Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mad_Jack_The_Pirate

Destroyer Avı

5 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,912 battles

Hepsinin muhriplere karşı kullanacak bir silahı var, Japon ve İngiliz kruvazörlerinin daha etkili olduğunu düşünüyorum ancak... Radarları olmasa bile muhriplerin genelde en son fark edeceği kruvazörler bunlar oluyor ve yakın mesafede oldukça etkili olduklarından fark ettiklerinde çok geç olabiliyor. Sonarlı Mogami ile adalık yerlerde muhriplere çok kötü şeyler yapmışımdır... 

Players
634 posts
22,899 battles

Biraz konu dışı olacak ama Söylenenlere göre yeni gelecek T10 fransız zırhlısının ikincilleri dehşetmiş sırf bu yüzden kasıcam onu inanın niyetim kötü değil :cap_haloween:  sadece  oyundaki  heşerelerin ve böcüklerin üzerinde deneyler yapmak istiyorum :cap_haloween: 

Keşke zırhlılarla genel toplamda en çok muhrip batırma diye bir istatistik olsa ben kesin bu oyunda tüm dünya serverlarında1. olurdum :cap_haloween:

Böcüklere ölüm :cap_rambo:

• Funny 1

[EJDER]
Players
222 posts
15,317 battles
8 hours ago, Mad_Jack_The_Pirate said:

Bence takımda bir kruvazörün asıl görevi destroyer yani muhrip avlamaktır. Bunun için hangi ulusun kruvazörleri iyidir ?

Tier 10 'lar için konuşacaksak yükleme hızı yüksek olan radarlı amerikan ve düşük tespitli ingiliz tabiki. Alt tierlerde bu değişebilir.

Players
39 posts
8,866 battles

Özellikle yüksek seviyelerdeki hemen hemen tüm kruvazörler muhrip avlama konusunda çok başarılılar. Güçlü ve bol mermili salvolar, hidro ile torpidolardan kaçınma ihtimali ile çok matah bir iş değil bir kruvazör için muhrip avlamak. Fakat oyun tarzlar ve haritadaki konumları gereği (dost muhriplere destek olmak maksadıyla cap alanlarına yakın durmalarından dolayı) İngilizler ve Amerikanların muhrip avlama ihtimalleri fazladır. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.