Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TCG_Alpreis

Stock Friedrich

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
13 posts
2,895 battles

Gemiyi yeni açtım fakat şuan kredi sıkıntım var, stock hali ile deneyimleyenler yardımcı olursa çok sevinirim ayrıca 10. Seviye gemilerin zararını nasıl kapatıyorsunuz bunu da çok merak ediyorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,933 battles

Oyun 10. seviyeleri Premium Hesapla bile çok iyi oyunlar çıkartmadığınız takdirde zarar edeceğiniz şekilde tutuyor, ki, üst seviyelere yığılım azalsın. Premium Gemileriniz varsa onlarla, yoksa 6.-7. bazen 8. seviye gemileriniz ile oynayarak 9.-10. seviyede yaptığınız zararları kapatabilirsiniz. 

Harcayacak paranız varsa premium hesabın kazancı arttıracağı gibi bu yüksek seviye gemilerinize tamir malyeti düşüren kalıcı kamuflajlardan takabilirsiniz.

Bedava yöntem olaraksa gemilerin tamir maaliyletlerini düşüren ya da kazanılan parayı arttıran sancaklarla kaybı azaltabilirsiniz (ya da para toplamak için kullandığınız gemilerde kazancınızı arttırabilirsiniz.)

 

Friedrich'e de gelirsem... Tek tecrüben onu test ederken idi... Aklımda kalan tak şeyse stok halinde bile epey hasarı üzerine çektiği ve ona rağmen uzun süre dayanabildiğiydi... 

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[R-C-N]
Players
570 posts
15,544 battles

O gemiyi ben bir türlü sevemedim ama topluluk gemiyi seviyor. Ben en iyi ikincil almanlarda grose de var diye biliyorum yanılıyor olabilirim. Para kasma olayına gelince de, yüksek seviyelerde premiumsuz zor. Sadece premium ile de bitmiyor. Bayrak takarsanız %10 azaltıyor, eğer bir klana girdiyseniz ve klan bonusu açılmışsa +%10'da o azaltıyor. Premium kamo varsa onunda %20 kadar bonusu vardı galiba. Para bonusu veren zulu bayrağı da %20 kredi vererek para kazanmanızı arttırabilir. Ayrıca kredi bonusu veren kamuflajlarda mevcut.

 

Anlayacağınız üzere yüksek seviyelerde premiumsuz, bayraksız ve kamuflajsız para kazanmak zor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[GREAT]
Players
161 posts
14,913 battles

İkincilleri manuel yapmadığım halde bile çılgın gibi maksiumum sancakla 11.5 km  çılgınca ateşliyor. İstersen 420 mm toplarıda geliştirebilirsin. Ben Bismarck hastası olduğum için normalde düşünmüyordum sonra paraya kıydım o gemiyi de açtım. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×