Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Gong_ER

%30'LUK ÖZEL INDIRIM - WOWS

5 comments in this topic

Recommended Posts

[EJDER]
[EJDER]
Players
146 posts
10,434 battles

Aktif kullanmadığım bir hesabıma bu kupon tanımlanmış ama premium dükkandaki aşağı yukarı herşeyi denedim indirim çalışmadı. Daha önce benzer bir kupon alıp kullanabilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba?

Screenshot_91.jpg

Players
213 posts
3,109 battles

Bence pazarlama taktiği olabilir:)

Mesela öncelikle almak istediğiniz şey bir paket olacak. Yani tek gemi, tek pre hesap falan olmayacak. Özel teklif (sağ üstünde kalan gün sayan) ürün olmayacak,indirimli, sınırlı süreli olmayacak.

Muhtemelen bu koşullarda zaten alabileceğiniz bir iki seçenek vardır:)

Yine de alım yaparken kupon kodu girilen bir yer ben de göremedim. Acaba indirime uygun olan ürünlerde %30'luk indirim olarak görünüyor olaiblir mi?

Mesela bende Yamamoto collection 55 için fiyat 392TL görünüyor. Sizde bu ürünü hali hazırda indirimli gösteriyor olabilr mi?

[EJDER]
[EJDER]
Players
146 posts
10,434 battles

Yok aynı fiyat. Kullanılamayan bir indirim kuponu neden verilir ki?! Asıl hesabıma hediye gönderirim diye bi heves ettik ama yalan oldu:))

Players
213 posts
3,109 battles

Bende de güzel oyunlar sonrasında "tebrikler kaptan, 10 dakika içerisinde kullanabileceğin sana özel bir indirim yaptık" diye mesaj geliyordu ama tıklayında bu link geçersiz diye hata ekranı veriyordu. Ticket açtım. Modlardan vb. şeylerden olabilir dediler. Şimdi artık bu şekilde indirim penceresi hiç çıkmıyor, sorunum çözüldü ;)

Players
521 posts
12,096 battles

Sadece düz eşyalarda kullanabilirsiniz. Paket vb öğelerde çalışmaz. Örn. marketten 7.500 doblon yada 2500 doblon almak isterseniz aktif olacaktır.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.