Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Snail__Hunter

Slevové kupóny

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
25 posts

Dostáváte taky od WG slevové kupóny? Dnes jsem dostal 20%, ALE ,  kupón  nelze uplatnit na dublony, speciální nabídky, zlevněné předměty a časově limitované nabídky.  Jak se dívám do obchodu, tak ho prakticky uplatním jen za nákup lodě n. prémiového účtu. Celkem slušná kulišárna od WG. :fish_panic:

[U333]
Players
70 posts
8,331 battles

Mě přišly do mejlu 3 slevový kupony využil jsem první na měsíc premka a pak přišla aktualizace u letadel na verzi 2.0 která zničila world of warplanes udělali z hezký hry obludnost a protože WG neposlouchá názory hráčů a dělá vylepšení která vedou hru od 10 k 5 tak nenakupuju již nic a zbylé kupony jsem nechal propadnout a žádný kupon mě nepřesvědčí nakupovat od WG když je jen otázkou času než se hrou provedou to samý co s letadlama:cap_money:

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

Jo občas. Teď jsem si za 30% slevu "znovu" koupil Atago, protože jsem neměl zájem ani o prémiovou loď ani o čas. Takže to byla vlastně 30%sleva na dublony.

[BIA]
Beta Tester
374 posts
3,188 battles

zľavové kupóny je pasť :D Mne vadí, že kedysi (myslím ešte minulý rok v lete to tak bolo) ste mohli zľavový kupón použiť na hocičo a dokonca aj na dočasné balíky (napr. som takto kúpil v zľave 30% Patriota v tankoch alebo znovu som kúpil Tirpitza čo bol v 30% zľave (k tomu ďalšia 30% zľava z kupónu)... teraz keď som chcel niečo podobné urobiť tak to nefungovalo... ani Roma sa nedala kúpiť lacnejšie a ani lode v zľave sa nedali kúpiť ešte lacnejšie. 30% okrem fakt premyslenej kúpe premiaka (od tieru VIII vyššie) a ročného premka už proste nieje taká zaujímavá. Keď to pôjde využiť tak ako predtým aj na dočasné ponuky alebo zľava zo zľavy tak to bude super bonus, ináč to pre mňa už nieje zaujímavé. Tirpitza som takto kúpil v 40% zľave (30% akcia + 10% kupón) a následne som kúpil znovu tirpitz väčší balíček s 60% zľavou (30% akcia + 30% kupón) a dostal mraky dublonov. za 60€ som tak mal Tirpitz + 12500 dublonov a ďalšie bonusy (misie, vlajky,....). Ale ako hovorím bol to posledný kupón čo som dostal teraz a bol striktne viazaný na wot a nešlo to uplatniť na dočasne ponuky resp. akcie. Tým pádom prepadol... premko mám ešte na 270 dní a zbytok neláka.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
920 posts
8,067 battles
49 minutes ago, Bergham said:

A mi nepřišlo nic. :( Asi sypu dost i bez kupónů. :D

Ja som na tom podobne. Ale bez kupónu, im už nedám ani halier. Teda ak nevydajú T 61 :Smile_teethhappy:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.