Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BASCARKCI

8. seviye Uçak Gemisinin 9. ve 10. seviye Gemilerle Savaşması

8 comments in this topic

Recommended Posts

[TBSS]
Players
10 posts
1,048 battles

8. seviye Amerikan uçak gemisi aldım. Eşleştirmelerde durmadan 9 ve 10. seviye gemilere denk geliyorum. Sadece bir 9. seviye battleship zırhlı gemi 48 uçağımı ben atış yapamadan düşürdü. 9. seviye destroyer muhrip aynı anda baskın yapan 12 adet bombardıman uçağını düşürdü. 7. seviye uçak gemisiyle 100.000 hasar verirken 8. seviyede sadece 30.000 hasar verebiliyorum. Bunu tecrübe eden başkası var mı? Bu seviyelerde uçak gemisinin bir değeri kalmıyor mu?

Players
213 posts
3,837 battles

Ben de bu filmin başka türlüsünü biliyorum: 8. seviye uçak savar özürlü zırhlının, 10. seviye CV'ye denk gelmesi :) Genelde kısa süreli oluyor ve kendi kruvazörleri ile şöyle bir dialog geçiyor: "Olum beni de bekleyin laaayn, arkada da tek kaldım. Uçaklar geliyor olummm F6-F6-F6-F6" derken glup glup glup diye suya batma sahnesine geçiliyor:)

• Funny 4

[EJDER]
Players
780 posts
11,316 battles

Wg ticket at bence beni 8 tier masum cv ile 6 tier bb lerin bol oldugu maca atarmisiniz diye daha guzel teklersin tekleyemezsen sayet takimin hismina ugrarsin 

Beta Tester
308 posts
7,784 battles

Bu gibi durumlarda sabırlı oynaman gerekir. Sadece seviye 8 değil, bazen rakipte o kadar güçlü hava savunması oluyor ki Midway-Hakuryu oynasan bile de yanlarına yakşalamıyorsun.

Hava savunma silahları, gemi yüksek patlayıcı mühimmatla hasar aldıkça azalmaya (kırılmaya) başlar.  Haritayı takip et, yalnız dolaşan muhribe veya zırhlıya odaklan. Uçaksavar yüklü gemiler oyunun sonlarına doğru uçaksavarlarının büyük bir bölümünü kaybettikten sonra daha az kayıp vererek saldırmaya çalış. Oyunun ilk başında saldırmaya yönelik değil, hava sahasını kontrol etmeye odaklan.

İyi oyunlar :Smile_honoring:

[TBSS]
Players
10 posts
1,048 battles

Tavsiyeler ve anılarınız için teşekkürler. Halen rastgele savaşta 10. seviye gemilerle çarpışıyorum batırma yok ama en azından 100000 hasara yakın çıkıyor fakat bu durum resmen soğuttu oyundan. Sıralamalı savaşlarda aynı seviye geliyor olması sıralamalı savaşlara çekti beni derken 8. sezon bitmiş oyun oynayasım yok şu an.

[TBSS]
Players
10 posts
1,048 battles
26.01.2018 saat 12:55'de, tanktankkimo dedi:

Ben de bu filmin başka türlüsünü biliyorum: 8. seviye uçak savar özürlü zırhlının, 10. seviye CV'ye denk gelmesi :) Genelde kısa süreli oluyor ve kendi kruvazörleri ile şöyle bir dialog geçiyor: "Olum beni de bekleyin laaayn, arkada da tek kaldım. Uçaklar geliyor olummm F6-F6-F6-F6" derken glup glup glup diye suya batma sahnesine geçiliyor:)

Senin anlattığın durumdan dolayı amerikan zırhlılarıyla oynamayı bıraktım gariban zırhlı 5. seviyede kalı ileri de götüresim gelmiyor son yol ileri de gitsem ben ilk daireye gelmeden karşı takım diğer taraftan benim yanıma geliyor üstüne uçaklar da gelince tam bir şenlik havası.

[BV]
Players
1,228 posts
12,644 battles

Bu seviye sıkıntısının bir tek muhribe zararı yok. Malesef WG'nin de bu konuda bir şey yapacağı yok. Eşleştiricinin +-1 olması, çok ideal olurdu. Bu öneri gerek burada, gerek diğer forumlarda dile getirilmiş olsada WG'nin umrunda değil.. Sorunla ilgili bir cevap vermeye gerek kalmamış, Fatty gerekenleri söylemiş. Kolay gelsin umarım Midway'e olabildiğince çabuk geçersin. :Smile_Default:

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
521 posts
12,861 battles

Sana tavsiyem T8 ile T10 savaşlara denk geldiğinde önce kendi takımına bir bak ve analiz et, uçaksavar gemilerinin yakınlarında it dalaşına gir. Düşman gemilerine saldırmakta acele etme, özellikle tek gezen gemilere ve caplere rush atan DD lere odaklan. Spot yapmayı eksik etme, fazla hasar vuramazsın ancak hava üstünlüğü ve spotu eline aldığın zaman yan bonuslarla tatmin olur ve oyunu kazanırsın. Midway'i bozacaklar bir iki güncellemeye, bozmadan aç keyfini al.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.