Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ochucki5

Turystyka klanowa

79 comments in this topic

Recommended Posts

[DARTH]
[DARTH]
Players
84 posts
12,382 battles

Chciałbym poruszyć temat turystyki klanowej. Ja bym proponował wprowadzenie okresu karencji za takie skakanie np. jeżeli gracz x został wyrzucony z klanu wtedy nie ponosi żadnej kary (np. nie spełniał wymagań, nie był aktywny)i może przejść sobie do innego, natomiast jeżeli sam się usunął powinien mieć jakiś okres karencji zanim przystąpi do innego klanu (dzień, tydzień , miesiąc). Miało by to zapobiec sytuacjom, gdzie gracz w ciągu np. miesiąca zalicza 5 klanów albo lepiej. Tworzy to problem dla dowódców kolejnych rekrutacji itd. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat?

[QTANG]
Beta Tester
300 posts
13,647 battles
4 godziny temu, ochucki5 napisał:

Tworzy to problem dla dowódców kolejnych rekrutacji itd.

Jaki problem? Jak widać, że turysta to go po prostu nie rekrutujesz. Ewentualnie pytasz o delikwenta dowódcę klanu z którego odszedł/wyleciał. No nie powiesz mi, że rekrutujecie wszystkich jak leci bez sprawdzenia...

BTW. Nie dubluj tematów.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,081 posts
12,521 battles

Wolny rynek reguluje się sam. Próby majstrowania wymusza kolejne regulacje. Poważny człowiek przemysli sprawę sam. Niepowazny zrobi problem sobie i nowej ekipie np. w okresie cw. A szeryf klanu musi mieć orientację na takie sytuacje. Od tego jest szeryfem. 

• Cool 1

Alpha Tester, In AlfaTesters
5,280 posts
6 hours ago, ochucki5 said:

Miało by to zapobiec sytuacjom, gdzie gracz w ciągu np. miesiąca zalicza 5 klanów albo lepiej.

Dlaczego takim sytuacjom należy zapobiegać? W jaki sposób wpływają one niekorzystnie na WoWs?

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
3,076 posts
9,689 battles
2 minutes ago, Greyshark said:

Dlaczego takim sytuacjom należy zapobiegać? W jaki sposób wpływają one niekorzystnie

na WoWs?

Właśnie nie rozumiem o co się ten klient piekli?

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles
1 hour ago, 44smok said:

Bez krawata jest

Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

Players
1,344 posts
7,105 battles
7 godzin temu, ochucki5 napisał:

Miało by to zapobiec sytuacjom, gdzie gracz w ciągu np. miesiąca zalicza 5 klanów albo lepiej. Tworzy to problem dla dowódców kolejnych rekrutacji itd. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat?

A jak @zdzislawdyrma zalicza w ciągu minuty pięć lasek to jest ok? Co sądzicie? :7

[TF16]
Community Contributor
4,000 posts
9,248 battles
Just now, Misiuuuu said:

A jak @zdzislawdyrma zalicza w ciągu minuty pięć lasek to jest ok? Co sądzicie? :7

Sądzę, że z tej minuty to z 40 sekund odpoczywał.

• Funny 1

[QTANG]
Beta Tester
300 posts
13,647 battles
2 godziny temu, Dark_Havoc napisał:

Sądzę, że z tej minuty to z 40 sekund odpoczywał.

pozostałe 20 sekund palił papierosa "po"

[DARTH]
[DARTH]
Players
84 posts
12,382 battles

Chciałem porozmawiać ale widzę, że nie ma z kim :( klanów jest trochę więcej niż wasze 5 ale widzę, że utworzyło się już towarzystwo wzajemnej adoracji. Skoro takie jest podejście niech WG zlikwiduje wszystkie klany ( w tym mój) i zostawi 5 najlepszych to załatwi wszystkie problemy jednym rzutem i zawsze będzie więcej chętnych niż miejsc (raj na ziemi). Jakoś w niektórych innych produkcjach takie okresy są wprowadzone więc czemu nie i tutaj? Nie zapomnijcie wkleić swoich statów pod komentarzami bo inaczej to nie poważnie przecież wygląda :Smile_child:.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,000 posts
9,248 battles
8 minutes ago, ochucki5 said:

Chciałem porozmawiać ale widzę, że nie ma z kim :( klanów jest trochę więcej niż wasze 5 ale widzę, że utworzyło się już towarzystwo wzajemnej adoracji. Skoro takie jest podejście niech WG zlikwiduje wszystkie klany ( w tym mój) i zostawi 5 najlepszych to załatwi wszystkie problemy jednym rzutem i zawsze będzie więcej chętnych niż miejsc (raj na ziemi). Jakoś w niektórych innych produkcjach takie okresy są wprowadzone więc czemu nie i tutaj? Nie zapomnijcie wkleić swoich statów pod komentarzami bo inaczej to nie poważnie przecież wygląda :Smile_child:.

Wybacz, ale kolegom to nie przeszkadza, a reszta nie widzi sensu się wypowiadać - więc jedynym klanowiczem z problemem rekrutacji jesteś TY. Nie wiem czy wiesz, ale istnieją strony ze statystykami, gdzie widać, kto w jakim klanie i ile był. Pytasz po prostu o to rekruta i masz problem z głowy.
Dlaczego gracz, którego wyrzucono z klanu za skandaliczne zachowanie ma nie mieć kary, a gracz, który chce zmienić klan nie może bo.... ma mieć karę.

Po za tym Twoja sugestia jest banalnie do obejścia. Chce zmienić klan - idę do kierownika i mówię mu: wywal mnie. Proszę i nie mam kary.

Jeszcze jedno: jaki problem tworzy człowiek, który zwiedził 10 klanów w 30 dni? Może towarzystwo mu nie odpowiadało, może stwierdził, że klan nie taki. I tylko dlatego ma być karany?

[ALKO]
[ALKO]
Players
705 posts
11,743 battles
21 minutes ago, ochucki5 said:

Tak, masz rację, wzajemna adoracja na tym forum sięga już zenitu. I faktycznie brakuje tu jeszcze fap-statów. Jedna z najcelniejszych uwag na tym forum od dawna.

Respect.

wapujesz.JPG

5,280 posts
28 minutes ago, ochucki5 said:

Skoro takie jest podejście niech WG zlikwiduje wszystkie klany ( w tym mój 

Ale po co WG mieszać do tego? Daj dobry przykład i sam zlikwiduj swój klan, od czegoś trzeba zacząć proces oczyszczenia.

Nie zapomnijcie wkleić swoich statów pod komentarzami bo inaczej to nie poważnie przecież wygląda

Chciałbyś. Statów nie ma i nie będzie.

Aha - w języku polskim pisze się "niepoważnie".

• Cool 1
  • Bad 1

[DARTH]
[DARTH]
Players
84 posts
12,382 battles

1. Nie jestem jedynym klanowiczem z tym problemem, takich jest dużo ( duża ilość małych klanów). Piszę tylko tutaj ponieważ Lumberjack mówił żeby pisać  o takich sprawach na forum to piszę.

2. Strony ze statystykami. O matko BOSKO i córko poważnie o ja nędzny prostaku bez wiedzy. Jakieś jeszcze rady o słońce po wszystek wiedzy sięgające, kosmosie bezkresny, początku i końcu nauczaj mnie błagam po ja pył marny :Smile_facepalm:

3. Skandaliczne zachowanie to jest sprawa techniczna, łatwa do rozwiązania bez żadnego problemu a nawet i lepiej jakby takiego delikwenta można by było jakoś oznaczyć.

4. "Chce zmienić klan- wywal mnie" i oto właśnie chodzi o komunikacje tak właśnie powinno być. Turystyka polega na znikaniu i pojawianiu się itd itd.

5. Problem jest taki że nie każdy klan ma full obłożenie i ciągły zasyp aplikacji jest dużo klanów gdzie jest 10-12 ludzi i każdy jest ważny. Wiem, że was to nie obchodzi ale cóż. Do nie każdego klanu walą drzwiami i oknami, pomogło by to tym słabszym nad podejmowaniem jakiś tam decyzji chyba nie?

[ALKO]
[ALKO]
Players
705 posts
11,743 battles

Ale wytłumacz jedno - w czym tkwi problem? Albo inaczej, jak zgłaszany przez Ciebie problem z podejmowanie decyzji co do przyjęcia/odrzucenia rozwiąże wprowadzenie karnego okresu bez możliwości przystąpienia do jakiegoś klanu?

Bo w tej chwili na problem z decyzjami (który w sumie problemem nie jest ale to inna bajka) proponujesz coś, co w ogóle nie będzie miało na to wpływu. 

Tak jakbyś na problem z biedą na świecie proponował dołączanie do każdej zakupionej pary butów skarpetek gratis. Nijak to nie ma związku.

• Cool 1

Players
1,344 posts
7,105 battles
2 godziny temu, zdzislawdyrma napisał:

5 lasek to ja zaliczam zanim z lozka wstane  z rana 

Ciągle uważam, że ten problem jest bardziej palący dla społeczności WoWS niż poruszony w pierwszym poście tego tematu.

@ochucki5 czujesz się osobiście dotknięty, że ktoś potraktował Twój klan jak parę skarpetek? Przymierzył, zobaczył że dziurawa i wyrzucił? - Zaceruj skarpety -zadbaj o atmosferę w klanie to ludzie będą zostawać na stałe.

• Cool 2

[TF16]
Community Contributor
4,000 posts
9,248 battles
3 minutes ago, ochucki5 said:

1. Nie jestem jedynym klanowiczem z tym problemem, takich jest dużo ( duża ilość małych klanów). Piszę tylko tutaj ponieważ Lumberjack mówił żeby pisać  o takich sprawach na forum to piszę.

2. Strony ze statystykami. O matko BOSKO i córko poważnie o ja nędzny prostaku bez wiedzy. Jakieś jeszcze rady o słońce po wszystek wiedzy sięgające, kosmosie bezkresny, początku i końcu nauczaj mnie błagam po ja pył marny :Smile_facepalm:

3. Skandaliczne zachowanie to jest sprawa techniczna, łatwa do rozwiązania bez żadnego problemu a nawet i lepiej jakby takiego delikwenta można by było jakoś oznaczyć.

4. "Chce zmienić klan- wywal mnie" i oto właśnie chodzi o komunikacje tak właśnie powinno być. Turystyka polega na znikaniu i pojawianiu się itd itd.

5. Problem jest taki że nie każdy klan ma full obłożenie i ciągły zasyp aplikacji jest dużo klanów gdzie jest 10-12 ludzi i każdy jest ważny. Wiem, że was to nie obchodzi ale cóż. Do nie każdego klanu walą drzwiami i oknami, pomogło by to tym słabszym nad podejmowaniem jakiś tam decyzji chyba nie?

Acha. Czyli następny temat pod tytułem: Zapraszam do dyskusji. Pamiętajcie jednak, że tylko ja mam rację, a jeżeli znajdą się się forumowicze o innym zdaniu niż moje - to obrażę ich , obrażę się i opowiem o spisku.
Nie wiem jakie masz doświadczenie w zarządzaniu klanami, ale mi na przykład w WoT PRZESZKADZAŁA kara 48 w przejściu między klanami. Tutaj nie ma tej kary i ja tu widzę zaletę.
Zasyp aplikacji? Kurcze piszesz do kolesia by wszedł na TSa i z nim rozmawiasz. Masz jednego gracza na ruski rok: to ciesz się, a nie rób problemu. W końcu jak przyjdzie i pójdzie to może oznaczać, że z klanem jest coś nie tak. Albo z kolesiem. W końcu łatwo wszystko można sprawdzić.
A tu takie sztuczne problemy.
Jak Ci koleś przyjdzie do klanu, a potem wyjdzie, a potem próbuje jeszcze raz to po prostu mu dziękujesz i tyle. Naprawdę chcesz GLOBALNEGO rozwiązania TWOICH problemów z rekrutacją? Nie jesteś jedynym klanowiczem? To pytanie: kto ma jeszcze taki problem? Jakiś przykład.

• Cool 1

Players
36 posts
5,385 battles

:Smile_popcorn:

(Już po pierwszych postach widać, z temat ma niezły "potencjał rozwojowy"... Może wyewoluować w niezła "nawalankę..." I najważniejsze pytanie: Czy pobije rekord ostatnio gorącego tematu "Peny w deski".? Czy Wydra Wygra? :Smile-_tongue:)

• Cool 2

[DARTH]
[DARTH]
Players
84 posts
12,382 battles
10 minutes ago, Misiuuuu said:

Ciągle uważam, że ten problem jest bardziej palący dla społeczności WoWS niż poruszony w pierwszym poście tego tematu.

@ochucki5 czujesz się osobiście dotknięty, że ktoś potraktował Twój klan jak parę skarpetek? Przymierzył, zobaczył że dziurawa i wyrzucił? - Zaceruj skarpety -zadbaj o atmosferę w klanie to ludzie będą zostawać na stałe.

Atmosferę to chyba tworzą gracze, a jaki masz wpływ, że jakiś kolunio mówi jedno robi drugie. Możesz go wywalić i tyle. Ja nie mam problemu akurat u siebie bo ekipa stała.

11 minutes ago, Dark_Havoc said:

Acha. Czyli następny temat pod tytułem: Zapraszam do dyskusji. Pamiętajcie jednak, że tylko ja mam rację, a jeżeli znajdą się się forumowicze o innym zdaniu niż moje - to obrażę ich , obrażę się i opowiem o spisku.
Nie wiem jakie masz doświadczenie w zarządzaniu klanami, ale mi na przykład w WoT PRZESZKADZAŁA kara 48 w przejściu między klanami. Tutaj nie ma tej kary i ja tu widzę zaletę.
Zasyp aplikacji? Kurcze piszesz do kolesia by wszedł na TSa i z nim rozmawiasz. Masz jednego gracza na ruski rok: to ciesz się, a nie rób problemu. W końcu jak przyjdzie i pójdzie to może oznaczać, że z klanem jest coś nie tak. Albo z kolesiem. W końcu łatwo wszystko można sprawdzić.
A tu takie sztuczne problemy.
Jak Ci koleś przyjdzie do klanu, a potem wyjdzie, a potem próbuje jeszcze raz to po prostu mu dziękujesz i tyle. Naprawdę chcesz GLOBALNEGO rozwiązania TWOICH problemów z rekrutacją? Nie jesteś jedynym klanowiczem? To pytanie: kto ma jeszcze taki problem? Jakiś przykład.

To nie chodzi o to, że moja racja jest najmojsza. W WOT właśnie taka kara jest uważam na miejscu a tam przecież masz bodajże aż 100 członków na klan.

przykład: Klan x miał 10 czy 12 członków ale nigdy nie zagrał klanówki bo zawsze brakowało do składu kogoś, bo się nie chciało albo coś tam. Nie masz wpływu na kogoś kto jest tam gdzieś w sieci, co zrobisz? powiesz mamie? możesz go wyrzucić. Wtedy możecie napisać, że klan słaby to i tak wygląda ale tak jak mówiłem nie patrzcie na wszystko swoją miarą. Wiadomo klany z tajfunu będą bardziej oblegane niż tam z tej ostatniej ligi ale wtedy jaki jest ich sens istnienia? jeżeli nie widzicie problemu i możliwości jego rozwiązania to przykro. 

5,280 posts

Nie widzimy problemu, bo wciąż nie napisałeś na czym polega problem, że ktoś był członkiem pięciu różnych klanów w ciągu miesiąca? W jaki sposób dotyka to Ciebie, mnie, Darka_Havoca czy w ogóle WoWs?

• Cool 3
  • Bad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.