Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Ve vývoji: Hlavní herní čas klanových válek

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,340 posts
2,889 battles

Kapitáni! :cap_look:

První sezóna klanových válek se setkala s úspěchem, především díky vaší podpoře. Jelikož druhá sezóna už klepe na dveře, rozhodli jsme se provést jisté změny ohledně hlavního času, kdy budou klanové války probíhat. Jsme si totiž vědomi, že někteří z vás si nemohli naplno užít zážitek z hraní klanových válek kvůli nepohodlným herním časům.

Hlavní herní čas pro klanové války však je podstatným faktorem, který umožňuje rychlejší nalezení adekvátního soupeře a zkrácení tak času stráveného ve frontě. Nicméně nechceme tento nový zajímavý herní mód proměnit v něco, jako druhou práci, který po týmech vyžaduje hrát prakticky bez přestávky. Tím chceme říct, že chceme, aby klanové války byly dostupné pro všechny hráče, bez rozlišování, kde konkrétně jednotliví členové žijí, v jakém časovém pásmu.

Z tohoto důvodu pracujeme na to, abychom toto nepohodlí okolo hlavních herních časů vyřešili jednou pro vždy. Jádrem tohoto nápadu je, že budete mít možnost se účastnit klanových válek i na jiných serverech během jejich hlavních herních časů. To znamená, že i když většina hráčů na vašem serveru je offline a už je po hlavním herním času, budete stále schopni najít adekvátního soupeře na jiném serveru. Navíc také obdržíte náležité odměny a můžete si vylepšit své hodnocení, zatímco vaše účty zůstanou na preferovaném serveru. To nás přivádí k dalšímu pozitivnímu následku: Globální hodnocení klanů. Všichni účastníci klanových válek budou schopni ukázat své schopnosti ostatním hráčům po celém světě.

Očividně vás nyní bude zajímat odpověď na otázku: „Kdy tuto věc přidáte do hry?“ Momentálně vám nejsme schopni říct přesné číslo aktualizace (nebo sezóny klanových válek), ale můžeme vás ujistit, že děláme vše pro to, aby se tento nápad stal skutečností. Považujeme to za jednu z hlavních priorit samotné hry a tou největší prioritou pro rozvoj naší klanové komunity.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a zájem!

• Cool 4
  • Angry 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,115 posts
9,368 battles

OT: BTW chtělo to možná trochu pauzu, tlačíte nás do hraní kvůli CW, pak rankedy a teď zas rychle CW - jako 14dní pauza by prospěla - nechte nás vydýchat :cap_happy:

• Cool 6

[IDDQD]
Beta Tester
2,482 posts
4,392 battles

Jestli tomu rozumím správně :

1. Primární účet mám na EU  ale CW budu moci hrát i na RU, NA 

2. Jenom z lidmi z mého klanu, anebo budu moci najmout legionáře/žoldáky pod hlavičku mého klanu ? V tancích tu už funguje ( mimo přepínání regionu )

3. V herním klientovy bude existovat možnost přepnutí regionu ( aniž bych musel použít externí mod ? Aslain to umí )

4.Z toho vyplývá otázka - jako velitel budu chtít hrát CW na NA/RU , přepnu se na tyto servery a co lidi kteří budou se mnou v týmu . Přehodí je to automaticky podle velitele, anebo se musí sami přehodit na NA/Ru ?

Našlo by se toho víc,doplním a daší lidé budou mít víc dotazů

Pokud toto půjde u hraní CW, počítá se i z normálním hraním na jiných serverech se svým primárním účtem ? Bez nutnosti si zakládat vedlejší účet na NA/RU/SAE ?

Pokud se moje dotazy zdají mimo mísu , tak ano , ve čtvrtek mám vždy otázky jako dement :Smile_playing:

• Cool 3
  • Funny 1

[IDDQD]
Players
109 posts
6,617 battles

Souhlas s Lucy ohledně sledu akcí..

Hned po konci CW1 ranked sezóna, navíc o týden (IIRC) zkrácená a v souběhu s novoroční kampaní, teď zas CW2, pak určitě na jaře přijde nějaký další event ve stylu Lov na Bismarcka..

je to fofr, není čas na obnovu stavu vlajek (ne že bych zrovna já v tomhle ohledu teda nějak trpěl) a sil, nechtělo by to tyhle akce (CW, ranked, časově omezené kampaně) prokládat jedním nebo dvěma "oddychovými" patchi?

Osobně by se mi CW zamlouvaly na 0.7.3, ne dřív..

Spoiler

Ano, je to trochu sobecké přání.. tou dobou už bych s trochou štěstí měl mít Hindenburg a něco s ním odjezděno..

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Souhlasím s tím, že to je moc brzy. 

Né, že by i u nás někdo ty ranked prožíval, ale každý si ulevil, když minulá CW skončila i když jsme skončili před branami 2 ligy.

CW navíc nejsou nic jiného než ranked s t10. Aktuální podoba CW je prostě špatná. Točí se do zblbnutí 4 mapy, jediný druh bitvy a vesměs se používají max dvě taktiky na každou.

Kdyby těch lodí bylo alespoň 10.... udělat druhou sezónu ve stejné podobě jako byla první bez snahy o změny je krátkozraké. Jo, bude moci být letadlovka vlastně, no to jsme ale věděli už během prvních CW, to není novinka.

Hlavně by chtělo zrušit půjčování t10 lodí v této podobě. Ať tam je nějaká podmínka. Pokud by hráč měl v dané linii alespoň t8, tak ať si může půjčit t10 budíž. Ale když neví jak tu techniku používat....

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,340 posts
2,889 battles
V 1/25/2018 v 8:07 Stratos_HF řekl/a:

Jestli tomu rozumím správně :

1. Primární účet mám na EU  ale CW budu moci hrát i na RU, NA 

2. Jenom z lidmi z mého klanu, anebo budu moci najmout legionáře/žoldáky pod hlavičku mého klanu ? V tancích tu už funguje ( mimo přepínání regionu )

3. V herním klientovy bude existovat možnost přepnutí regionu ( aniž bych musel použít externí mod ? Aslain to umí )

4.Z toho vyplývá otázka - jako velitel budu chtít hrát CW na NA/RU , přepnu se na tyto servery a co lidi kteří budou se mnou v týmu . Přehodí je to automaticky podle velitele, anebo se musí sami přehodit na NA/Ru ?

Našlo by se toho víc,doplním a daší lidé budou mít víc dotazů

Pokud toto půjde u hraní CW, počítá se i z normálním hraním na jiných serverech se svým primárním účtem ? Bez nutnosti si zakládat vedlejší účet na NA/RU/SAE ?

Pokud se moje dotazy zdají mimo mísu , tak ano , ve čtvrtek mám vždy otázky jako dement :Smile_playing:

Samozřejmě přesná podoba známa ještě není, tohle je spíše takový nástřel, co se chystá. Nicméně já to chápu tak, že budou servery pro klanové války budou propojené a tudíž pokud sestavíte tým kdykoliv přes den a skočíte do fronty, tak vám to může třeba najít americký klan, který zrovna hraje ve svých večerních hodinách. Patrně to nebude tak, že by ses musel šíleně přepínat na jiné servery. Ale sám jsem zvědav, jak to nakonec vývojáři pojmou :cap_haloween:

• Cool 1

[-BES-]
Players
82 posts
8,698 battles

Tak to je skvělá zpráva, víc serverů, více týmů, více zábavy...tak to bude paráda, gratuluji...a my pauzu nepotřebujeme, naopak, čím vyšší tlak na nás, tím lepší výkony... :cap_like:

[BAF]
Players
136 posts
9,177 battles

"který umožňuje rychlejší nalezení adekvátního soupeře a zkrácení tak času stráveného ve frontě"

a stale dokola ty vymluvy na dlouhy cekaci doby ve fronte... nepamatuju ze by jsme v prvnich CW nekdy cekali dele jak 15 sekund.. ale ok, zmeny zde navrzene vypadaji smysluplne. Kazdopadne jak psala Lucy, chce to pauzu... osobne se druhych CW nehodlam ucastnit, kdyz budou uz ted... jsem jeste prehrany z rankedu a format CW byl jak druha prace - ten a ten den v tolik a tolik hodin nastup a sedet u toho 3 hodiny.... to fakt ted ne... 

[IDDQD]
Players
1,653 posts
15,453 battles

ten hlavní herní čas mě přivedl na myšlenku. Hodně lidí by chtělo MM +/-1, nešlo by to spojit? Třeba od 17:00 do 23:00 by byl MM +/-1 protože hráčů je v tu dobu dost na to aby se nečekalo - kolem 30k na EU. Po zbytek dne ponechat klasický +/-2.

Co si o tom myslíš žabáku? Nechceš to třeba zkusit nadhodit na nějaký vaší poradě? :cap_yes: 

• Cool 1

[T-N-T]
Players
872 posts
3,778 battles
1 hour ago, Quetak said:

ten hlavní herní čas mě přivedl na myšlenku. Hodně lidí by chtělo MM +/-1, nešlo by to spojit? Třeba od 17:00 do 23:00 by byl MM +/-1 protože hráčů je v tu dobu dost na to aby se nečekalo - kolem 30k na EU. Po zbytek dne ponechat klasický +/-2.

Co si o tom myslíš žabáku? Nechceš to třeba zkusit nadhodit na nějaký vaší poradě? :cap_yes: 

Myslim, ze s tim je jeste spojena monetizace. Spousta lidi, dokud ma MM+2, tak se casto radeji placne pres kapsu a koupi si expy na lod na vyssim tieru, nebo si koupi premiak, aby mu to slo rychleji. Kdyz by mel MM privetivejsi, nic by ho netizilo a WG by prichazel o prachy. Ve WoTku se MM +/-1 zavedl ne proto, ze uz byla dost velka playerbase, ale ve chvili, kdy zisky z prijmu těhle ficur firmě zacaly dlouhodobe stagnovat nebo zacaly klesat. To znamena, ze vetsina lidi to uz mela vsechno vyjezdeny a nemela duvod kupovat premiovy ucet nebo goldy. Timhle vstricnym krokem ale zpusobila, ze se herni zakladna zaradovala, ze i nizsi tiery jsou hratelnejsi a tak hrajou dal. Spousta z nich si koupi premiak jen proto, aby mohla sypat goldy z Cometa nebo si koupi novej premiovej tank. Novy linie se neobjevuji tak casto a tihle hraci uz maji dost free expu nato, aby skipli celou linii az na 10. tier. Jinymi slovy, privetivy MM je zalezitosti starnouci hracske populace a verim, ze k tomu ma WoWs jeste daleko :-)

Ale to je jen muj pohled. Do financnich planu a psychologie marketingu WG nevidim, a nechteli me nabrat, takze ani neuvidim :-D

[IDDQD]
Weekend Tester
1,790 posts
4,754 battles

Co pořád máte s tím +-1MM. :D Já bych spíš uvítal alobalové čepičky k prémiáku zdarma, protože to RNG je někdy až nápadně proti mě. :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.