Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dr_Ares

Wows a Opera

3 comments in this topic

Question

[PDBG]
Alpha Tester
14 posts
1,530 battles

Witajcie forumowicze

Mam taki mały problem i chciałem się dowiedzieć, czy występuje tylko i wyłącznie u mnie, czy też w szerszym gronie graczy.

Przechodząc do sedna sprawy; chodzi o współdziałanie World of warships i przeglądarki Opera. Mając otwartą operę w tle, klikniecie na "Bitwa" w porcie i zminimalizowanie gry powoduje zawieszenie się Opery na pewien czas. Gdy Opera "odwiesi" się problem przechodzi na WoWs, bitwa zawiesza się na podobny czas co Opera, a po chwili wszystko wraca do normy. Z innymi przeglądarkami problem nie występuje, a i sama Opera bez włączonego Wows działa płynnie. Czy ktoś z was ma podobnie, czy też przyczyny muszę szukać w swoim systemie?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,996 posts
9,223 battles
Just now, Dr_Ares said:

Witajcie forumowicze

Mam taki mały problem i chciałem się dowiedzieć, czy występuje tylko i wyłącznie u mnie, czy też w szerszym gronie graczy.

Przechodząc do sedna sprawy; chodzi o współdziałanie World of warships i przeglądarki Opera. Mając otwartą operę w tle, klikniecie na "Bitwa" w porcie i zminimalizowanie gry powoduje zawieszenie się Opery na pewien czas. Gdy Opera "odwiesi" się problem przechodzi na WoWs, bitwa zawiesza się na podobny czas co Opera, a po chwili wszystko wraca do normy. Z innymi przeglądarkami problem nie występuje, a i sama Opera bez włączonego Wows działa płynnie. Czy ktoś z was ma podobnie, czy też przyczyny muszę szukać w swoim systemie?

Ogólnie to wszystkie przeglądarki odpalone w tle powodują spadki klatek i przycięcia w grze. Ja osobiście jak mogę to wyłączam wszystkie przeglądarki, bo gra potrafi się przez nie dość mocno "ciąć".

• 0
Players
1,344 posts
7,105 battles

Na starym kompie miałem identyczny problem z Chromem. Ot, przeglądarki żrą dużo pamięci.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.