Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Adm_Rake

-VAE- Vae Victis Zaprasza w swoje szeregi. Rozbudowany port, nietuzinkowa atmosfera, TS3

38 comments in this topic

Recommended Posts

[-VAE-]
Players
21 posts
4,754 battles

-VAE- Vae Victis - zaprasza w swoje szeregi. Posiadamy mocno rozbudowany port, gramy na luzie, nie zagladamy w statystyki, bo zwyczajnie mamy je gdzies. Dla nas liczy sie dobra zabawa we wspolnym gronie. Posiadamy wlasny serwer TS3. Znakomita atmosfera, mnostwo smiechu i wspolnych dywizjonow, dorosla ekipa. Nasi klanowicze graja rowniez w inne gry, jak World of Tanks, Counter Strike. Serdecznie zapraszamy do klanu i na TS3: vae.tsdns.pl

• Cool 1

Players
9 posts
8,493 battles

Edytowano

Edited by BunnyCommander
Ten post został wyedytowany z powodu niestosownych uwag/słownictwa.
  • Bad 1

[-VAE-]
Beta Tester
4 posts
9,831 battles
On 17.03.2018 at 9:11 PM, Arturius_2 said:

Chciałem pogratulować Klanowiczów:

Pełna kultura i w ogóle ...

Kultura z rynsztoka ale zawsze jakaś kultura :)

No jak się gra jak pasożyt na drużynie, gdy pancernik ma spotowć niszczarce, to zapomnij o kulturze z mojej strony. kulturalnie to cie mogę teamkilować a ty kulturalnie zgadniesz dlaczego. Pozdrawiam wszystkie tchórzliwe kampy( campers, cowards) lub jak kto woli. Walić wszystkich staciarzy co rosną kosztem teamu!!

• Boring 1

[MFB]
Players
545 posts
5,462 battles

@lobuzjeden a może ten Pan chciał wyrównać szanse, żeby przeciwnicy też zdążyli coś ugrać i bitwa nie skończyła się gwałtem na przeciwnikach? BTW usunięcie członka to chyba dość bolesny zabieg i czy taka osoba może być tytułowana wtedy per "Pan"? :Smile_trollface:

Spoiler

Post ma charakter ironiczny i potępiający przedstawione zachowania. Z niecierpliwością czekam na aktualizacje mającą wprowadzić karne zesłanie graczy TK na bitwy  PvE.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1
  • Funny 1

[-VAE-]
Beta Tester
4 posts
9,831 battles
24 minutes ago, lobuzjeden said:

Polecam klan VAE wszystkim, dla których dobra zabawa to teamkillowanie na starcie bitwy. Klanowicz @Leszek66 popisał się jak członek "dorosłej ekipy". Po stwierdzeniu, że mamy w teamie 2 osoby 50%+ wr pan leszek postanowił poczęstować mnie na starcie torpedami. Niestety nie był na tyle kumaty żeby domyślić się, że po zalaniu sam zatonie.
Zalecam usunięcie członka w imię walki o dobre imię klanu, a panu peszkowi zalecam inne zabawy jeśli nerwy nie pozwalają na WoWSa, np. zabawę z wnukami, układanie pasjana czy przejażdżki passatem po Pcimu Dolnym:P

shot-18.04.02_19.08.56-0478.jpg

shot-18.04.02_19.10.01-0588.jpg

Polecam wszystkim klan Lobuz z jego dowódcą plączącym na początku bitwy że tylko 2 graczy w teamie ma wr 50+. Miłej zabawy wszystkim staciarzom.

• Angry 1

[-VAE-]
Beta Tester
4 posts
9,831 battles

Kto gra dla rozrywki, nie psuje płaczem przyjemności na starcie że musi grać z noobami ten znajdzie miejsce u nas i będzie się dobrze bawił nie rwąc włosów o każdy procent wr czy średni dmg.  Bedzie się cieszył z każdej udanej akcji, wygranej bitwy niezależnie od statystyk graczy w teamie. Gra jest zespołowa i chodzi o wspólną grę,  prace dla zespołu i z zespołem a nie o satysfakcje zblazowanego koksa mającego w pogardzie wszystkich graczy poniżej jego statystyk.

• Angry 1

[-VAE-]
Beta Tester
4 posts
9,831 battles
1 minute ago, lobuzjeden said:

xD Cóż, nie spodziewałem się więcej po Panu leszku. Może jednak lider @SmoothMJ okaże się bardziej światłą personą.
btw. właśnie odkryłem wcześniejszy post tego Pana:

Jak widać teamkille to nie pierwszyzna:D 

I co bym płakał, uważasz że jesteś lepszy i możesz kpić z teamu?

• Angry 1

Players
1,775 posts
10,762 battles
2 hours ago, Leszek66 said:

I co bym płakał, uważasz że jesteś lepszy i możesz kpić z teamu?

Leszek nie daj się. Co to w ogóle za klan lobuz? To jakiś dzieciak. I ten gejowski fiolet w jego statystykach, nie to co prawdziwy karmazynowy . Widzę że ostatnio zrobiłeś nowy swój rekord 179 tyś, piękny wynik a tu jakiś dzieciak Ci będzie mówił jak grać. Torpeduj wszystkich camperów w swoim teamie na prawo i lewo a potem najlepiej wysyłaj powtórki do WG żeby ich banowali bo kampili na końcu mapy. Podobno jak się wyśle powtórkę jak się teamkilluje kampera ze swojej drużyny to WG daje za to premke. Pozdrawiam czerwonych kolegów.

• Cool 1
  • Funny 11

[GRAY]
Players
417 posts
4,606 battles
16 minutes ago, lobuzjeden said:

bo to porządna gra, tylko community nie dopisuje:P

Zajechało Piłsudskim :P

• Cool 1
  • Funny 3

[GRAY]
Players
2,591 posts
21,308 battles
9 hours ago, SzakalDarkstar said:

Leszek nie daj się. Co to w ogóle za klan lobuz? To jakiś dzieciak. I ten gejowski fiolet w jego statystykach, nie to co prawdziwy karmazynowy . Widzę że ostatnio zrobiłeś nowy swój rekord 179 tyś, piękny wynik a tu jakiś dzieciak Ci będzie mówił jak grać. Torpeduj wszystkich camperów w swoim teamie na prawo i lewo a potem najlepiej wysyłaj powtórki do WG żeby ich banowali bo kampili na końcu mapy. Podobno jak się wyśle powtórkę jak się teamkilluje kampera ze swojej drużyny to WG daje za to premke. Pozdrawiam czerwonych kolegów.

Sprytne łobuziaku.

[-VAE-]
Players
21 posts
4,754 battles

Powiem tak, najwiekszym cheat'em w WOT byl XVM, nie mialem oszalamiajacych statystyk bo 1700+ WN8, ale jak losowalo mi w wiekszosci przypadkow druzyny i po mojej i przeciwnej stronie zlozone z czerwono - pomaranczowych i nie daj boze byly arty to wszystko praktycznie lecialo we mnie. Pamietam jak wylosowalo mi na E75 3 arty w tym dwie to byly magazynki batchatowskie to przez 2 minuty otrzymalem 12 hitow od arty. Stad tez lubilem grac w plutkach z lepszymi od siebie (niebiescy i fioletowi, bo wtedy arta sie na nich skupiala), ale zawsze wkurzalo mnie w wocie wyzywanie slabszych graczych, czego sam nigdy nie robilem. I tego typu zachowania + [edited] MM i wiele innych rzeczy sprawily ze konta w WOT sie pozbylem i zalozylem nowe na statkach, ale tu tez wkurza mnie, ze czesto lepsi gracze od poczatku bitwy wyzywaja tych slabszych, a nie bede ukrywal, ze w WOWS jestem po prostu slaby i gram tylko troche dla funu, taka odskocznia od codziennej pracy i obowiazkow.

Jak bylo w tym przypadku do konca nie wiem kto zaczal, teamkillingu nie popieram i sam nigdy nie teamkillowalem (raz jeden mi sie zdarzylo przez glupi przypadek po czym przeprosilem - gosc na 8 km wjechal w moje torpedy). Natomiast czego kompletnie nie rozumiem to placzu na forum. Gdy mam cos do kogos przychodze na TSa czy pisze do dowodcy i zalatwiam sprawe - to sa meskie zachowania. Czy to w WOT czy WOWS nie raz zostalem zabity przez swojego, czesto z glupiej zlosliwosci i nigdy tematu na forum nie zalatwialem, szedlem osobiscie zalatwic problem i tyle.

Za zaistniala sytuacje oczywisce przepraszam, gdyz teamkill nie powinien miec miejsca.

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanej gry bez zbednych nerwow.

[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
19 hours ago, lobuzjeden said:

xD Cóż, nie spodziewałem się więcej po Panu leszku. Może jednak lider @SmoothMJ okaże się bardziej światłą personą.
btw. właśnie odkryłem wcześniejszy post tego Pana:

Jak widać teamkille to nie pierwszyzna:D 

można być w każdej grze newbie, co nie jest w sumie niczym nagannym, i mozna być noobem, można też być chamowatym noobem, bo nie wiem jak nazwać notoryczne zabijanie gracze ze swojej drużyny za przeczytanie tego co mi nie pasuje.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.