Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Split US CL/CA

106 comments in this topic

Recommended Posts

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles

Szanowne WG zapowiedziało split krążowników amerykanckich.

Superaśnie.

Dało nawet przedsmak tego co nasz czeka:

image.thumb.jpg.04e2e51728ac904fde6b30f6

No i mamy USS Buffalo w linii CA. CA? Chwila... USS Buffalo (CL-110) to przecież był (przynajmniej w tej części, którą zbudowano przed złomowaniem) lekki krążownik typu Fargo. Jakim cudem zaplątał się w linię CA? A jak miał to być papier, to nie można było wymyślić jakiejś innej nazwy, nie kojarzącej się z rzeczywistym (choć niedokończonym) statkiem?

A może chodziło o CL-99 (zwany też Bataan)? Nie, chyba nie... To też jakby w zamyśle miał być krążownik lekki, tyle że typu Cleveland...

Biez wodki nie razbieriosz.

Zwłaszcza, że spokojnie na T9 w CA mógł wskoczyć typ Oregon City, mający trzech istniejących przedstawicieli i będący ulepszeniem typu Baltimore.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

co ma historycznosc do tego. jak okret bedzie sie sprawowal w grze?  WG wymysla swoj typ okretow, i ma w rzyci jak byly w realnym swiecie, tu tylko masz historyczny wyglad czasami, (chociaz z tą puszka piwa n aromie do ostro kogos pokićkało)

Edited by WG_Lumberjack

Players
2,240 posts
5,271 battles
7 minutes ago, HectorBarbossa said:

co ma historycznosc do tego. jak okret bedzie sie sprawowal w grze?  WG wymysla swoj typ okretow, i ma w rzyci jak byly w realnym swiecie, tu tylko masz historyczny wyglad czasami, (chociaz z tą puszka piwa n aromie do ostro kogos pojebło)

Puszka piwa jest tylko w kamuflażu Kobayashi. Nie wymagajmy od takiego kamuflażu realizmu, możesz pływać z lub bez puszki. Żeby nie było, dla Mnie to też chore, no ale te konkretne camo są "inne" ;)

• Cool 1

Players
881 posts
14,874 battles

Czym one się będą różnic od podstawowego drzewka ? Beda miały jakieś specjalne możliwości ? Np działa laserowe bo znając wg wszystko jest możliwe w tej grze :cap_cool:

[KLOC]
[KLOC]
Beta Tester
115 posts
13,107 battles

a czy baltimor jak spadnie na 8 tier.. to też dostanie kamo.. 'GRATULACJNE' jak New Orleans który będzie na 7 tieże... ogólnie to który z tej 2-jki Będzie miał te kamo ..:cap_hmm:

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
4 minutes ago, _s1ash_ said:

Czym one się będą różnic od podstawowego drzewka ? Beda miały jakieś specjalne możliwości ? Np działa laserowe bo znając wg wszystko jest możliwe w tej grze :cap_cool:

Nie wiem o co pytasz. Baltimore vs Oregon City

Łoregony mieli lepsiejsze AA - w sam raz na rok CeFałek. :)

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,410 posts
17,267 battles
7 minutes ago, henryk5pio said:

Worcester ma mieć ponoć 3 sekundy przeładowania, gdyby miał dymek jak Minotaur to by był koks ;)

i będzie miał HE... bez dymu ale za to radar 

Players
2,240 posts
5,271 battles
1 minute ago, blacman_pl said:

i będzie miał HE... bez dymu ale za to radar 

Wiem, DE + flagi must have :) Coś czuję, że to będzie nowy rak ;)

Players
2,240 posts
5,271 battles
Just now, HectorBarbossa said:

Atlanta na sterydach ..... BUFF BB PLIZZZ!!!

Worcester nie miał torped, więc te sterydy jakieś lewe, pewnie Made in Russia ;)

• Cool 1

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,609 battles
28 minutes ago, henryk5pio said:

Puszka piwa jest tylko w kamuflażu Kobayashi. Nie wymagajmy od takiego kamuflażu realizmu, możesz pływać z lub bez puszki. Żeby nie było, dla Mnie to też chore, no ale te konkretne camo są "inne" ;)

Można dopisać na tej puszcze "Red Bull" i brać kasę za reklamę od przepłyniętego kilometra?

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,281 posts
53 minutes ago, PanNickt said:

No i mamy USS Buffalo w linii CA. CA? Chwila... USS Buffalo (CL-110) to przecież był (przynajmniej w tej części, którą zbudowano przed złomowaniem) lekki krążownik typu Fargo. Jakim cudem zaplątał się w linię CA?

Typ Fargo to rozwinięcie typu Cleveland, więc teoretycznie pasowałby na T9 skoro Cleveland jest na T8. Jaki rozwinięcie dział da mu się 203 mm i już jest CA.

Players
2,240 posts
5,271 battles
2 minutes ago, Ter_ion said:

Można dopisać na tej puszcze "Red Bull" i brać kasę za reklamę od przepłyniętego kilometra?

Obawiam się, że koszt za licencję zjadłby ewentualne zyski.

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
38 minutes ago, Greyshark said:

Typ Fargo to rozwinięcie typu Cleveland, więc teoretycznie pasowałby na T9 skoro Cleveland jest na T8. Jaki rozwinięcie dział da mu się 203 mm i już jest CA.

Tylko po co kombinować?

Fargo na T9 CL zamiast fikcyjnego Seattle + Oregon City na T9 CA i mamy najmniej papierowe drzewko w WOWS (2 papiery na 15 okrętów).

Idąc za ciosem można by było jeszcze Phoenixa i Kennedy'ego Dallas czymś istniejącym zastąpić i voila - modelowe wykorzystanie istniejących okrętów do zbudowania drzewka.

@Lumberjacek, może przemycisz ten pomysł wierchuszce i coś jeszcze zmienią przed wypuszczeniem na PT? :)

• Cool 2

[BFS]
Beta Tester
906 posts
10,816 battles

Wątpię sadzę ze maja już modele okrętów. Mnie mimo wszytko zastanawia linia CL, konkretnie ich cytadela bo CL na t10 bez dymu mimo wszystko widzi mi się średnio rof nie rof.. 

Beta Tester
1,919 posts
7,383 battles

Czy mogę zostać CC na czas testów tych krążków bo jaram się jak lasy w Californii. 

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
4 minutes ago, Tanaka_15 said:

Wątpię sadzę ze maja już modele okrętów. Mnie mimo wszytko zastanawia linia CL, konkretnie ich cytadela bo CL na t10 bez dymu mimo wszystko widzi mi się średnio rof nie rof.. 

Ale na logikę to modele okrętów z obu T9 powinny z grubsza być bardzo podobne do Oregon City i Fargo bo w obu przypadkach są to tylko (aż?) ulepszenia T8.

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
25 minutes ago, PanNickt said:

Ale na logikę to modele okrętów z obu T9 powinny z grubsza być bardzo podobne do Oregon City i Fargo bo w obu przypadkach są to tylko (aż?) ulepszenia T8.

wat? wyżej płakałes, ze Buffalo to klasa Fargo, a teraz piszesz, żeby był chociaż podobny?:cap_wander:

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,281 posts
12 minutes ago, HectorBarbossa said:

wat? wyżej płakałes, ze Buffalo to klasa Fargo, a teraz piszesz, żeby był chociaż podobny?:cap_wander:

Nie pisał, że jest to klasa Fargo tylko typ Fargo. Klasa Buffalo to krążownik.

• Bad 1

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
15 minutes ago, HectorBarbossa said:

Słoneczko ty swoje, WG dało CL typu Fargo (Buffalo) do linii CA. Gdyby Bufallo było w linii CL to z gruba byłoby OK.

[PLO]
Players
534 posts
14,242 battles

Wy mi lepiej powiedzcie jak oni mają zamiar buffnąć Clevelanda żeby był lepszy niż Helena z 15 działami.

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
2 minutes ago, DrunkenFish said:

Wy mi lepiej powiedzcie jak oni mają zamiar buffnąć Clevelanda żeby był lepszy niż Helena z 15 działami.

Gneisenau na T7 ma dwa razy mniej dział niż Nowy Meksyk na T6 - da się? :)

[PLO]
Players
534 posts
14,242 battles
Just now, PanNickt said:

Gneisenau na T7 ma dwa razy mniej dział niż Nowy Meksyk na T6

I jest (pewnie spowoduję shitstorm) najgorszym BB na tierze.

A ja bardzo lubię Clevelanda - jest moim 3 najczęściej granym okrętem - i nie chciałbym żeby mu się coś złego stało :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.