Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
valdi18

Znikające dublony

23 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
3,814 battles

Witam, w niedzielę miałem na koncie 375 dublonów a dziś już nie mam... w tym czasie nic nie kupowałem za dublony.

Czy ktoś mógłby to wyjaśnić dlaczego znikły z mojego konta?

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
Just now, valdi18 said:

Witam, w niedzielę miałem na koncie 375 dublonów a dziś już nie mam... nie kupowałem za dublony.

Czy ktoś mógłby to wyjaśnić dlaczego znikły z mojego konta?

Prawdopodobnie kupiłeś za te dublony kamuflaże bądź sprzęt eksploatacyjny. Jak ustawisz automatyczne odświeżanie to zaraz po bitwie te elementy będą kupowane. Jeśli chodzi o sprzęt trzeba popatrzeć na wszystkie okręty czy nie ma tam przestawionego sprzętu na kupowany za dublony. Sprawdź też kamuflaże - niektóre można kupić za dublony i jeżeli skończyły Ci się w magazynie to automatycznie uzupełniły się za dublony.

[TF16]
[TF16]
Players
1,199 posts
14,878 battles
6 minutes ago, valdi18 said:

ze 100% pewnością bzdury opowiadasz więc daruj sobie gdybanie.

gdybam, że Ci je ukradli złe ludzie.... ale ze 100% pewnością opowiadam bzdury

serio - weź sobie uwagę @Dark_Havoc do serca i sprawdź ustawienia zanim napiszesz kolejną bzdurę.

aha - i nie zapomnij mu podziękować za pomoc jak już zrozumiesz, że miał racje ...

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
3 minutes ago, valdi18 said:

ze 100% pewnością bzdury opowiadasz więc daruj sobie gdybanie.

Wybacz, ale jest to powszechny błąd. Po za tym, sam zadałeś pytanie, na które staram Ci się pomóc. Jeśli nie chcesz to po prostu nie pisz na forum. Dublony nie znikają. Wydajemy je. A najczęstszym powodem "zniknięcia" jest automatyczne uzupełnianie. Niestety to nie są bzdury.

Serdecznie pozdrawiam.

P.S. Jak inaczej chcesz by ktokolwiek wytłumaczył Ci gdzie zniknęły Twoje dublony, jeśli sam nie wiesz. Pozostaje tylko "gdybanie" i doświadczenie. To doświadczenie mam ja.

Jak napisał @blacman_pl bardzo przepraszam, że chciałem pomóc i już nie będę pisał bzdur. Bo jak wiadomo ja na pewno Ty masz rację.

Players
12 posts
3,814 battles

Racji nie miał więc nie ma za co dziękować, co nie zmienia faktu że dublony zniknęły i pomocy jak dotąd znikąd....  

[TF16]
[TF16]
Players
1,199 posts
14,878 battles

więc rozważ na poważnie zgłoszenie do prokuratury o kradzieży dublonów. Innego wytłumaczenia nikt Tobie nie da.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
3 minutes ago, valdi18 said:

Tak na poważnie nie szukam takich porad jak twoje wiec nie udzielaj się.

Dobra: WG ukradło Ci dublony. Zgłoś to do wsparcia.

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
18 minutes ago, valdi18 said:

Sprawdzałem i nic z tego co napisałeś nie ma potwierdzenia. 

Mam takie pytanko: a jak sprawdziłeś to, że zapłaciłeś dublony za kamuflaże albo za flagi? To mnie intryguje.

[-DWS-]
Beta Tester
4,383 posts
11,728 battles
3 minutes ago, Dark_Havoc said:

Mam takie pytanko: a jak sprawdziłeś to, że zapłaciłeś dublony za kamuflaże albo za flagi? To mnie intryguje.

No przecież by pamiętał. Na 100%, czyli na tyle samo % na ile Ty nie masz racji. No i miałeś już się nie odzywać podobno :Smile-_tongue:

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
Just now, rtfm_pl said:

No przecież by pamiętał. Na 100%, czyli na tyle samo % na ile Ty nie masz racji. No i miałeś już się nie odzywać podobno :Smile-_tongue:

No ja to nie mam racji na jakieś 150%. W dodatku nigdy nie przyznaje się do błędów i uwielbiam wprowadzać ludzi w błąd. Przecież wiadomo, że wszystkiemu winny jestem ja...

[-DWS-]
Beta Tester
4,383 posts
11,728 battles
Just now, Dark_Havoc said:

No ja to nie mam racji na jakieś 150%. W dodatku nigdy nie przyznaje się do błędów i uwielbiam wprowadzać ludzi w błąd. Przecież wiadomo, że wszystkiemu winny jestem ja...

Przyznał bym Ci rację, ale jak wiadomo, kłamiesz na 150% więc pozostanę sceptyczny.

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles

Któryś okręt musi nagle nie mieć kamuflażu lub ma ustawione zwykłe materiały. Cena by pasowała do kamuflaży Type 59 - 3 bitwy i dublony bardzo sprawnie znikają.

Można napisać do supportu. Ale nie pruć się jak stare gacie, tylko zapytać o logi związane z dublonami, na co i kiedy (i gdzie) zostały wydane. Takie dane powinni posiadać i udostępniać.

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
2 minutes ago, Silentraz said:

Któryś okręt musi nagle nie mieć kamuflażu lub ma ustawione zwykłe materiały. Cena by pasowała do kamuflaży Type 59 - 3 bitwy i dublony bardzo sprawnie znikają.

Można napisać do supportu. Ale nie pruć się jak stare gacie, tylko zapytać o logi związane z dublonami, na co i kiedy (i gdzie) zostały wydane. Takie dane powinni posiadać i udostępniać.

Hmmm. Skoro ja to już napisałem i na 100%, według autora się mylę, to co sądzić o tym wpisie.... hmmm.

Niestety tak wydane dublony widać jedynie w podsumowaniu bitwy. I to w zakładce z kredytami... ciężko to zobaczyć.

[HOB]
Players
1,115 posts
5,101 battles

Jak support mu odpisze, że kupił 3 kamuflaże - Typki lub 25 razy gasił się dublonami, to może wtedy uwierzy w nasze "teorie spiskowe".

Chociaż prędzej powstanie nowy temat, że support kłamie nawet w kwestii logów dublonów.

Players
1,523 posts
12,897 battles

Niechcący kliknąłeś w potwierdzenie otrzymania laptopa od WG i te dublony przesłało mi na konto. Nie musisz dziękować.

A tak na serio. Niemal na pewno zeżarło Ci dublony uzupełniania kamuflaży i sprzętu eksploatacyjnego 3*kamuflaż Type 59 = 3*125 dublonów = 375 dublonów. 3 bitwy i dublonów nie ma.

Players
12 posts
3,814 battles

Żałosne te wasze porady, wszyscy mądrzy że szkoda cokolwiek tu napisać i nie ważne że grałem miesiąc i wszytko było w porządku i dublony były na miejscu. A teraz nie ma dublonów ale za to mnóstwo "porad" no i niektórzy mogą się popisać swoją "mądrością" i "wszechwiedzą" połechtać malutkie "ego".....

[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,223 battles
4 minutes ago, valdi18 said:

Żałosne te wasze porady, wszyscy mądrzy że szkoda cokolwiek tu napisać i nie ważne że grałem miesiąc i wszytko było w porządku i dublony były na miejscu. A teraz nie ma dublonów ale za to mnóstwo "porad" no i niektórzy mogą się popisać swoją "mądrością" i "wszechwiedzą" połechtać malutkie "ego".....

Wybacz, że się spytam. Po co wchodziłeś na forum? Szukać wytłumaczenia czy obrażać ludzi, którzy chcieli Ci pomóc.
Zadałeś pytanie. Odpowiedzieliśmy Ci (wielu ludzi powtórzyło prawdopodobną wersję) - a Ty nas obrażasz. W imię czego?

Oczywiście, że nieważne jest to czy grałeś miesiąc czy 2 lata. Wystarczy, że dostałeś kamuflaże, które zacząłeś używać z opcją - automatyczne uzupełnianie. I pyk nie ma dublonów.

Twoje wypowiedzi, z przykrością stwierdzam, cechują się bardzo negatywnym nastawieniem do ludzi chcących Ci pomóc. Bardzo to przykre. Myślę, że zniechęcasz w ten sposób ludzi, by następnym razem Ci pomogli.

A tak przy okazji: jak skończą się dublony i kamuflaże to opcja automatycznego uzupełniania się wyłącza. Zatem nie ma możliwości sprawdzenia czy tak się właśnie stało. Pisz do wsparcia. A jak Ci napiszą, że kupiłeś kamuflaże lub flagi to nie zapomnij ich zwyzywać.

• Cool 2

[SPUDS]
Players
2,060 posts
12,923 battles

Panowie, nie dokarmiajcie trola. Otrzymał odpowiedź, olał to, więc teraz niech pisze do prokuratury o kradzież. 

Swoją drogą to dzień bez damy dniem straconym :Smile_popcorn:

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

1. Założyłeś temat nie w tej sekcji co trzeba.
2. Dziwisz się, że gracze Cię wyśmiali.
3. Jesteś dla nich niemiły.
4. Nie napisałeś nawet czy kontaktowałeś się z supportem.
5. Nie umiesz albo nie chcesz edytować postów - zamiast tego piszesz jeden pod drugim.|
6. Jedyna informacja jaka płynie z Twojego postu to to, ze zniknęły Ci dublony. Oczekujesz od graczy i administracji opanowania sztuki czytania w myślach czy wróżenia z fusów? 

Ponieważ jesteś tu nowy póki co skończy się na ostrzeżeniu i zamknięciu tematu. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.