Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

18 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Proč se neurychlilo i expení kapitána? Takhle to je zase jen na půl.

[BWOLF]
Players
75 posts
5,279 battles

Nová mapa se mi líbí, jen se nedá pořádně testovat, díky tomu bugu, kdy kormidlo nereaguje nebo se náhodně nastavují pevné stupně otáčení kormidla. Odehrál jsem 4 bitvy s BBs a dělalo to v každé.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,365 posts
2,913 battles

Kapitáni!

Ne každá plavba probíhá hladce. Jak jste si pravděpodobně všimli, na serveru veřejného testu se potýkáme s jistými problémy. Momentálně se nacházíme uprostřed procesu přesouvání serverů do nové kanceláře, takže opravy mohou být implementovány nejdříve na začátku příštího týdne.

Na druhou stranu, jedním z hlavních důvodů Veřejného testu je najít, pokud možno, všechny chyby, aby tým vývojářů mohl na jejich opravě zapracovat, než aktualizace přijde na live server. Jelikož se při testování současné verze vyskytly některé chyby, bude na nich zapracováno nejdřív, jak to bude jen možné.

Omlouváme se, pokud to učiní váš víkend méně námořní, než jste plánovali a děkujeme za Vaše pochopení.

Players
3,728 posts
18,262 battles

Mě včera během bitvy se "osamostatnil" kurzor myši a zbytek bitvy (cca 2/3) jsem nemohl střílet.

[1CSSL]
Players
229 posts
5,644 battles

Taky přidám trochu do mlýna...

Chyby mnou objevené....

-  kormidlo nereaguje na povely (speciálně v okamžiku, kdy se blíží torpéda)

- kormidlo se samovolně přesune do krajní polohy a loď nelze ovládat a pak zběsile jezdí dokola 

- v okamžiku, kdy několikrát za sebou vystřelím, jedno jestli salvu nebo i jednotlivě,a přestanu, pustím tlačítko myši, palba pokračuje bez mého zásahu někdy 2x ale rekord je 15x salva

- několikrát se stalo, že při startu loď nereagovala na povel rozjet. ukazatel ukazoval, že je plný výkon a loď stála. rozjela se třeba po 20-30 sekundách

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,365 posts
2,913 battles

Kapitáni!

Druhé kolo Veřejného testu verze 0.7.1 začne trochu později, než se předpokládalo. Začátek byl přesunut na čtvrtek 1.února od 14:00! :cap_book:

Players
3,728 posts
18,262 battles

CV T8 US ... sice bombardery s AP bombama maji oblast shozu mensi nez je kriznik, ale RNG jako prase ... omg ... uz to, ze se trefim ze dvou naletu celkem s 14 letadly jen 9x !!!, ale s 8000DMG bombou do neposkozene lode jeste s celkovym vysledkem za 9040 ?! To jako prestoze oblast shozu byla podstatne mensi nez ta letadlovka a nesundal mi pred shozem zadna letadla, tak to nektera letadla shodila mimo oblast (jednou RNG) ??? A ty bomby nevybuchnou nebo co (dalsi obrovske RNG) ? To nema cenu ani ten nalet s DB delat ...

AP_bombs_8k.png

[1CSSL]
Players
229 posts
5,644 battles

získal jsem odměnu na hlavní server 1 den prémiového účtu, ale nedorazila.......

Snímek obrazovky (241).png

Players
3,728 posts
18,262 battles

tyhle odmeny jsou pomerne delsi dobu po skonceni testu a mel by ti dorazit mail s odkazem - maily mi uz dlouho nechodi, hlavne ze reklamy na obchod ano - takze si pak cas od casu kontroluju link, kde odmeny vyberes (az tam budou).

[1CSSL]
Players
229 posts
5,644 battles

díky, kouknu se tam.. mimochodem, mě taky žádný email nepřišel jen reklama

[BSW-F]
Players
30 posts
19,772 battles

Pěkný den, při tetování se mi často stávalo, že lodě začaly samovolně zatáčet doprava a nešlo hned zatočit doleva, bylo nutné klepnout na klávesu doprava a pak teprve bylo možné točit doleva. Stávalo se to u různých lodí. Také mi jednou zmizelo rozhraní v přístavu, po ukončení bitvy se loď přesunula do přístavu, ale ovládací prvky zmizely a musel jsem restartovat hru.

Nové prvky však natolik nezlepšují hru, aby bylo možné říci hra je zajímavější, poutavější a hraji ji s větším požitkem. Od okamžiku kdy došlo k prvnímu zeslabení palub lodí hra pomalu ale jistě upadá a nic na tom nemění různá vylepšení jako nová kamera v přístavu, nášivky, nové mapy atd. Z mého pohledu se stala hra přespolním během kdy není výjimkou konec boje po 10 minutách, neboť MM dá do jednoho družstva výkonnější hráče a do druhého ty měně výkonné. Vidím sestavy a na 99% určím správně vítěze. Lodě neustále hoří, protože hasící prostředky jsou nedostatečné a požitek ze hry se vytrácí. Vývoj hry je možné přirovnat k vývoji ve VOT.

Tento můj názor uživatele uvádím pro info tvůrcům hry ve WOWS.

• Cool 1

[_SK_]
Players
2 posts
6,283 battles

na teste 1 som splnil všetky podmienky na odmeny a nič, ani e-mail ani prémium.  Mám ešte čakať alebo sa iba niekde vblúdila chybička?

[T-N-T]
Players
873 posts
3,814 battles
On 2/10/2018 at 3:19 PM, Majko said:

na teste 1 som splnil všetky podmienky na odmeny a nič, ani e-mail ani prémium.  Mám ešte čakať alebo sa iba niekde vblúdila chybička?

Napis na podporu. Oni to delaj rucne a lidi, ktery se neozvou, na ty kaslou.

[CSP]
Players
156 posts
5,025 battles
V 10. 2. 2018 v 15:19 Majko řekl/a:

Buď v klidu, odměny chodí zhruba týden po updatu na publicu. Taky tam ještě nic nemám.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,365 posts
2,913 battles

Pravda, odměny jsou připraveny. Dnes přichází k testu verze 0.7.2, tudíž zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.