Jump to content
  • 1
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mirmix_1

kara zat trafienie sojusznika

31 comments in this topic

Question

[GNZ]
Players
2 posts
1,390 battles

jak można karać  oznaczeniem team killer za przypadkowe trafienie sojusznika w jednej bitwie . a teraz 29 bitew muszę to naprawiać . karajcie tych ,którzy specjalnie to robią jeszcze zanim bitwa się zacznie. w jakiejkolwiek bitwie jeżeli do kogoś z sojuszników strzelałem to tylko w obronie własnej. system to powinien to rozróżniać. a nie karać jak leci

30 answers to this question

Recommended Posts

• 2
Players
7 posts

Haski...
Jest taka rzecz, co się nazywa KULTURA, jest rzeczą nabytą przez wychowanie, najczęściej przez rodziców.

Chyba że jesteś z pokolenia "bezstresowego wychowania" - czyli nie znasz słowa "kultura osobista".
od trzeciej do szóstej klasy szkoły podstawowej najczęściej uczą gramatyki, ortografii i interpunkcji języka polskiego.

Patrząc na twoje wypowiedzi, wiele z tych lekcji opuściłeś - proponuje wrócić do szkoły i podjąć na nowo edukację w tym temacie/tematach.

Odnośnie twojego postu - wiele razy się zdarza że kogoś wyrzuci z gry - nie widzę by ludzie z tego powodu rzucali inwektywami na lewo i prawo - tak jak to ty uczyniłeś...

A twoje zachowanie w bitwach jak i na czacie i forum jest identyczne - przez takie osoby jak ty cierpią inni - najczęściej niewinne osoby - tylko tej samej narodowości...

• 1
Players
1,404 posts
12,977 battles
13 hours ago, Silentraz said:

W jednej na paręset bitew niestety trzeba się liczyć z możliwością bycia zniszczonym, najczęściej przez lamę w niszczycielu (lub w czymkolwiek z rybkami).

Problem w tym, że czasami zatapia cię niekoniecznie lama, a zwyczajny SK...(ontener) i nie robi tego przypadkiem, ale celowo - by kosztem twego okrętu uratować swoją leniwą d.pę. Zniszczenie sojusznika po to, by odebrać mu "miejscówkę" za wyspą - to jeden z przykładów. Kiedyś tak zginął mój Emile Bertin - uważałem na torpsy od wroga, tymczasem dostałem hojną salwę torped w plecy od "sojuszniczego" Nurnberga. Żadnego sorry, po prostu płynął zadowolony z siebie ch.a.m. A system nie wykrywa takich zachowań, co gorsze, zatopieni gracze są surowo karani przez system: kiedyś pokrzywdzony dostawał odszkodowanie w sreberku, ale WG uznało, że podwójne ukaranie skrzywdzonych to świetny pomysł i odszkodowanie odebrało. Z szacunku dla innych forumowiczów nie skomentuję wulgarnymi słowami tego pośredniego wspierania TeamKillerów przez firmę. TK dostaje róż, a skrzywdzony traci consumable z danej bitwy + nie dostaje odszkodowania. Taka to "sprawiedliwość" wg WG  :-(((

• 1
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
3 minutes ago, Piotr_Haski said:

dzieki za zrozumienie czy moje wypowiedzi sa chaotyczne ?? powiedzialbym ze  nie ale spoko ok jest jak jest ale nie zmienia to faktu ze nowy sytem karania jest bardzo niesprawiedliwy bo karanie kogos kto ma problem ze sprzetem lub z netem to dla WG jest najwyraznie trafnym rozwiazaniem jeszcze raz dziekuje za poswiecony czas

Wybacz, ale mi ciężko się wczyta wpisy bez znaków przystankowych i wielkich liter, w dodatku mocno nacechowanych emocjami. Nie ważne w tej chwili. Zawsze możesz zadawać pytanie na forum w wątku:

Tam na pewno znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

• Cool 1

• 1
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
59 minutes ago, adamPOLAND said:

popieram temat , choć ja przed chwilą nie dostałem , płynę sobie obok sojusznika i on płynie prosto , ja już mam celownik na celu i oddaje strzał , nagle patrzę ostrzeżenie i  strzelaniu do sojuszników , a on mi specjalnie przede mnę skręcił pod mój ogień , a płynął 3 sek prosto obok mnie , dopiero jak oddaliłem kamerę od siebie to ujrzałem ,że jest przede mną , bo mam wyłączone kamera grup uzbrojenia i w trybie snajperskim go nie widziałem przed soba

Ale tak po prawdzie co popierasz? Jaki mechanizm ma odróżniać przypadkowy strzał od strzału z premedytacją?
Skoro widziałeś sojusznika koło Ciebie, to jako rozgarnięty gracz, możesz przyjąć, że istnieje prawdopodobieństwo, że zmieni kurs na taki, że możesz go trafić. Wystarczy, zanim wystrzelisz, oddalić na sekundę widok i nie trafisz sojusznika.

• Cool 1

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
4 minutes ago, mirmix_1 said:

jak można karać  oznaczeniem team killer za przypadkowe trafienie sojusznika w jednej bitwie . a teraz 29 bitew muszę to naprawiać . karajcie tych ,którzy specjalnie to robią jeszcze zanim bitwa się zacznie. w jakiejkolwiek bitwie jeżeli do kogoś z sojuszników strzelałem to tylko w obronie własnej. system to powinien to rozróżniać. a nie karać jak leci

Strzelanie do sojuszników, nawet w obronie własnej, jest traktowane jak TK. 29 bitew oznacza, że to nie pierwszy Twój TK w historii. I nie było to jedyne "przypadkowe" postrzelenie. Poczytaj sobie:
https://forum.worldofwarships.eu/topic/94212-mechanika-tk-team-killer/

• 0
Players
1,333 posts

Well, 29 bitew, to nie pierwszy raz oznaczenie będzie, a co do głównego problemu to wystarczy do swoich nie strzelać. Tłumaczenie, że w obronie własnej to nawet w sądzie nie działa, a co dopiero tu :Smile_glasses:

• 0
[HOB]
Moderator
1,470 posts
6,226 battles

Obrona własna w tej grze działa na innej zasadzie - jak ktoś jest różowy to sam się zatapia. Edukowanie czy oddawanie sojusznikom jest niestety kiepskim sposobem.

W jednej na paręset bitew niestety trzeba się liczyć z możliwością bycia zniszczonym, najczęściej przez lamę w niszczycielu (lub w czymkolwiek z rybkami).

Za to 29 bitew to nie wiem... zatłuc czy pogratulować :Smile_sceptic:

• 0
[GNZ]
Players
2 posts
1,390 battles

jak masz pozwolenie to działa. I co mam czekać aż burak ,,sojusznik" zatopi mnie ciekawostka. To wywalajcie takich debili. Ja po pracy chem trochę zrelaksować się grą a nie rajcuje mnie strzelanie do sojuszników tym bardziej że moja średnia zatapianych przeciwników to dwa/trzy statki na bitwę.

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
1 minute ago, mirmix_1 said:

jak masz pozwolenie to działa. I co mam czekać aż burak ,,sojusznik" zatopi mnie ciekawostka. To wywalajcie takich debili. Ja po pracy chem trochę zrelaksować się grą a nie rajcuje mnie strzelanie do sojuszników tym bardziej że moja średnia zatapianych przeciwników to dwa/trzy statki na bitwę.

No właściwie system TK naznacza, takich co strzelają do sojuszników. Jak strzelasz do sojusznika to zarabiasz na TK. Nie ma znaczenia czy on strzelił pierwszy czy Ty. Obaj dostajecie karę.

• 0
[HOB]
Moderator
1,470 posts
6,226 battles
13 hours ago, mirmix_1 said:

tym bardziej że moja średnia zatapianych przeciwników to dwa/trzy statki na bitwę.

Ci przeciwnicy nie mają przypadkiem zielonego/niebieskiego koloru?:cap_wander:

Zadane uszkodzenia    9 642,12 :Smile_ohmy:
Zniszczone okręty    0,51 :Smile_amazed:
Zniszczone samoloty    0,00 :Smile_bajan2: (naciśnij P by takiego dziwnego znaczka nie było)

• 0
Weekend Tester
679 posts
4,222 battles

@UP. To naprawdę fajnie że strzelasz do swoich. Szybciej wyłapiesz ban i będzie o jednego raka mniej.

• Cool 2

• 0
Players
724 posts
6,342 battles
11 minutes ago, MALENCZUK said:

ta gra to guwno jak wot ustawiane a strzelanie do swoich powinno byc nagradzane bo poco walic 15 min w przeciwnika i trafiac caly czas za zero ja mozna swojemu za fula lepszy efekt  tak meczysz sie celujesz trafiasz calo salwo i jaki efekt 0 dmg przeciwnik byle strzalem cie rozwala bo jebana gra tak ustawia wiec ludzie wolo walic do swoich i tak sie to kreci i tego nikt niezmieni ja reguralnie wale w swoich bo lepszy efekt jak robienie za fraga

Moja reakcja, gdy to przeczytałem.

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
5 minutes ago, Piotr_Haski said:

do cholery jak  mozna nakladac kare dyscyplinarna za to ze mama problem z netem i nie moglem wejsc do bitwy do cholery 

jakas kpina 

Nowy system nakłada kary za CZĘSTE opuszczanie bitwy bądź bycie WIELOKROTNIE AFK. Niestety nie ma technicznych środków, aby rozróżnić celowe działanie od przypadkowego. Myślę, że rozwiązaniem może być naprawa łącza Internetowego, a do tego czasu wstrzymanie się z graniem.

• 0
Players
10 posts

jakie czest opuszczanie  dzis mi sie to zdarzylo jakis baran prawdopodobnie wemnie wplynal i za co ta kara ludzie ogranijcie sie bo to nie jest gra Fair play

• 0
Players
10 posts
On 1.02.2018 at 9:23 PM, Little_Rowboat said:

Well, 29 bitew, to nie pierwszy raz oznaczenie będzie, a co do głównego problemu to wystarczy do swoich nie strzelać. Tłumaczenie, że w obronie własnej to nawet w sądzie nie działa, a co dopiero tu :Smile_glasses:

i tu sie mylisz kolego w sadzie zadziala bo jest cos takiego jak obrona konieczna poczytaj a pozniej pisz 

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
14 minutes ago, Piotr_Haski said:

jakie czest opuszczanie  dzis mi sie to zdarzylo jakis baran prawdopodobnie wemnie wplynal i za co ta kara ludzie ogranijcie sie bo to nie jest gra Fair play

Widzisz... to nie jest tak, że jak ktoś raz w Ciebie wpłynął to masz karę. Poczytaj sobie:

Nie ma jeszcze tam najnowszych zmian, ale jest opisane kiedy dostajesz karę.

• 0
Players
10 posts

nie rozumiesz mnie  zaczynam bitwe i nie mam zadnej kary (wczesniej gralem  wczoraj ) dzis zaczynam grac bire VIII krazka i wnie moge wejsc w bitwe mam problem z netem wiec zrobilem restart jak juz udalo mi sie wejsc do portu bylo po bitwie i widze ze mam nalozona kare i jestem na rozowo i sie pytam do cholery zaco  i mam 3 kary do odrobienia za to czy to jest sprawiedliwe wrecz zadam usuniecia tej kary

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
1 hour ago, Piotr_Haski said:

nie rozumiesz mnie  zaczynam bitwe i nie mam zadnej kary (wczesniej gralem  wczoraj ) dzis zaczynam grac bire VIII krazka i wnie moge wejsc w bitwe mam problem z netem wiec zrobilem restart jak juz udalo mi sie wejsc do portu bylo po bitwie i widze ze mam nalozona kare i jestem na rozowo i sie pytam do cholery zaco  i mam 3 kary do odrobienia za to czy to jest sprawiedliwe wrecz zadam usuniecia tej kary

Masz całkowitą rację. Nie za bardzo rozumiem, bo Twoje wypowiedzi są mocno chaotyczne i właściwie tylko domyślam się co się stało.

Zatem próbuję dalej. Nowy system działa tak, że karze ludzie AFK i wychodzących z bitwy przed końcem. Zostałeś tak potraktowany choć muszę przyznać, że restart komputera trwający do 20 minut mnie przeraża. Ale nie o to chodzi. Prawdopodobnie nie był to pierwszy raz skoro za bycie AFK dostałeś od razu karę.
Jeszcze raz i byś zrozumiał za co dostałeś karę: za bycie AFK - czyli nieaktywnym całą bitwę - co sam potwierdzasz.
Kary są nakładane automatycznie i mają automatyczny system kasowania kar: masz do zagrania 3 bitwy w których nie będziesz AFK, nie będziesz uszkadzał sojuszników lub nie wyjdziesz przed końcem bitwy. Po 3 takich bitwach kara zostanie zniesiona.
Jeśli w późniejszym czasie znów dostaniesz karę będzie ona dłuższa np 6 bitew.

Twoje żądania niestety nic nie zrobią - system jest w pełni automatyczny i ludzie na forum nie mają na to wpływu.

• 0
Players
10 posts

dzieki za zrozumienie czy moje wypowiedzi sa chaotyczne ?? powiedzialbym ze  nie ale spoko ok jest jak jest ale nie zmienia to faktu ze nowy sytem karania jest bardzo niesprawiedliwy bo karanie kogos kto ma problem ze sprzetem lub z netem to dla WG jest najwyraznie trafnym rozwiazaniem jeszcze raz dziekuje za poswiecony czas

• 0
Alpha Tester, In AlfaTesters
6,281 posts
47 minutes ago, Piotr_Haski said:

Powiedziałbym, że nawet bardzo chaotyczne.

A dlaczego ma innych graczy obchodzić twój problem z netem czy sprzętem? Nie uczestniczysz w bitwie więc sabotujesz swoją drużynę, bez znaczenia z jakiego powodu. Chcesz grać z ludźmi to ogarnij neta i sprzęt, nie możesz, to graj z botami zamiast sabotować innych graczy. I to właśnie robi WG, zresztą bardzo słusznie - zsyła takich jak ty na boty.

• Cool 4

• 0
[P_M_W]
Players
1,154 posts
6,992 battles

Ja  to"TK" miałem najdłużej przez 2 bitwy przeważnie za wpadnięcie na sojusznika i zabranie mu tym HP.. ale 29 bitew to nieźle łupał do swoich...

• 0
Players
180 posts
6,707 battles
1.07.2018 o 13:16, Dark_Havoc napisał:

Ale tak po prawdzie co popierasz? Jaki mechanizm ma odróżniać przypadkowy strzał od strzału z premedytacją?
Skoro widziałeś sojusznika koło Ciebie, to jako rozgarnięty gracz, możesz przyjąć, że istnieje prawdopodobieństwo, że zmieni kurs na taki, że możesz go trafić. Wystarczy, zanim wystrzelisz, oddalić na sekundę widok i nie trafisz sojusznika.

popieram to,co napisał w temacie pierwszy post autor , co do tego,czy widziałem,nie , nie widziałem go dokładnie  , ja już cel miałem namierzony  , to ja ledwo co od sojusznika się odbiłem w lewo i nie walnąłem w niego , dałem na snajperski ,byliśmy jednak już równolegle do siebie , oddaję strzał , jedna wieża i ok,drugi z drugiej bo grałem Nelsonem , ostrzeżenie,nie strzelaj do sojuszników , wychodzę ze snajperskiego , patrzę , a ten nie to,że go trafiłem to jeszcze uderzyłem , lekko na szczęście , bo on nie wiem co robił, nie zrobił tego celowo , bo jeszcze miał działa naszykowane na ten sam cel co ja , tylko on grał poziom niżej Mexico , ale ok , rzadko co trafiam w sojuszników,gorzej,jak oni mi wpływają we mnie , bo ja nie uderzyłem sojuszników od ponad pół roku ,jedynie ta bitwa tak wyszła dziwnie , nie byłem skupiony na mapie tylko na celu , więc jak mogłem widzieć czy mi wpływa pod linięognia

• 0
[TF16]
Moderator
4,248 posts
10,723 battles
1 hour ago, adamPOLAND said:

popieram to,co napisał w temacie pierwszy post autor , co do tego,czy widziałem,nie , nie widziałem go dokładnie  , ja już cel miałem namierzony  , to ja ledwo co od sojusznika się odbiłem w lewo i nie walnąłem w niego , dałem na snajperski ,byliśmy jednak już równolegle do siebie , oddaję strzał , jedna wieża i ok,drugi z drugiej bo grałem Nelsonem , ostrzeżenie,nie strzelaj do sojuszników , wychodzę ze snajperskiego , patrzę , a ten nie to,że go trafiłem to jeszcze uderzyłem , lekko na szczęście , bo on nie wiem co robił, nie zrobił tego celowo , bo jeszcze miał działa naszykowane na ten sam cel co ja , tylko on grał poziom niżej Mexico , ale ok , rzadko co trafiam w sojuszników,gorzej,jak oni mi wpływają we mnie , bo ja nie uderzyłem sojuszników od ponad pół roku ,jedynie ta bitwa tak wyszła dziwnie , nie byłem skupiony na mapie tylko na celu , więc jak mogłem widzieć czy mi wpływa pod linięognia

Ok. To mam prośbę - powiedz jak odróżnić przypadkowe strzały od tych z premedytacją? Bo to co proponujecie to kompletne wyłączenie systemu TK. Ja, na przykład, nie wiem jak zrobić taki system, by wykrywał torpedy wystrzelone w moją stronę specjalnie od tych wystrzelonych przypadkiem.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.