Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
teksovalye

Lütfen Yardım (diyecek bir şey bulamıyorum) Lütfen

13 comments in this topic

Recommended Posts

[TEK1]
Players
23 posts
4,613 battles

Yav arkadaşlar. Şu Başbelası Muhriplere karşı, Her gördüğümde banlanma tehlikesi yaşadığım muhriplere karşı koymanın bir yolu yokmu ? :(

Vallahi sinir kat sayılarım çoğalıyor. Nasıl bir adaletsiz dağıtım bu böyle.

Neymiş zayıf gemiymiş, Atış Gücü yokmuş.

Yav hayalet gibi dolaşıyosun, Olur olmadık zamanda ortaya çıkıp,kalleş gibi arkadan vuruyorsun. Sisin arkasına saklanıyorsun. Salvo sallasak kaçıyorsun. Yav ne yapcaz Bu Muhrip Belasına karşın.

Lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var.

Hele 8-9-10 seviye muhripler Tam müzelik. Premium muhriple karşılaşırsan geçmiş olsun. Adam 2 günlük yoldan 500 mt lik torpido seriyor. Hadi gel kaç.

• Funny 1

Players
1,226 posts
11,969 battles
11 dakika önce, teksovalye dedi:

Yav arkadaşlar. Şu Başbelası Muhriplere karşı, Her gördüğümde banlanma tehlikesi yaşadığım muhriplere karşı koymanın bir yolu yokmu ? :(

Vallahi sinir kat sayılarım çoğalıyor. Nasıl bir adaletsiz dağıtım bu böyle.

Neymiş zayıf gemiymiş, Atış Gücü yokmuş.

Yav hayalet gibi dolaşıyosun, Olur olmadık zamanda ortaya çıkıp,kalleş gibi arkadan vuruyorsun. Sisin arkasına saklanıyorsun. Salvo sallasak kaçıyorsun. Yav ne yapcaz Bu Muhrip Belasına karşın.

Lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var.

Hele 8-9-10 seviye muhripler Tam müzelik. Premium muhriple karşılaşırsan geçmiş olsun. Adam 2 günlük yoldan 500 mt lik torpido seriyor. Hadi gel kaç.

Radar ve uçak onları bitiriyor zaten. Kastığın gemi sınıfında zaten hidroakustik arama mevcut, buda muhriplere karşı kullanılabilecek etkili bir sarf malzemesi. Oyunda taş kağıt makas sistemi mevcut. Zırhlı kruvazörü, Kruvazör ise muhribi alt eder. ( Gerçi hoş zırhlının tek mermisinin penetre etmesi ile muhribin çeyrek canı gidiyor ona ses eden yok malesef. ) Oyun, takım oyunu ağırlıklı. Tier 8 maçlarında hemen hemen her maç radar kruvazörü ya da uçak gemisi mevcut. Onlardan destek istersin yardımcı olurlarse muhripleri def edersiniz. Spot yedikleri anda zaten arkalarını dönüp kaçmak zorundalar. Zırhlılar gibi 100k canı olup Minimum 160k hasar yesede ölmeyen bir sınıf değil bunlar.

• Cool 1

[TEK1]
Players
23 posts
4,613 battles

ya ölmeyen bir sınıf değil. Anlıyorum da. Dibime kadar girip etrafımda dönüp duruyorlar.

Benip toplar dönene kadar veya gemi dönene kadar torpido manyağı oluyorum. 

Zırhlı vurursa canını indiriyor ama Yerinde durmuyorki meretler. Neyle nasıl vurup nasıl isabet ettiricen.

Tüm takım aynı anda focus lanırsa belki.

• Funny 2

Players
50 posts
2,007 battles

savaş gemisine telsiz falan verilmez mupriplerle savaşmak senin işin değil kruvazorlerin işi ama gerizekalı takım arkadaşları gel muhribi bul deyince bile hiç sallamıyor sisin içinden bslere sıkmaya devam ediyor sis bitince düşman bs iyiyse tek atışta indiriyor

düşman kruvazorlerini yanları tam dönük görürsen affetme tek salvo iniyorlar iyi nişan almışsan 1 ya da 2 kritik vuruyorsun (köşk :P) düşman kruvazorleri innice senin destroyerlar rahatlar torpidoları falan spotlarlar (... değillerse)

he birde cap noktalarına kayalara falan yakınken hidro ya da uçak hep açık olsun hidro bitince uçak uçak bitince hidro bas 

[EJDER]
[EJDER]
Players
146 posts
10,444 battles

Vasat bir zırhlı oyuncusu olarak tavsiyem haritayı iyi takip etmek genelde sürpriz saldırıları öngörmede çok işe yarıyor. Mini map 'te "gemi isimleri" ve "son görülen yer" ayarını açmak önemli. Kim, en son nerde görülmüş bi gözün orda olursa çok sıkıntı çıkmıyor. Tabi ki senden daha iyi ve tecrübeli bir dd oyuncusu karşına çıkarsa o tropidoları her türlü yersin ayrı konu. Herşey eninde sonunda toplam takım kabiliyetine geliyor. O da tamamen şans:))

[EJDER]
Players
759 posts
9,113 battles
25 minutes ago, Mad_Jack_The_Pirate said:

savaş gemisine telsiz falan verilmez mupriplerle savaşmak senin işin değil kruvazorlerin işi ama gerizekalı takım arkadaşları gel muhribi bul deyince bile hiç sallamıyor sisin içinden bslere sıkmaya devam ediyor sis bitince düşman bs iyiyse tek atışta indiriyor

düşman kruvazorlerini yanları tam dönük görürsen affetme tek salvo iniyorlar iyi nişan almışsan 1 ya da 2 kritik vuruyorsun (köşk :P) düşman kruvazorleri innice senin destroyerlar rahatlar torpidoları falan spotlarlar (... değillerse)

he birde cap noktalarına kayalara falan yakınken hidro ya da uçak hep açık olsun hidro bitince uçak uçak bitince hidro bas 

Verilir ama oyuncunun muhrip takintisi varsa verilir bu arkadasin takintisi var verilir isinede yarar en azindan kacmayi basarir

[AMAT]
Beta Tester
116 posts
4,702 battles

spottayken üzerine ateş açmak. 1k hasar versen bile kardır. tek başına bir yere gitmemek ayrıca yararlı olur. kruvazörlerle yada dost dd ler ile birlikte takılmaya calış. fakat onlarla aynı hizada gitme arana mesafe koy. birde f3 komutu oldukça işe yarıyor. ibr elin nesi var 2 elin sesi var hesabı .

• Cool 1

Players
53 posts
2,380 battles

bence yanlıs dusunuyorsun. su anda oyundakı en kotu sınıflardan bırı dıyebılırım muhrıpler ıcın. muhrıpler ne yapacaklarsa zaten gorunmeden yapmak zorundalar cunku can puanları oldukca dusuk. kaldı kı artık cogu sınıfta radar hıdroakustık gıbı yetenekler var zırhlılarda bıle. bunlar muhrıplerın ıslerını gercekten cok zorlastırıyor.ayrıca torpıdoları tutturmak bır zırhlının kruvazorun top mermılerını tutturmasına kıyasla gercekten zor. her sınıfın kendıne ozgu guclu ve zayıf yanları var. bırı cıkar zao cok op her attıgı salvoda yangın cıkarıyor der, bır dıgerı cıkar zao oynuyorum adam bır salvo atıyor 2 kosk yıyorum oyun bıtıyor der. bu tarz seyler oyuncuya harıtaya vs gıbı etkenlerde degısır. bu tarz sıkayetler oyuna yeterınce hakım olamamaktan bılgısızlıkten gemılerın oyun stılını tanıyamamaktan kaynaklanıyor bence. ben de bu sıkayetlerı yapıyordum. ancak kruvazorden sıkayet edınce ve kruvazor oynamaya baslayınca anlıyorsun ısın her sınıf ıcın ne kadar zor oldugunu. sana tavsıyem zırhlı oynuyorsan ve muhrıplerden sıkayet edıyorsan bır sure muhrıp oyna. boylelıkle rakıbını daha ıyı tanımıs olursun. rakıbının ne yapıcagını tahmın edebılırsen kendı asıl oynadıgın sınıfta daha ıyı olacagını goreceksın.

• Cool 3

[COUP]
Players
53 posts
6,881 battles

Tüm maçı aynı istikamete tın tın giderek geçirirsen tabiki torpido da yersin sisin içinden ateşte yersin.. Haritaya bakmak müttefikler ile beraber dolaşmak her zaman için sağlıklı olandır.. Zaten bir muhrip senin peşindeyse ya yalnızsındır macera arıyorsundur ya da harita istikametin yanlıştır.. en az 20 km menzilli BB'ler ile muhrip kruvazör gibi oynarsan çektiğin çile normal.

[TEK1]
Players
23 posts
4,613 battles
On 25.01.2018 at 11:34 AM, GyRFaLCoN03 said:

Tüm maçı aynı istikamete tın tın giderek geçirirsen tabiki torpido da yersin sisin içinden ateşte yersin.. Haritaya bakmak müttefikler ile beraber dolaşmak her zaman için sağlıklı olandır.. Zaten bir muhrip senin peşindeyse ya yalnızsındır macera arıyorsundur ya da harita istikametin yanlıştır.. en az 20 km menzilli BB'ler ile muhrip kruvazör gibi oynarsan çektiğin çile normal.

Tamam oyunu 4x4 lük bildiğim söylenemez. Ama Atak yerken yan gösterilmeyeceğini bilemeyecek kadar da acemi değilim.

Bu Baş Belası Gemiler Gereğinden fazla adaletsiz. 

İlave olarak Ekipten ayrıldığım yok, Lakin. Oyun, oyun olması doğası gereği çoğu zaman karşılaştıklarım çocuk.

Hepsinin bi kahraman olma arzusu var. ben yalnız bırakmasamda Ekipten 2 tane başına buyruk adam çıkınca zaten yalnız kalıyorsun.

Canı Az, Olurda Denk getirirsek Tek atabiliyoruz diye şu Muhrip sınıfı gemilerden çekmediğim eziyet, etmediğim kötü söz kalmadı.

[COUP]
Players
53 posts
6,881 battles
26.01.2018 saat 17:08'de, teksovalye dedi:

Tamam oyunu 4x4 lük bildiğim söylenemez. Ama Atak yerken yan gösterilmeyeceğini bilemeyecek kadar da acemi değilim.

Bu Baş Belası Gemiler Gereğinden fazla adaletsiz. 

İlave olarak Ekipten ayrıldığım yok, Lakin. Oyun, oyun olması doğası gereği çoğu zaman karşılaştıklarım çocuk.

Hepsinin bi kahraman olma arzusu var. ben yalnız bırakmasamda Ekipten 2 tane başına buyruk adam çıkınca zaten yalnız kalıyorsun.

Canı Az, Olurda Denk getirirsek Tek atabiliyoruz diye şu Muhrip sınıfı gemilerden çekmediğim eziyet, etmediğim kötü söz kalmadı.

Oynarsan edersen diye yazdığıma bakma.. Genel olarak konuşuyorum aslında.. Senin maçlarını izleyip görmedim nasıl oynadığını bilmiyorum fakat oyun içerisinde çokca karşılaştığım senaryo bunlardan ibaret oluyor... 

Dediğim gibi BB oynuyorsan yanında kruvazör veya muhrip olmadan hareket etmiceksin. Haritanın sana uygun köşelerine yöneliceksin veya düşman muhriplerin konumlarını mini haritadan gördükten sonra ona göre rotanı oluşturacaksın.. Tüm bunları yaptın fakat hala muhripler ile başın belada ise gemi sınıfını değiştirmeyi dene.. Muhrip oynarken sende fellik fellik zırhlı arıyorsun çünkü :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.