Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Zmiany w obecnych mapach

6 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Ekscytujące zmiany na mapach

Liczne prośby graczy skłoniły nas do wprowadzenia zmian w dwóch mapach, które budziły wątpliwości. Zmiany dotyczą map:

„Pułapka” dla okrętów VIII–X poziomu

328a16f2-0104-11e8-86f3-ac162d8bc1e4.jpg

„Łzy pustyni” dla okrętów IX-X poziomu.

328850c4-0104-11e8-8427-ac162d8bc1e4.jpg

Teraz mapy promują bardziej dynamiczną grę. Udoskonaliliśmy również balans między okrętami. Mapa „Łzy pustyni” będzie miejscem zdecydowanie bardziej przyjaznym dla krążowników.

Players
197 posts
8,851 battles

Nie wierzę własnym oczom w innej sprawie :Smile_ohmy:Powiększyliście minimapę przy rozdziałce 4K ??!! Pytałem o to na streamach wielokrotnie,i tutaj też i była cisza... Powiedz że się nie mylę...I że to wejdzie na stałe przy wprowadzeniu tych deklarowanych ulepszeń w grafice-czyli z najbliższym updatem?? Pls!!

[BUSHI]
Players
2,913 posts
15,676 battles
9 hours ago, Caliber406 said:

Nie wierzę własnym oczom w innej sprawie :Smile_ohmy:Powiększyliście minimapę przy rozdziałce 4K ??!! Pytałem o to na streamach wielokrotnie,i tutaj też i była cisza... Powiedz że się nie mylę...I że to wejdzie na stałe przy wprowadzeniu tych deklarowanych ulepszeń w grafice-czyli z najbliższym updatem?? Pls!!

A czemu nie używasz moda, który pozwala prawie dowolnie skalować minimapę ?  Nazywa się alt_minimap i działa chyba od roku. Ta a pro-po problemów 4K w wielkości ikon, celowników i tekstu itd., to samemu można szybko to sobie poprawić w plikach. Wystarczy chwilę się zainteresować. Kto jednak nie pytał, a jak ja mu odpowiadałem jak - to nikomu się nie chciało. Ja też na tym się nie znałem, ale przejrzałem co i gdzie zmieniają mody i teraz wiem jak poprawić prawie wszystko.

Przerobiłem z pomocą modów, a także ręcznie edytując pliki .xml i .swf i zmieniłem sobie UI/celowniki/oddalenie okrętu na takie jakie chcę. Nic skomplikowanego. Raptem kilka plików do lekkiej zmiany.

Minimapę powiększyć na 1600x1200 da się nawet i tak. Standardowa zmaksymalizowana jest 4 razy mniejsza.

shot-18_01.29_10_08.21-0091.thumb.jpg.22a0f3c755ceaa6ce7894c404ef8a8ab.jpg

• Cool 1

Players
197 posts
8,851 battles

Kurcze..tyle czasu się z tym męczyłem,a teraz  rozwiązania do wyboru nawet.Dziękuję za wskazówkę,zastosuję i nie będę czekał do updatu.

p.s.

znalazłem w Twoim wpisie na innym forum link do alt_minimap (w paczce Aslaina go nie znalazłem),ale nie wiem czy go wkleić czy co z nim zrobić bo miejsca nie znalazłem gdzie by pasowało,a nie jest to plik wykonawczy tylko zip z xml i flashem (?) jeśli nie sprawi Tobie problemu a masz gdzieś zamieszczony istruktaż ,to będę wdzięczny jeszcze za linka.

[BUSHI]
Players
2,913 posts
15,676 battles
5 hours ago, Caliber406 said:

Kurcze..tyle czasu się z tym męczyłem,a teraz  rozwiązania do wyboru nawet.Dziękuję za wskazówkę,zastosuję i nie będę czekał do updatu.

p.s.

znalazłem w Twoim wpisie na innym forum link do alt_minimap (w paczce Aslaina go nie znalazłem),ale nie wiem czy go wkleić czy co z nim zrobić bo miejsca nie znalazłem gdzie by pasowało,a nie jest to plik wykonawczy tylko zip z xml i flashem (?) jeśli nie sprawi Tobie problemu a masz gdzieś zamieszczony istruktaż ,to będę wdzięczny jeszcze za linka.

Ja wziąłem bezpośrednio z rosyjskiego forum.http://forum.worldofwarships.ru/index.php?/topic/55277-0591-alt-minimap-бывший-alt-mapmarkers-подписи-и-не-только-на-миникар/

Przetłumacz na angielski - wszystko jest wyjaśnione. W razie problemów pisz na priv. U mnie działa to tak, że w katalogu gry  /profile/alt_minimap jest plik settings.xml, w którym można poustawiać wszystkie parametry.

dodatkowo jest plik:

res_mods/numer patcha/gui/flash/alt_minimap.swf

i zmieniony jest res_mods/numer patcha/gui/battle_elements.xml

w którym dodano w elementList na końcu <element name="altMinimap" class="__ModLoader" url="alt_minimap.swf"/> 

a w controllers: zamiast: <controller class="lesta.dialogs.battle_window_controllers.MinimapController" clips="minimapClip"/>

wrzucamy to: <controller class="com.w03l.alt.battle_controllers.AltMinimapController" clips="minimapClip"/>

Jak nie masz innych modów, które zmieniają te plik to wystarczy przekopiować ten z paczki moda.

Jeśli masz już ten plik w modach, bo inny coś tam zmieniał, to edytować ręcznie.

• Cool 1

[AKI]
Players
4,137 posts
7,003 battles

No cóż... Kampa dalej będzie (jak to w wowsie), ale teraz przynajmniej krążki mają szanse coś zrobić

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.