Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
KIRIAK

Dlaczego ludzie nie umieją przegrywać

72 comments in this topic

Recommended Posts

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles

Trochę bitew mam już rozegranych ale ciągle mnie to zadziwia , jak zabijesz kogoś (np. w  dymie :)) to płacz ,że  chiter , że inna szuja. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że to są gracze ,  którzy mają po 1500 bitew i wr 51 % co się uważają za tzw PRO.

A jak to zawsze bywa prym w tym wiodą Polacy

• Cool 2
  • Funny 2
  • Bad 3
  • Angry 1

[TF16]
Moderator
4,249 posts
10,729 battles
11 minutes ago, KIRIAK said:

Trochę bitew mam już rozegranych ale ciągle mnie to zadziwia , jak zabijesz kogoś (np. w  dymie :)) to płacz ,że  chiter , że inna szuja. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że to są gracze ,  którzy mają po 1500 bitew i wr 51 % co się uważają za tzw PRO.

A jak to zawsze bywa prym w tym wiodą Polacy

Czemu uważasz, że prym w narzekaniu wiodą Polacy?

• Cool 1

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Czemu uważasz, że prym w narzekaniu wiodą Polacy?

bo zawsze kur...i ślą i wyzywają od noobów

5 minutes ago, RAZ_uR said:

Idź wypłacz się matce w ramie.

jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą

• Cool 1
  • Bad 1

Players
346 posts
5,694 battles

Czemu ludzie nie umieją przegrywać? Bo ego przysłania im realny odbiór rzeczywistości i nie umieją się pogodzić z tym, że (nawet tymczasowo - czytaj w bitwie) nie są tak dobrzy jakby chcieli. To rodzi frustrację i jej rozładowywanie na różne sposoby. Ewentualnie nie rozumieją mechaniki gry i twierdzą że cheaterzy ich oszukują. To tak samo jak nasi przodkowie czegoś nie rozumieli, to znaczy że siła nadprzyrodzona

A co do naszych rodaków - też mam wrażenie że dużo częściej słyszę narzekania/bluzgi/oskarżenia od osób z nickami o polskim brzmieniu albo z dopiskiem PL. Ale nie będę się upierał, może to tylko wrażenie

[-PGS-]
[-PGS-]
Players
188 posts
13,498 battles

Chyba każdy chociaż trochę się denerwuje porażką. Wiadomo, czasem spotykasz "specjalne'' przypadki. Mniej lub bardziej oczywiście ale skąd wniosek że Polacy ?

@RAZ_uR, @KIRIAK drama ? Ten sam mecz ?

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles
1 minute ago, Aleksy49 said:

Chyba każdy chociaż trochę się denerwuje porażką. Wiadomo, czasem spotykasz "specjalne'' przypadki. Mniej lub bardziej oczywiście ale skąd wniosek że Polacy ?

Jak Cię bluzga po polsku  i straszy suportem to chyba wiadomo 

[TF16]
Moderator
4,249 posts
10,729 battles
Just now, KIRIAK said:

Znaczy to był jeden konkretny przypadek. Wybacz, ale z mojego doświadczenia narodowość graczy nie jest taka banalna do określenia. Mnie głównie wyzywają po angielsku i niemiecku. Baaaardzo rzadko po polsku.

• Cool 2

[-PGS-]
[-PGS-]
Players
188 posts
13,498 battles
3 minutes ago, KIRIAK said:

No to do supportu takiego i banik poleci. No ale to już musi być raczej ostro.

Mnie bluzgało większość języków Europy ale nie pisze że np. głównie w języku Ang.

@Dark_Havoc uprzedziłeś mnie ;)

• Cool 1

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Do mnie głównie bluzgajo po niemiecku i po polsku więc wniosek autora tematu uważam za uprawniony

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles
5 minutes ago, Dark_Havoc said:

Znaczy to był jeden konkretny przypadek. Wybacz, ale z mojego doświadczenia narodowość graczy nie jest taka banalna do określenia. Mnie głównie wyzywają po angielsku i niemiecku. Baaaardzo rzadko po polsku.

To był tylko jeden przykład. Sam dostałem bana na chat , jak jakiś gość z klanu   M..............................pojechał po mnie .(nie byłem dłużny ). Na 10 bitew jak zabijesz  jednego polaka , którego nie znasz to wyzwie Cię od chiterow

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,889 battles

Spokojnie, sa tacy, co umieją przegrywac. Właściwie to przeje*ują wszystko tak, jakby nic innego w życiu nie robili :) Z tego, co czasami obserwuje, to niektórym wręcz zalezy na przegranej. "ej, ty, full-hape fuso, idz tam na kapa i rozstrzelaj te dwa krążki" "-nigdy w życiu bo mnie zabijo!!!" Czas do końca 3 minuty, przeciwnik wygrywa na punkty. 

• Cool 2
  • Funny 4

[SIEMA]
Players
49 posts
37 minutes ago, Aleksy49 said:

@RAZ_uR, @KIRIAK drama ? Ten sam mecz ?

Jaka tam drama? Jak ktoś płacze bo go zwyzywali w internetach to powinien przerzucić się na painta żeby nie musiał tydzień płakać i się ciąć po takich incydentach. 

Schował staty i znając życie ciśną go od warzyw za to jak gra,a nie od cheaterów.

• Bad 2

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles
9 minutes ago, RAZ_uR said:

Schował staty i znając życie ciśną go od warzyw za to jak gra,a nie od cheaterów.

Masz super graczu moje staty już odblokowałem  w każdej chwili możesz wejść na Mój profil.

Nie jestem graczem co ma   50  % WR ale się staram . Gorzej  twoje  48,5%

[P_M_W]
Players
47 posts
12,636 battles
27 minutes ago, Dark_Havoc said:

Ja mam piękny kawałek na to co tu zaszło:

A ja myślę ,że nie byłbyś taki kozak jak byś grał sam. W kupie siła :)

[ARES-]
Players
1,462 posts
12,075 battles

..a mi się zdaje, że najczęściej to bluzgają na Polaków, a nie odwrotnie.

• Cool 2

Beta Tester
660 posts
10,504 battles
2 godziny temu, RAZ_uR napisał:

Idź wypłacz się matce w ramie.

Ale jak matka jest w ramie, to jak się wypłacze? Może to być rama obrazu, albo rama taneczna. A może Rama? Matka w Ramie? hmmmm

• Cool 1

[TF16]
Players
1,601 posts
14,987 battles
1 hour ago, KIRIAK said:

Masz super graczu moje staty już odblokowałem  w każdej chwili możesz wejść na Mój profil.

Nie jestem graczem co ma   50  % WR ale się staram . Gorzej  twoje  48,5%

No, to masz dłuższego, co? :D

• Cool 1

Players
1,344 posts
7,105 battles

Nie wiem skąd u niektórych moich rodaków taka skłonność do deprecjacji swojego pochodzenia. Jesteśmy wspaniałym narodem, o bardzo ciekawej historii i wielu osiągnięciach. Zresztą jak większość narodów. :D Także bądźmy dumni z tego co mamy.

Na mnie głównie Szwaby bluzgają. :D

• Cool 1

[TF16]
Players
396 posts
6,628 battles

co jak co, ale do rejdżowania to nasi mają talent. :cap_rambo: z drugiej strony jak napierdziela ktoś całą bitwę po niemiecku to skąd mam wiedzieć co on tam pisze :cap_haloween:

[KURLA]
Players
151 posts
4,071 battles

Z kilku ostatnich dni bluzgi nie były kierowane przez naszych rodaków, wręcz przeciwnie.

SYTUACJE:
1. Minotaurem rozwaliłem tirpitza siedząc za górką z niewidki (miał ok. 30k hp i był bokiem do mnie) - na chacie zostałem nazwany tchórzem i polskim ścierwem (cytat)
2. Belfast- rozumiem irytację DD-ków, no ale jak okręt jest w grze to trzeba go używać- widział, że stoję w dymie to zatrzymał się i zadymił 6 km obok. Radar i po chwili go nie było, na chacie: Ty Chu**, zgiń, jeb*** polska świnia itd.

Generalnie od "mondrych polaczków" też dostawałem na chacie, że źle gram, że belfastem nie powinienem stać w dymie, że płynę nie tu grze trzeba, że powinienem zniszczyć okręt, który został (pomimo faktu minuty do końca i drastycznej przewagi na punkty). Nie wdaję się w polemikę z takimi Waszmościami, ale nie ukrywam, męczy mnie już to. Oprócz raportu na chat można dać coś więcej? Generalnie ekstremalnie irytują mnie bluzgi pod względem narodowościowym w moim kierunku.

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,050 battles

Różne wyzwiska i bluzgi dotyczące pochodzenia, orientacji seksualnej itp. generalnie traktuję jako wyznacznik poziomu bluzgającego i olewam. Jest jednak jedna rzecz której nienawidzę, mianowicie jak jakiś matoł pisze "get ebola" albo "get AIDS". Skąd się takie bezmózgi biorą, nie mam bladego pojęcia :cap_yes:

Players
1,404 posts
12,977 battles
15 minutes ago, Wuuush said:

z drugiej strony jak napierdziela ktoś całą bitwę po niemiecku to skąd mam wiedzieć co on tam pisze :cap_haloween:

Racja, ale jeśli jakiś helmut napisałby szajse + twój nick, to chyba łatwo domyślić się, że nie przesyła ci życzeń urodzinowych :-(  Jeśli natomiast pod koniec bitwy helmuty wyzywają cię, bo nie zrozumiałeś ich zamiarów napisanych na czacie w teutońskim języku - to sorry, ale wtedy można się wkurzyć.

Już wolę, kiedy w bitwie pojawi się jakiś makaron na Julku albo Romie i pyta się mnie, z której części Umbrii pochodzę? hehe :-))))   Grzecznie odpowiadam, że to tylko pseudo, a potem najczęściej razem płyniemy na którąś flankę.

Co do Belfasta natomiast - rozumiem złość kierowców DD i ich ostre słowa, ale ten krążownik stanowi właśnie jeden z największych koszmarów dla DD. Kiedyś potrzebowaliśmy aż trzech okrętów (BB i CA) strzelających na wprost i torpedujących ze skrzydła, żeby zdjąć jednego zadymionego Belfasta. Dopiero wtedy nasze pochowane po kątach DD mogły wrócić do swoich "zajęć" patrolowych.

Kończąc temat bluzgów - możemy tylko zastanawiać się, czy kontradmirał Bey ze swoimi oficerami też tak przeklinał Burnetta na Belfaście (za wszystkie meldunki i śledzenie Szarego), jak to robią gracze-bluzgacze w WoWs.

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.