Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MorbidonCZ

[PRDI] CZ/SK když je hraní zábavou

13 comments in this topic

Recommended Posts

[PRDI]
Players
3 posts
4,900 battles

Nově založený klan pro hráče co si chtějí prostě jen zahrát. Je určen hlavně pro lidi, co chtějí využívat bonusů klanu a nemají dost času na každovečerní vysedávání u hry.  Klan je v plenkách a tudíž jde jen o vybudování infra. .TS, klanové boje atd., je možné rozjet po domluvě, pokud bude zájem. 

Kontakt ve hře na MorbidonCZ nebo rovnou s pozvánkou na [PRDI]

Jediná podmínka .18+ a nebýt debil .. (pokud máš v hlavě srovnáno podmínka 18 + se dá ignorovat) 

Aktualizováno k 20.2.2018 

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,554 posts
13,300 battles
V 31. 1. 2018 v 6:08 MorbidonCZ řekl/a:

Nově založený klan pro hráče co si chtějí prostě jen zahrát. Je určen hlavně pro lidi, co chtějí využívat bonusů klanu a nemají dost času na každovečerní vysedávání u hry s nutností TS atd.  Klan je v plenkách a tudíž jde jen o vybudování infra. .TS, klanové boje atd., je možné rozjet po domluvě, pokud bude zájem. 

Kontakt ve hře na MorbidonCZ nebo rovnou s pozvánkou na [PRDI]

Jediná podmínka .18+ a nebýt debil .. (pokud máš v hlavě srovnáno podmínka 18 + se dá ignorovat) 

Jediná podmínka pobavila...máme stejnou/podobnou: nebýt ...... :Smile_teethhappy:

[P-CZ]
Players
27 posts
2,002 battles

Ahoj!

Naprosto to neumím hrát, protože nechápu spoustu věcí, na které se nedá přijít bez potřebných informací. Na netu je sice hromada informací, ale většinou v jiných jazycích, než v češtině. Potřebuju někoho, kdo by mi přímo na TS dokázal vysvětlovat a hlavně odpovídat na mé dotazy.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,389 battles
18 hours ago, levapking said:

Ahoj!.......

Já si tě pamatuju z tanků. Mám pocit, že né v dobrém.

Co tě dohnalo hrát lodě?

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,663 posts
21,795 battles

@levapking už zkouší lodě podruhé že? "Babysitting" už neprovozuji, takže tímto způsobem již nemohu být nápomocen, ale české rady, odkazy, návody a triky najdeš na diskordu HelpMe (zaklikni v lobby CZ vlajku) a je tady i CZ verze wows wiki. A Houmerovo videa samozřejmě.

edit: @YabbaCoe odkaz z portálu opět navede na EN verzi wiki! Sakra! Poprvé je to náhoda, podruhé je to divné a potřetí to už bude zlý úmysl. Proč jsme to pak překládali?

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,285 posts
15,045 battles
Před 9 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

@levapking už zkouší lodě podruhé že? "Babysitting" už neprovozuji, takže tímto způsobem již nemohu být nápomocen, ale české rady, odkazy, návody a triky najdeš na diskordu HelpMe (zaklikni v lobby CZ vlajku) a je tady i CZ verze wows wiki. A Houmerovo videa samozřejmě.

edit: @YabbaCoe odkaz z portálu opět navede na EN verzi wiki! Sakra! Poprvé je to náhoda, podruhé je to divné a potřetí to už bude zlý úmysl. Proč jsme to pak překládali?

Minulý týden sem chtěl začít opět s překlady CZ Wiki a recenzování lodí.. A tohle je přesně důvod, proč na to kašlu. Chtěl jsme si klasicky nakopírovat do CZ verze ENG verzi a .. světe div se, CZ Wiki odkázána na ENG. Tady je vidět, jak na nás WG kašle a téhle práce si (ne)váží. A pak nemáme být Toxic @YabbaCoe. Tohle už vážně nikoho nebaví.. 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,554 posts
13,300 battles

Dnes jsem tam něco hledala a po zdlouhavém mnohonásobném načítání několikrát error. :cap_horn::cap_viking:

[PRDI]
Players
3 posts
4,900 battles

Aktualizace údajů. Momentálně hledáme nové aktivní hráče, kteří mají chuť si zahrát v CZ/SK komunitě. Komunikace přes Discord nutností. 

• Cool 1

[DE-FS]
Players
37 posts
1,609 battles
On 1/31/2018 at 6:08 AM, MorbidonCZ said:

Jediná podmínka .18+ a nebýt debil .. (pokud máš v hlavě srovnáno podmínka 18 + se dá ignorovat

..tak tohle mě rozesmálo.. suveréně nejlepší náborová hláška za poslední rok,se kterou jsem se setkal.A to myslím vážně.Tímhle bylo řečeno absolutně vše:-)

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.