Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BravoCharlie50

Szukam klanu dla przyjemnosci grania

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
2,749 battles

Mea culpa.. slepy nie przeczytal :) .. juz sie poprawiam zgodnie z tym co napisal Lumberjack :)

Nick: BravoCharlie50
Ilość bitew:51 ale rosnie ;)
Preferowany typ okrętów: BB/CA
Preferowane tiery: 3 i 5
Ulubiony okręt: König

[BSW]
[BSW]
Players
175 posts
14,468 battles

Brawo, nie żebym sie wtrącał, ale jesteś mocno początkującym graczem,

jesli chcesz zapraszam na ts / pograsz z nami/ zobaczysz jak to jest, ale mysle ze na klan zawczesnie

pisz priv jakby co.

pozdrawiam

Players
7 posts
2,749 battles

jak to jest to wiem.. mialem okazje poltora dnia pograc w klanie.. pare bitew wspolnych tez mam za soba... moze faktycznie poczekam jeszcze .. na razie do przyszlego  lykenda mnie nie bedzie w grze :)

ale dzieki za zaproszenie :)

[TF16]
[TF16]
Players
1,197 posts
14,853 battles

Zapraszamy do TF17. Takich właśnie graczy szukamy !!! Gramy wspólnie z TF16 pod katem przejścia docelowo pod tag [TF16] 

[TF16]
[TF16]
Players
1,197 posts
14,853 battles
On 1.01.2018 at 2:44 PM, EatingIsMyHobby said:

5a4a3772a53d8_TF17MainScreen.thumb.jpg.835c32b11b9f66d96e4e7cd308966924.jpg

Task Force 17 (TF17) był Zespołem Operacyjnym US Navy w czasie działań na Pacyfiku. . W pierwszym roku wojny TF17 brał udział w kilku głównych bitwach.

Początkowo TF17 koncentrował się wokół USS Yorktown. Z Yorktown, TF17 zaangażował się w takie akcje jak: nalot na wyspy Marshalla i Gilberta, Walki o Salamaua-Lae-Finschhafen , bitwę na Morzem Koralowym i bitwę o Midway. Yorktown zatopiono w bitwie o Midway.

Zreformowany wokół USS Hornet i dowodzony przez admirała George'a Murraya, TF17 wspierał siły alianckie podczas Kampanii Guadalcanal. USS Hornet podczas bitwy pod Wyspami Santa Cruz został zatopiony. Po bitwie siły zadaniowe przestały istnieć, pozostałe okręty (krążowniki i niszczyciele eskortowe) zostały następnie rozproszone, przydzielono je do innych obowiązków.

Osiągając ligę „Sztorm” w klanie stworzonym jako poligon doświadczalny dla TF16, miejscu gdzie sprawdzaliśmy taktyki oraz rozwijaliśmy umiejętności graczy z mniejszym doświadczeniem w bitwach klanowych poczuliśmy wiatr w żaglach. Zachęceni sukcesami podczas pierwszego sezonu bitew klanowych oficjalnie otwieramy rekrutację do TF17.

Chcemy stworzyć miejsce gdzie mniej doświadczeni gracze będę mieli okazję korzystać z doświadczeń TF16 zdobytych w lidze Tajfun. Nie będzie to akademia. Nasze zasoby personalne nie pozwalają nam na szkolenie od podstaw, w związku z tym szukamy graczy posiadających dobre umiejętności indywidualne, które z pomocą doświadczonych taktyków postaramy się przełożyć na wyniki gier zespołowych. Oczywiście służymy pomocą w zakresie szkolenia kapitanów, doboru modułów i wszystkiego co związane z grą.

Wymagania:

• zainstalowany i używany Team Speak 
  • pełnoletność oraz kultura osobista z dużą dozą poczucia humoru
  • maksymalna liczba rozegranych bitew: 1500
  • WR: min 51%
  • PR: min 1100 (wg.  www.wows-numbers.com
  • wymagane okręty min: VIII Tier (nie bierzemy pod uwagę okrętów premium) 

Aplikacje:

• wiadomość prywatna na forum
  • w kliencie gry pod nickami: @EatingIsMyHobby @TheKostek @grajkoo @blacman_pl(weźcie pod uwagę że czat w grze bardzo często nie działa poprawnie) 
  • w kliencie gry, poprzez zakładkę "Klan"

ZAPRASZAMY !!!

WG Staff
1,395 posts
3,000 battles

Nie bój sie pytać o dołączenie do klanu. 
Mogą Cię nie przyjąć ale pewnie pozwolą wspólnie pograć co już uczyni Cię lepszym graczem.
Powodzenia! 

Players
77 posts
6,636 battles
21 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Nie bój sie pytać o dołączenie do klanu. 
Mogą Cię nie przyjąć ale pewnie pozwolą wspólnie pograć co już uczyni Cię lepszym graczem.
Powodzenia! 

@BravoCharlie50 się nie bał i już jest z nami w TF17 ;) 

[TF16]
[TF16]
Players
1,197 posts
14,853 battles
On ‎17‎.‎05‎.‎2018 at 9:59 PM, Sagittarius1981 said:

BravoCharlie50 zapraszam do klanu  81_FM. Wysyłam zaproszenie.

może zanim wyślesz zaproszenie warto sprawdzić czy gracz zapraszany nie jest już w jakimś klanie.... ? tak piszę coby Tobie pracy zaoszczędzić. 

[81_FM]
Players
28 posts
439 battles

nie zauważyłem skrótu tagu. Moja nie uwaga, pisząc odbiło mi się słońce a tag jest koloru jasnego. 

[LOBUZ]
Players
20 posts
12,402 battles

Po uj się rzucasz blacman i tak macie w dupie większość klanowiczów którzy służą wam za tzw. słupy, jakiś kompleks "psa ogrodnika"?

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,197 posts
14,853 battles
2 hours ago, pinkman321 said:

Po uj się rzucasz blacman i tak macie w dupie większość klanowiczów którzy służą wam za tzw. słupy, jakiś kompleks "psa ogrodnika"?

a Kolega co tak wyskoczył...? Jakieś problemy emocjonalne, czy ciężki dzień ? Oba powody nie usprawiedliwiają napastliwych tekstów. Grzecznie odpisałem @Sagittarius1981 

Jeśli to Cię jakoś wewnętrznie gryzie i nie pozwala spać proponuję PM - bo takie głupawe teksty wyglądają co najmniej żałośnie...

[LOBUZ]
Players
20 posts
12,402 battles

Dzięki za troskę - problemy emocjonalne mam dawno za sobą (chyba), dzień akurat dzisiaj bardzo dobry:) Ot przeczytałem Twojego posta, naszły mnie wspomnienia i tekst jakoś sam popłynął.

p.s. jakieś deja vu  z facebooka też mogło mieć w tym swój udział - to w temacie głupawych tekstów, pozdrawiam.

[TF16]
[TF16]
Players
1,197 posts
14,853 battles
18 minutes ago, pinkman321 said:

Dzięki za troskę - problemy emocjonalne mam dawno za sobą (chyba), 

to dobrze. Powodzenia...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.