Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TCG_Alpreis

9. Seviye Friedrich

14 comments in this topic

Recommended Posts

[CMMR]
Players
681 posts
13,964 battles
Spoiler

76gbov.jpg

76gboW.jpg

Alman Ağacının son gemisi Kurfürst'te ben spoiler içerisindeki kaptan yeteneklerini ve yükseltmelerini kullanmaktayım ancak gereklilik hissettiğimde değişiklik yapmaktayım,kısaca 4.cü satırdaki Gizlenme Uzmanı ve Telsiz Konumu kaptan yetenekleri arasında zaman zaman değişiklik yapmaktayım...Umarım size ön fikir vermesi bakımından faydası dokunur.

• Funny 1

Players
13 posts
712 battles

Aklıma takılan bir şey var, ikincilleri aktif kullanmak yani isabet oranları fazla olsun istiyorum ama manuel olmasın yapmam gereken yükseltmeler neler

[CMMR]
Players
681 posts
13,964 battles

İkincil silahların isabet oranlarını arttırmak istiyorsanız manuel yapmak durumundasınız,ilk başlarda manuel olarak hedefleri işaretlemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz,işaretlemeyi unutursunuz,bunları hepimiz yaşadık,ancak zamanla eliniz düşünmeye gerek duymadan refleks olarak gidiyo zaten,Alman ağacı ikincil mesafeleri ve caydırıcıkları ile ünlüdür ve fakat Amaginin ikincilleri Bismarck tan,Yamato nun ikincilleri de Kürfürstten yaklaşık %70 oranında totalde fazla hasar verir ve hatta Montana nın ikincilleri bildiğin taramalı tüfek gibidir,oyunda Montanaya manuel ikincil veren dahi gördüm bana göre yanlış fakat bunlar kişiye özel tercihlerdir,ben Yueyang muhrip ile Montana nın ana taretleri farklı yöne bakıyor olmasına karşın kaçmak durumunda kalmıştım,caydırıcılığı beni ürkütmeye yetmişti.

[GREAT]
Players
161 posts
10,281 battles
On 01.02.2018 at 9:00 AM, TCG_Alpreis said:

Aklıma takılan bir şey var, ikincilleri aktif kullanmak yani isabet oranları fazla olsun istiyorum ama manuel olmasın yapmam gereken yükseltmeler neler

Manuel olmadan saçılma oranını düşüremezsin , Alaman zırhlısı deyince ikincillere yükleneceksin... 

[BV]
Players
1,228 posts
12,644 battles

Malesef hibrit yapılamıyor bu konuda. Ya tam ikincil, ya da tam uçaksavar yükseltmesi yapmak durumundasın.  Manuel ikincil verilmediği sürece başka ikincil yükseltmesi verilmesininde bir anlamı yok. İkincillerin iyi olsun istiyorsan bu yetenek olması şart. Topların daha isabetli olmasını ve yinede ikincilim olsun diyorsan, 500.000 kredi değerinde olan bir yükseltme var. Bu ana batarya toplarının %7 dağılma oranını azaltıyor. Az da olsa ikincillerini yükseltiyor. ( %5 menzil ve dağılım diye hatırlıyorum ) O yükseltmeyi kullanabilirsin.

Players
50 posts
4,359 battles

Bende bu gemiyi çok önceden açtım ama para yoktu alamadım . Şimd 7 m para birikti Bismarckı satıp bunu alabilirimde yükseltmeleri kaç para tutuyor ? Bismarckın yükseltmeleri dublonla söküp taksam mı ? fazladan bir yükseltmesi var mı ? İndirim falan gelecek mi gemilere yakında ?

he birde :D maç başı ikmal maliyeti kaç ? kaç para kazanıyor maç başı ? her maç zarara girecez galiba kürnfürst açana kadar kaç para harcadınız ?

[BV]
Players
1,228 posts
12,644 battles
19 saat önce, Mad_Jack_The_Pirate dedi:

Bende bu gemiyi çok önceden açtım ama para yoktu alamadım . Şimd 7 m para birikti Bismarckı satıp bunu alabilirimde yükseltmeleri kaç para tutuyor ? Bismarckın yükseltmeleri dublonla söküp taksam mı ? fazladan bir yükseltmesi var mı ? İndirim falan gelecek mi gemilere yakında ?

he birde :D maç başı ikmal maliyeti kaç ? kaç para kazanıyor maç başı ? her maç zarara girecez galiba kürnfürst açana kadar kaç para harcadınız ?

Tier 9-10 gemilerde ayriyetten 3 Milyonluk parça takılıyor. Kendisinin araştırılan parçalarıda pahalı. Tamir masraflarını azalttılar fakat premium olmadığında ve ortalama bir maç oynandığında zarara giriyor. :Smile_Default:

• Cool 1

[EJDER]
Players
780 posts
11,312 battles

40 m kredi hazirda beklet kurfustte hemen gecmek istiyorsan premium hesabin yoksa eger premium hesap ile bile zarar edebilirsin oyunun en masrafli zirhlisi alamanlar premium malzeme kullanmadan iyi bir sonuc bekleme sn onemli 

Players
50 posts
4,359 battles

40 m 7 günlük premium görevini yapmaya başladım :P kurnfurst parçalarıyla birlikte mi ? aslında level 10 gemi hep zarara sokuyorsa onuda kasmayacamda sıralamalıda lazım olur falan :P

[EJDER]
Players
780 posts
11,312 battles

aynen parçaları ile birlikte t9 ve t10 gemilere 40 m kredi tahmini rakam 40 m krediyi sıfırlamıştım t10 ulaştınmı t9 gemiyi satmanda gerekecek oda not olarak ekleyeyim ordan biliyorum sıralamalı savaşları ben t10 yapmadıklarını biliyorum t8-t7-t6 olarak gidiyor t10 yaparlarmı onuda wg bilir.40 m kredi şıp diye gelmiyor maalesef 7 günde kasarsın ama azim ve iyi oynaman gerekli muzo (missiori) ile 1 haftada sadece akşamları oynarak 60 m kredimi ne yapmıştım ama iyi maçlar ile iyi maç atamazsan getiri bekleme muzo dahi olsa bile ;t10 olayına gelince zarar etsen bile t10 un tadını alınca başka tier oynıyacağını zannetmiyorum rekabet (ekşın) boldur t10 da 

[CMMR]
Players
681 posts
13,964 battles
2 hours ago, Mad_Jack_The_Pirate said:

40 m 7 günlük premium görevini yapmaya başladım :P kurnfurst parçalarıyla birlikte mi ? aslında level 10 gemi hep zarara sokuyorsa onuda kasmayacamda sıralamalıda lazım olur falan :P

Seviye 10 gemiler ile sürekli oynayabilmek istiyor isen premium hesap gerekli...ancak ben bir de para kasmak istiyorum diyorsan mutlaka premium kalıcı kamuflaj da satın almalısın...Buarada 40 milyon gerekli felan değil...gözünü korkutma...genelde seviye 10 gemilerin fiyatı 20 milyon civarıdır...kısaca 30 milyonun var ise gemiyi tam takır döşeyebilirsin :)

[EJDER]
Players
780 posts
11,312 battles

Arkadas t9 u alacak t9 kasip t10 unu alacak ben tahmini en dusuk rakami yazdim t10 a ne kadar lazim deseydi 30 m kredi yazardim sadece satin almaya ve parcalarla gozu korkan kisilere rakam yuksek gelebilir hedefine ulasacaksa 100 m kredi olsa ne yazar 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.