Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ozzys_CZ

Nášivky

14 comments in this topic

Recommended Posts

[ATOM]
Players
19 posts

Zdar kapitáni, určitě jste taky "rádi" že WG zavedlo nášivky, které po vašem zničení půl minuty "zaclání" ve výhledu. Totálně mi uniká smysl těchto nášivek, ale budiž, ale proč mi po mém zničení "svítí" do ksichtu něčí nášivka??? Většinou jsem okamžitě přešel na volnou kameru a sledoval "let" vystřelených projektilů n. dráhu torpéd. Teď musí "obdivovat" něčí nášivku......Není na to nějaký mód co to vypíná?

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,116 posts
9,376 battles
V 19. 1. 2018 v 4:50 rarach666 řekl/a:

Bez-nazvu.png

Aslain komandíre

• Cool 4

[-BES-]
Players
242 posts
5,991 battles

Ja mody nikdy nepouzival ale na odstraneni tohoto paskvilu si asi nejakej nainstaluju, je to dalsi trapna vec cim wg ztraci cas misto toho aby se opravil kopec dulezitejsich problemu, proste super no , zpetna vazba asi NE- funguje ......

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

No, tak jsem to také vydržel jen týden a přidal to mezi mody. WG vymýšlí jen kraviny. Měli by si zjistit jaké je věkové složení hráčů. Dost pochybuji, že je většina pod 20 a že je nižší než u wot.

[FO3]
WoWs Wiki Team
281 posts
4,635 battles

mam pocit ze na anglickem foru zminili, ze uz delaji vypinac a zatim tam odkazuji na jeden konkretni mod, kterej to vypne (respektive nahradi obrazky prazdnym prostorem), aby lidi nemuseli cely Aislain Pack instalovat.

Players
133 posts
7,208 battles
2 hours ago, CerVus said:

No, tak jsem to také vydržel jen týden a přidal to mezi mody. WG vymýšlí jen kraviny. Měli by si zjistit jaké je věkové složení hráčů. Dost pochybuji, že je většina pod 20 a že je nižší než u wot.

To by mohol byť celkom zaujímavý údaj - myslím ten vekový priemer, prípadne nejaká štatistika napr. do 18,  18-30 a nad 30 rokov. Podľa mňa by to nebolo ani nejako náročné pre WG zistiť (ak teda náhodou už niečo také nemajú). Na druhej strane, možno takýto údaj pre nich nie je vôbec podstatný.

[IDDQD]
Players
1,653 posts
15,457 battles

mně na těch nášivkách/emblémech nic infantilního nepříde. To mi teda 1000x víc příjdou ujetý ty ARP, manga, japonský malovaný kapitánky a všechno kolem toho, u toho nechápu jak to může někoho 20+ zajímat :cap_wander:Navíc to do týhle hry vůbec nesedí.

• Cool 1

[-VU-]
Players
149 posts
3,424 battles

Tu by som uplatnil Quetak 100 ludi  100 chuti. Pre mna osobne nesedia panazijske torpedoborce a cela vetva, Lode ktore su z uplnej doby hraju z lodami co su z 30a 40 rokou, len sme nato flakli vybavu aku to malo ked tie lode vyrobili lebo balanc,  To uz kludne mozme vymysliet ceskoslovenske lodstvo, tiez mozme vymysliet nejake ,, zhabane ci kupene " lode , Lenze aby nam to vymysleli sme prilis malicka komunita.Poliakom spravili blyskawicu, je to skoro ich narodny poklad, takze je jasne ze to ma kazdy druhy poliak v pristave a wg natom zarobilo. Ale v azii  je obrovska komunita a oni su uplne inak zazrati do hrania a vedia velmi vela utratit v hrach, Preto aj na nas skusaju rozne microtransakcie a neviem co vsetko lebo v azii to funguje. Preto ta azijska vetva ci arp lode  ci haifuri , Osobne mam rad japonske anime a do hry mi lepsie zapasovalo ako niektore veci, ale je to len moj nazor, preto ked sa ti to nepaci, zaskrtni ze to nechces vidiet  a dalej sa nad tim nepozastavuj. Nasivky lezu aj mne na nerva,  a som rad ze je mod co to vypne. 

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles
47 minutes ago, Quetak said:

mně na těch nášivkách/emblémech nic infantilního nepříde. To mi teda 1000x víc příjdou ujetý ty ARP, manga, japonský malovaný kapitánky a všechno kolem toho, u toho nechápu jak to může někoho 20+ zajímat :cap_wander:Navíc to do týhle hry vůbec nesedí.

S tím nesouhlasím. WG se snaží zlákat ke hře fanoušky těch seriálů. Převážná většina z nich je v Asii takže Evropa to má jako takový malý bonus. Komu se to nelíbí, ten si to může bez větších problémů vypnout.

Ale ty nášivky v současné podobě infantilní prostě jsou. Je na ně ze strany WG kladen až moc velký důraz a ty z jejich pohledu nejlepší krásně dokazují Ruský nevkus.

• Cool 1

[CSN]
Players
311 posts
2,770 battles
1 hour ago, Quetak said:

Vůbec, anime jde do všeho ofc :cap_haloween:

• Funny 1

[BUSHI]
Players
19 posts
6,188 battles

Emblémy jsou naprosto jednoznačně prioritním problémem.

A nebo se hra snaží naznačit, ať nejdeš furt ke dnu.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Jako já bych proti tomu ani nic neměl, kdyby to bylo promyšlenější. 

Ten erb co se objeví když vás zabijí by měl být o cca 90% menší (vůbec by tam mohlo být nějaké info o zásahu co vás dorazil nebo i tom hráči) a váš malý erby my měl být znázorněný někde na lodi. Ideálně vedle erbu klanového. 

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.