Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Dyskusja ogólna

71 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Kapitanowie,

Najbliższe dwie aktualizacje World of Warships będą związane z Francją. W ramach publicznego testu 0.7.1 będzie można zapoznać się z nową kolekcją i nowym, unikalnym dowódcą. Jakby tego było mało, pojawia się też nowy port w Marsylii! Wprowadzamy również nową mapę: „Śpiący olbrzym” i wprowadzamy zmiany do tych już znanych: „Pułapka” i „Łzy pustyni”. Macie apetyt na jeszcze więcej? Po najbliższej aktualizacji ruszy nowy sezon bitew klanowych – lodowe wyspy.

Dołączcie do testu publicznego, aby wypróbować i ocenić zmiany wprowadzone w nadchodzącej wersji gry.

Runda 1 testu publicznego będzie trwać od 17:30 w czwartek, 25 stycznia do 14:00 w poniedziałek, 29 stycznia.

LINK do artykułu.

Pozostałe tematy:
Kolekcja - Vive la France

Nowa mapa: Śpiący olbrzym
Zmiany w obecnych mapach
Błędy

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles

Ja mam ogromny apetyt, by artykuły miały w sobie informację o misjach, jak zdobywać poszczególne elementy i o wszystkich zmianach informacje.
Teraz w teście jest misja:
5 razy wygrać
1 zagrać
Zagrać Alasace
Zadać 75k dmg lotniskiem

Nigdzie nie ma jak dostać ten okręt, ani jak odblokować kolekcję. Dopiero jak człowiek przyjrzy się nagrodom za 5 wygranych bitew znajdzie tam tajemnicze 3 kontenery.
I to nie są zwykłe kontenery, tyle pierwsze z kolekcji. Dopiero wtedy dostaje się misję - zagraj 1 bitwę a dostaniesz okręt.

Już nie mówiąc o zmianie, której nigdzie nie ma opisanej:
shot-18_01.25_20_04.19-0754.thumb.jpg.6bfd715ea6f7956b82813aa1a4b4f87e.jpg

Zwróćcie uwagę na listy boczne graczy. W tej wersji zatopione okręty nie trafiają na dół listy, tylko pozostają na swoim miejscu wyczernione. Ani słowa o takiej zmianie.

[ZGZ]
Players
4,026 posts
8,595 battles

Z rok temu prosiłem, żeby na teście nie zaliczać wygranych afk-erom. 

Rok minął i nic.

Dziś miałem 3 afk na 9 graczy w drużynie. Gdybyśmy wygrali (hahaha) to każdy cwaniaczek miałby wygraną bitwę.

Zmienicie to kiedykolwiek??? Jakoś potraficie nie dawać gwiazdek na rankedach jak ktoś jest afk albo grał i go akurat na podsumowaniu wywaliło :P

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
10 minutes ago, PanNickt said:

Z rok temu prosiłem, żeby na teście nie zaliczać wygranych afk-erom. 

Rok minął i nic.

Dziś miałem 3 afk na 9 graczy w drużynie. Gdybyśmy wygrali (hahaha) to każdy cwaniaczek miałby wygraną bitwę.

Zmienicie to kiedykolwiek??? Jakoś potraficie nie dawać gwiazdek na rankedach jak ktoś jest afk albo grał i go akurat na podsumowaniu wywaliło :P

A czemu nie robić AFK, skoro misja na kontenery brzmi: zagraj grę. Nie masz wygrać, nie masz zadać obrażeń. Zagrać.
Bardziej frustrujące są misje: wygraj 5 razy na randomie. A tam połowa AFK, reszta pływa sobie gdzie chce..

[ZGZ]
Players
4,026 posts
8,595 battles
2 minutes ago, Dark_Havoc said:

A czemu nie robić AFK, skoro misja na kontenery brzmi: zagraj grę. Nie masz wygrać, nie masz zadać obrażeń. Zagrać.
Bardziej frustrujące są misje: wygraj 5 razy na randomie. A tam połowa AFK, reszta pływa sobie gdzie chce..

No przecież piszę o zaliczeniu wygranych, czyli o randomie i zadaniu na 5 wygranych.

Resztę można robić na coopie afk Hemerlinem, jeśli ktoś się uprze.

[ZGZ]
Players
4,026 posts
8,595 battles

Nie, mają w rzopie uczciwych graczy na PT. 

W jednej grze, w której mieliśmy 2 afk w teamie był też gościu z klanu WG-RU.

Zapytałem co z nimi zrobią - nie raczył odpowiedzieć.

[2SORT]
Players
4 posts
3,448 battles

witam serdecznie czy mógłby mnie ktoś oświecić jak zdobyć ten Pancernik alseka na serwerze testowym przepraszam kolega wyżej wyjaśnił 

Players
77 posts
6,636 battles
2 hours ago, Elektroda said:

witam serdecznie czy mógłby mnie ktoś oświecić jak zdobyć ten Pancernik alseka na serwerze testowym przepraszam kolega wyżej wyjaśnił 

Wygrać 5 bitew losowych (bitwy CV nie są liczone !! ) Otrzymasz 3 kontenery, otworzyć.
Zagrać bitwę dowolnym okrętem i voilà... masz bagietę w porcie..

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
16 hours ago, Dark_Havoc said:

Ja mam ogromny apetyt, by artykuły miały w sobie informację o misjach, jak zdobywać poszczególne elementy i o wszystkich zmianach informacje.
Teraz w teście jest misja:
5 razy wygrać
1 zagrać
Zagrać Alasace
Zadać 75k dmg lotniskiem

Nigdzie nie ma jak dostać ten okręt, ani jak odblokować kolekcję. Dopiero jak człowiek przyjrzy się nagrodom za 5 wygranych bitew znajdzie tam tajemnicze 3 kontenery.
I to nie są zwykłe kontenery, tyle pierwsze z kolekcji. Dopiero wtedy dostaje się misję - zagraj 1 bitwę a dostaniesz okręt.

Już nie mówiąc o zmianie, której nigdzie nie ma opisanej:
shot-18_01.25_20_04.19-0754.thumb.jpg.6bfd715ea6f7956b82813aa1a4b4f87e.jpg

Zwróćcie uwagę na listy boczne graczy. W tej wersji zatopione okręty nie trafiają na dół listy, tylko pozostają na swoim miejscu wyczernione. Ani słowa o takiej zmianie.

16 hours ago, adamL555 said:

Zgadzam się z @Dark_Havoc. Nigdzie nie jest podane wprost, co należy zrobić żeby otrzymać Alsace.

• Każdy zdobyty kontener daje szansę na aktywowanie specjalnej misji bojowej, za wypełnienie której zdobędziecie pancernik IX poziomu Alsace z działami kal. 380 mm i Doładowaniem silnika.

Info z portalu

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
3 minutes ago, WG_Lumberjack said:

• Każdy zdobyty kontener daje szansę na aktywowanie specjalnej misji bojowej, za wypełnienie której zdobędziecie pancernik IX poziomu Alsace z działami kal. 380 mm i Doładowaniem silnika.

Info z portalu

Tak... tylko jest ładnie opisane: wypełniajcie misje... Szkoda, że nie ma to bardziej konkretnie opisane.

Players
2,049 posts
10,174 battles
godzinę temu, WG_Lumberjack napisał:

Info z portalu

Niemniej jednak w kliencie gry informacja jest mocno ukryta.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Kapitanowie,

Niestety nie wszystko idzie tak jak byśmy sobie tego życzyli co zapewne wielu z was zdążyło już zauważyć.
Mamy obecnie trochę problemów z testem publicznym. Prosimy was o odrobinę wyrozumiałości gdyż jesteśmy w trakcie przenoszenia serwerów do nowej lokalizacji  i aktualizacja naprawiająca zostanie zaimplementowany na początku nadchodzącego tygodnia.

Jeśli chodzi o nieco bardziej pozytywną stronę tego co się dzieje, to dzięki temu udało nam się namierzyć wiele nieścisłości co zwiększa szansę, że uda nam się je rozwiązać przed wprowadzeniem aktualizacji na serwer publiczny.

Przepraszamy jeśli niweczymy wasze plany odnośnie testowego pływania i dziękujemy za zrozumienie.

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,026 posts
8,595 battles

Ale nagrody tym, którzy już je ugrali na PT 0.7.1 dacie?

Czy wykasujecie wszystko do zera?

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
15 minutes ago, PanNickt said:

Ale nagrody tym, którzy już je ugrali na PT 0.7.1 dacie?

Czy wykasujecie wszystko do zera?

Damy, to nie problemy tego typu. 
Ale postaram się by wzięli to pod uwagę i wasze obawy bazując na poprzednim teście.

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
Just now, w_wilk said:

czy na teście można grać premkami ?

Zwykle na teście nie ma premek. W tym możesz zagrać tylko Alsace - IX tier FR BB. Pozostałe okręty tylko drzewkowe.

Players
77 posts
6,636 battles

Czy ja dobrze rozumiem film przedstawiający pancerniki spod znaku bagiety ?.. 

Pada tam stwierdzenie: "... a jeśli używasz doładowania silnika okręt będzie najszybszy na swoim poziomie.." mam nadzieję że chodzi o pancerniki X poziomu..

Nie wyobrażam sobie BBka który miał by dogonić Chabarowska...

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
1 minute ago, EatingIsMyHobby said:

Czy ja dobrze rozumiem film przedstawiający pancerniki spod znaku bagiety ?.. 

Pada tam stwierdzenie: "... a jeśli używasz doładowania silnika okręt będzie najszybszy na swoim poziomie.." mam nadzieję że chodzi o pancerniki X poziomu..

Nie wyobrażam sobie BBka który miał by dogonić Chabarowska...

Według danych znalezionych w sieci to maksymalna prędkość to 30 węzłów. Jeśli doładowanie będzie takie jak na FR CA (20%) to maksymalna prędkość będzie 36 węzłów. Będzie najszybszym... pancernikiem.

Players
2,049 posts
10,174 battles
17 minut temu, Dark_Havoc napisał:

Według danych znalezionych w sieci to maksymalna prędkość to 30 węzłów. Jeśli doładowanie będzie takie jak na FR CA (20%) to maksymalna prędkość będzie 36 węzłów. Będzie najszybszym... pancernikiem.

Nie zapominaj o fladze do prędkości.

• Cool 1

Players
77 posts
6,636 battles

18 minutes ago, Dark_Havoc said:

Plus Sierra Mike i jeszcze 5 % można dołożyć ;) Czyli powinno być 37,5 kn

EDIT: równocześnie napisane z @adamL555 ;) 

• Cool 1

[BUSHI]
Players
2,922 posts
15,687 battles

Zróbcie coś z tym dzwiękiem. Jak ustawię tak jak być powinno, to niektóre efekty np. zniszczenie własnego okrętu rozsadza mi uszy w słuchawkach. Ten dźwięk jest stanowczo za głośny w porównaniu do innych.

Jak zacznę się bawić efektami specjalnymi, to nie wiadomo też po co, obniża mi też głośność wystrzałów.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.