Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Kolekcja - Vive la France

9 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,418 posts
3,017 battles

Kolekcja „Vive la France”

Z nadchodzącą premierą gałęzi francuskich pancerników, wszyscy gracze otrzymają dostęp do tymczasowej kolekcji „Vive la France”.

328dfc2c-0104-11e8-befd-ac162d8bc1e4.jpg

Skład kolekcji:

• Stylizowane obrazy okrętów alianckich i francuskich, w tym duetu pancerników Dunkerque i Hood z Morza Północnego.
  • Herby i odznaki francuskich pancerników (np. herb Normandii).
  • Uzbrojenie i budynki techniczne związane z historią francuskiej marynarki wojennej, m.in. działo kal. 380 mm, czyli pierwsze działo, które zostało zamontowane na pancerniku VIII poziomu, Richelieu.

Kolekcja będzie łącznie liczyła 18 przedmiotów. Podczas testu publicznego wszystkie wymagania do zdobycia tych przedmiotów będą stopniowo ułatwiane.

[ZGZ]
Players
4,038 posts
8,617 battles

Jest jakiś normalny profit za zebranie tej kolekcji na PT?

Bo jak nie ma, to nie chce mi się jej zbierać :)

WG Staff
1,418 posts
3,017 battles

• Każdy zdobyty kontener daje szansę na aktywowanie specjalnej misji bojowej, za wypełnienie której zdobędziecie pancernik IX poziomu Alsace z działami kal. 380 mm i Doładowaniem silnika.

[ZGZ]
Players
4,038 posts
8,617 battles
2 hours ago, WG_Lumberjack said:

• Każdy zdobyty kontener daje szansę na aktywowanie specjalnej misji bojowej, za wypełnienie której zdobędziecie pancernik IX poziomu Alsace z działami kal. 380 mm i Doładowaniem silnika.

Alsace na PT już mam. Dacie go też na produkcji, jak pozbieram całą kolekcję?

A jeśli nie, to jaki jest sens (korzyść) z zebrania całej kolekcji na PT - bo o to pytałem?

• Cool 1

[-CC-]
Beta Tester
127 posts
5,950 battles

No właśnie, po co ktos ma rozgrywać +- 30 walk aby zdobyć kolekcje po to aby potem to samo robic na normalnym koncie? Ani niczego się nowego nie dowie, sama kolekcję oberzy sobie na zwykłym koncie nagrody żadnej nie ma.

Powinno byc chociaz tak że wraz ze zdobywaniem kolejnych obrazkow odkrywane sa kolejne BBki z nowego drzewka aby móc sie z nimi zapoznać a tak to nie ma  nic .

[TF16]
Community Contributor
3,998 posts
9,247 battles
Just now, mcjrosa said:

No właśnie, po co ktos ma rozgrywać +- 30 walk aby zdobyć kolekcje po to aby potem to samo robic na normalnym koncie? Ani niczego się nowego nie dowie, sama kolekcję oberzy sobie na zwykłym koncie nagrody żadnej nie ma.

Powinno byc chociaz tak że wraz ze zdobywaniem kolejnych obrazkow odkrywane sa kolejne BBki z nowego drzewka aby móc sie z nimi zapoznać a tak to nie ma  nic .

Po co? Dla satysfakcji, chęci dowiedzenia się opisów elementów kolekcji. Choćby z chęci sprawdzenia jak wyglądają. Tak po prostu. Nie dla nagród, a dla przyjemności i ciekawości. Także by sprawdzić czy nie ma tam błędów i pomóc w rozwoju gry.

Odwracając pytanie: po co grać 30 walk, by odkrywać kolejne BBki, po to aby potem to samo robić na normalnym koncie? Gra na PT nie jest miarodajna - w końcu czasem parametry okrętów się zmieniają, a i warunki odbiegają od tych z normalnych testów: jest masa graczy AFK, jest masa graczy, którzy pływają pierwszy raz na wysokich tierach itp.

[BONUS]
Players
13 posts
6,806 battles

To już kolejna kolekcja, której nie mogę ukończyć, bo zrobiłem wszystkie misje. Brakuje dosłownie jednego "obrazka".

[HOB]
Players
1,117 posts
5,136 battles
28 minutes ago, highspeed said:

To już kolejna kolekcja, której nie mogę ukończyć, bo zrobiłem wszystkie misje. Brakuje dosłownie jednego "obrazka".

Z testów wynika, że będą jeszcze okazje by w najbliższym czasie uzupełnić kolekcję.

[GLORY]
Players
102 posts
9,074 battles

No to spoko, bo mi też brakuje 1 emblematu (tzn ogólnie 5, ale mam 12 duplikatów). A unikatowych kapitanów nigdy za dużo :Smile-_tongue:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.