Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Thaleesi

Klan Savaşları - Bildiri

10 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team
292 posts
459 battles

Sevgili Kaptanlar,

Sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz. Klan savaşlarının ilk sezonu başarıyla sonuçlandı ve ikinci sezon başlamak üzere. Belirli zaman dilimleri dışında yaşayan oyuncularımızın klan savaşlarında istedikleri kadar aktif olamadıkları dikkatimizden kaçmadı. 

Primetime klan savaşlarının devam edebilmesi için ihtiyacımız olan birşey çünkü savaşlara katılmak isteyenlerin aynı anda sunucuya bağlanması ve sıraların hızlıca ilerlemesi, her seferinde farklı rakiplerle karşılaşmanız buna bağlı. Fakat, klan savaşlarında oyuncularımızın ara bile vermeden savaşmaya devam etmesi ve oyunun ikinci bir iş gibi vaktinizi alması taraftarı değiliz.  Bu yüzden, üyeleri hangi zaman diliminde yaşıyor olurlarsa olsunlar, her klanın bu moda ulaşabilmesi ve keyif alabilmesini amaçlıyoruz.

Pimetime sorununu çözebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Planımız, diğer sunucuların klan savaşı primetime'larına katılmanıza olanak sağlamak. Bu demek oluyor ki, sunucuda çoğu oyuncu çevrim dışı olsa bile, diğer zaman diliminde olan sunucularda kendinize uygun bir rakip bulabileceksiniz.  Bunun yanısıra, savaşlarda kazandığınız ödüller hesabınızın kayıtlı olduğu sunucu üzerinde kalacak. Bu durumun bir diper pozitif yanı: global klan sıralaması. Klan savaşlarına katılan herkes, yeteneklerini dünya üzerinde bütün oyuncularla paylaşabilecek.

Şimdi asıl soru: Bu uygulama ne zaman yürürlüğe girecek? Şu an bunun için kesin bir tarih, versiyon veya sezon belirtmemiz ne yazık ki mümkün değil fakat bunu hayata geçirmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Tıpkı klan topluluğumuzun gelişmesine verdiğimiz öncelik gibi bunu da yapılması gerekenler listesinde en öne koyduk.

Desteğiniz ve katılımınız için teşekkür ederiz!

• Cool 3

[CMMR]
Players
681 posts
14,566 battles
6 hours ago, LightningStorm67 said:

pardon yanlış yere yazdım

pardon yanlış yere yazdım cümlesini mi yanlış yere yazdınız? :cap_haloween:

• Angry 1

Players
6 posts
984 battles

selam umarım yanlıs yer degıldır bı tane uyuz bı klana gırdım ne oynuyorlar ne gelışım yapıyorlar cıkmak ıstıyorum ama nasıl cıkacagımı bulamadım yardımcı olurmusunuz.

WG Team
292 posts
459 battles
10 hours ago, elaziz_1 said:

selam umarım yanlıs yer degıldır bı tane uyuz bı klana gırdım ne oynuyorlar ne gelışım yapıyorlar cıkmak ıstıyorum ama nasıl cıkacagımı bulamadım yardımcı olurmusunuz.

Merhabalar, 

Oyunda klan sekmesine girip bulunduğunuz klanın adının yanındaki ok işaretine tıklayarak seçenekler bölümüne ulaşabilir, burada ''klandan ayrıl'' seçeneğine tıklayarak klanınızdan ayrılabilirsiniz. 

Players
6 posts
984 battles

oyle bir sekmeyı bulamadım gorselle yardımcı olabilirmisiniz oyun ıcınden mı cıkıs yapılacak yoksa web sıtesındenmı?

[EJDER]
Players
297 posts
18,375 battles

İlerde senin gibi bulamayan olursa yardımcı olsun...

Screenshot_103.jpg

Screenshot_104.jpg

• Cool 2

[EJDER]
Players
297 posts
18,375 battles
1 hour ago, elaziz_1 said:

buldum demiştim ama :D

Bunu da görselle mi açıklasak acaba:))

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members