Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
rozik911

Lotniskowce

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
250 battles

Witam. Jak sam tytuł wskazuje mam problem odnośnie lotniskowca a dokładniej problem z eskadrami.

Wszystko na ogół jest jak być powinno auto torpedowanie itp

Problem zaczyna się jak chcę obrać inny obszar ataku za pomocą ALT który nie działa. W każdym poradniku mówią i pokazują jak to działa pięknie z Alt'em. Pytanie czemu u mnie jest inaczej?

Dodam iż przewałkowałem Sterowanie każdy punkt 

Players
302 posts
11,250 battles

Jeśli grasz na tierze 4-5 to zapomnij o alcie bo wg usunęło możliwość manual dropów z tych tierów. Od 6t już działa normalnie.

[MFB]
Players
545 posts
5,465 battles

<szybki wgląd w staty>

Grasz na tierach 4-5 tam niema już możliwości atakowania z ALT(została usunięta jakiś rok temu), będzie dostępna od tieru 6.

PS mamy specjalny temat:

Edit @cheziq szybszy

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
2 posts
2,875 battles

witam mam problem z eskadrami a mianowicie jak zaznacze eskadre zeby lecialal w konkretne miejsce to automatycznie reszta eskadr leci na koniec mapy w jedno miejsce  to sie stalo po tej najnowsze aktualizcji 0.7.2 ..gram lotniskowcem japońskim 8 tieru  z góry dziekuję za pomoc

[-FZO-]
Community Contributor
1,168 posts
12,149 battles
3 hours ago, arek_73pol said:

witam mam problem z eskadrami a mianowicie jak zaznacze eskadre zeby lecialal w konkretne miejsce to automatycznie reszta eskadr leci na koniec mapy w jedno miejsce  to sie stalo po tej najnowsze aktualizcji 0.7.2 ..gram lotniskowcem japońskim 8 tieru  z góry dziekuję za pomoc

Podobno WG już rabotajet nad tym

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,840 posts
5,488 battles

Widzę że nie tylko ja mam ten problem...

Edit:

Faktycznie....

2 hours ago, WG_Lumberjack said:

Inna sprawa.

Wiemy o błędach związanych z samolotami na lotniskowcach.
W najbliższym czasie wprowadzimy FIX, który:

Poprawia problem z alternatywnym atakiem, który nie działał gdy próbowano go włączać z alternatywną kontrolą myszy.
Naprawia problem z odznaczaniem wielu eskadr, gdy kliknęło się na puste miejsce na mapie (problem nie dotyczy pojedynczej eskadry).
Naprawia problem z pojawiającymi się punktami nawigacyjnymi, gdy wybierało się eskadrę na mapie taktycznej bezpośrednio lub przez zaznaczenie.

@WG_LumberjackJak już tak pracujecie nad tym to przy okazji naprawcie resztę problemów z UI jeśli chodzi o lotnie

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,889 battles

Tak sie podepne pod temat- po długiej przerwie wróciłem do zabawy noobienia na CV i takie pytanko- które teraz sa lepsze i dla czego japońskie?

i jeszcze jedno- na czym polega alternatywne sterowanie myszą?

[TF16]
[TF16]
Players
606 posts
7,706 battles

To i ja sie podepne.

Czy oprocz wskazanego wyzej buga zauwazyliscie inne (nowe ;-) ) bledy w CV po nowym patchu?

wczoraj dwie gry i najpierw na Lexingtonie eskadry (moje i przeciwnika) przez pol gry widzialem jako statyczne (nieporuszajace sie) punkty, od czasu do czasu teleportujace sie po mapie (sprawdzilem ping, byl ok, okrety poruszaly sie normalnie)... 

potem Enterprise, tu z kolei oznaczenia eskadr (cyfry i symbole) "jezdzily" za myszka, podczas gdy eskadra znajdowala sie juz poza moim ekranem... takze slady na wodzie (torpedy, kilwatery okretow) sprawialy wrazenie, jakby byly kilka sekund opoznione w stosunku do obiektu.

Moze to nie kwestia lotnisk tylko bugow w trybie mapy, ale nie sprawdzalem na innych okretach.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.