dystansie... Ale pomyślę ;) I sorry za offtop.

Players
1,745 posts
11,972 battles
2 minutes ago, henryk5pio said:

Dzięki za wyjaśnienie, brzmi cool, ale obawiam się celności na max dystansie... Ale pomyślę ;) I sorry za offtop.

To twoi przeciwnicy obawiają się swojej celnosci. 

Dodatkowo spora część okrętu pokryta jest 50mm pancerzem który blokuje sporo obrażeń z HE. Ale linia nie jest dla wszystkich, trzeba lubić ten unikatowy styl gry.

[BUSHI]
Players
3,600 posts
18,377 battles
On 4.02.2018 at 12:10 PM, mickecobra said:

(Iwaki alpha)

O, na ten okręcik choruję, chciałbym go kiedyś zdobyć :Smile_sad:

Mam tak samo i chciałbym jeszcze mieć Arkansasa i Gremka. Impka już mam.

Patrząc pod kątem unikatowości, to dla mnie najlepsze okręty. W zasadzie w Iwaki i Arkansas-a można się zaopatrzyć, tylko że to już będzie inne konto. Chociaż co to za różnica ...

[-DWS-]
Beta Tester
4,707 posts
13,085 battles
2 hours ago, UrukSzymon said:

A jak Fletcher, to też jego największy rywal na tierze a przy okazji najlepszy IJN DD. Czyli Yugumo.

Oczywiście, ale jak mam wskazać jednego, to jednak Fletcher. A co do Yugumo, można go zrobić pod działa albo pod torpedy, można pływać z dymem albo z reload boosterem, można pływać z torpedami 12km albo ultra szybkimi 8km. Możliwości jest od metra.

20 minutes ago, Capt_Han_Solo said:

Nikt nie lubi "Hooda"

Jest premką, a ostatnie posty były o okrętach drzewkowych. A z premek na T7 to Hood ma konkurencję w postaci choćby Szarego, czy "darmowego" Nelsona. Przy czym zarówno Szary jak i Nelson są okrętami unikalnymi, a Hood to w sumie taki mocniejszy Kongo. Nie twierdzę, że Hood jest zły, ale na T7 są ciekawsze (i wcale nie gorsze) premki.

2 hours ago, Radeckij said:

1.Kamikaze

2.Fujin

3.Kamikaze R

Ostatnio dochodzę do wniosku, że Gremlin jednak lepszy. Kamkazem terroryzujesz pancerniki i trochę krążki, Gremlinem terroryzujesz też niszczyciele i nawet czasem jakiś samolot spuścisz.

12 minutes ago, Odo_Toothless said:

W zasadzie w Iwaki i Arkansas-a można się zaopatrzyć, tylko że to już będzie inne konto.

Masz na myśli zakup konta? To jest jakiś pomysł, ale wolał bym go nabyć tak bardziej normalnie. Jakby go dawali za Free XP, nawet w cenie Missouri, to bym uzbierał. Iwaki jest bardziej unikalny od Arkansasa, bo w sumie masz w grze Wyominga, a odpowiednika Iwaki brak. Znaczy niby jest Tenryu, ale on czegoś dymku nie posiada.

[BUSHI]
Players
3,600 posts
18,377 battles
14 minutes ago, rtfm_pl said:

(...) unikalny od Arkansasa, bo w sumie masz w grze Wyominga,(...)

Dostał buffa do pomocniczej i z tego co wiem wyciąga obecnie 6,8 km, co już było by zabawne na tych tierach. Co prawda nie ma AA i to czyni jego i Impka marnym pancerzem do solo. Grałem teraz Impkiem +2 CV na stronę - 110k wbite, ale gra przegrana, bo nic nie mogłem zrobić przeciwko samolotom. Kaiserem/Orionem zrobionym pod AA to bym całe to latające towarzycho wciągnąłem nosem i poprosił o więcej :-P

Jeżeli chce się go mieć + Alphę, to raczej innej drogi nie ma i nie będzie, niż 2 konto.

[-DWS-]
Beta Tester
4,707 posts
13,085 battles
7 minutes ago, Odo_Toothless said:

Jeżeli chce się go mieć + Alphę, to raczej innej drogi nie ma i nie będzie, niż 2 konto.

Akurat Arkansasa mam, więc jeden problem mniej :)

• Cool 1

[QTANG]
Weekend Tester
288 posts
10,292 battles

Arkansas poza buffem secondarki dostał chyba buffa do celność.  Jak go nie trawiłem bo kartoflami walił tak teraz epicko skupia i rozdaje salwy po kilkanaście tys. z max zasiegu. 

Iwaki to moja najlepsza zabawka w grze:) Mam nadzieję, że nikt z WG tego nie czyta ale ten ostatni buff był niepotrzebny bo z rzeźnika zrobili potwora. Dym, torpy 10km, spot poniżej zasięgu torped i teraz jeszcze mu dali hydro i zwiększony zasięg dział.  Poza tym jak nacisnę "n" mogę sobie posłuchać dubstepa:) 

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,162 battles

Mam i Arkansas i Gremlina. W Arkansas najbardziej podoba mi się unikalna, tak jak chciał autor wątku, możliwość zamontowania modułów z X tieru.

[-DWS-]
Beta Tester
4,707 posts
13,085 battles
3 minutes ago, eeLCee said:

Iwaki to moja najlepsza zabawka w grze:) Mam nadzieję, że nikt z WG tego nie czyta ale ten ostatni buff był niepotrzebny bo z rzeźnika zrobili potwora. Dym, torpy 10km, spot poniżej zasięgu torped i teraz jeszcze mu dali hydro i zwiększony zasięg dział.  Poza tym jak nacisnę "n" mogę sobie posłuchać dubstepa:) 

Wkurzasz.

Kurde, rosyjski oddział WG zrobił jakąś akcję dla "kolekcjonerów". Jak ktoś ma ileś tam shipów, to może się do nich odezwać i pomagają mu w zdobyciu unikalnych premek. Na Iwaki choruję "od zawsze", niestety na alfe się nie nie załapałem, więc Iwaki nie dla mnie. Oczywiście, cieszę się, że mam przynajmniej Gremlina, ale "wisienki na torcie" mi brakuje. A jak pisałem, spokojnie bym go brał za np. 750k FreeXP, wymienię Missouri na Iwaki w każdej chwili, mimo że Missouri też niedługo będzie unikalny.

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,600 posts
18,377 battles
25 minutes ago, rtfm_pl said:

Kurde, rosyjski oddział WG zrobił jakąś akcję dla "kolekcjonerów". Jak ktoś ma ileś tam shipów, to może się do nich odezwać i pomagają mu w zdobyciu unikalnych premek. (...)

Możesz nabyć różne kama, flagi i okręty, ale tylko te, które nie są wycofane/zastrzeżone/specjalne za osiągnięcia.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.