Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Dropson955

Blue Screen

9 comments in this topic

Question

Players
4 posts
573 battles

Czesc,jakis tydzien temu stalem sie posiadaczem nowego PC.  Przez pierwsze trzy dni gralo sie super lecz od jakiegos czasu mam spory problem . tylko z WOWS mam taki problem. Mianowicie po zagraniu jednej bitwy ukazuje sie blue screen. Reinstal nic nie pomogł sterowniki tez aktualne. Moze ktos bedzie mogl mi z tym pomoc.

Procesor - AMD A10-8750 Radeon R7,12 Compute Cores 4C+8g 3.60 Ghz

RAM 8GB, Win 10 64bit, Grafika Amd radeon r7 graphics + r5 330 dual graphics  ram (1gb + 2gb)27294267_1376995932410656_1506675370_n.thumb.jpg.668279a93630182b6f9d7a283daf1408.jpg

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
1,344 posts
7,105 battles

Nie kupuj sprzętu od AMD :P

Ja bym spróbował zmienić Direct 11 na 9 w ustawieniach gry. Nie masz przypadkiem zdublowanych sterowników? Generalnie ze serami do AMD jest problem, gdy ostatnio reinstalowałem system na starym lapku, który ma GPU z AMD to dopiero za piątym podejściem udało mi się działający sterownik pobrać.

• 0
[BUSHI]
Players
2,884 posts
15,639 battles

A czy przypadkiem nie wgrałeś jakichś nowych sterów od AMD ? Spróbuj, żeby Windows ci je wyszukał, lub weź od producenta karty. U mnie jest tak, że na Radeonie 7770 od Gigabyte, że najnowsze stery od AMD z paczki działają źle i miałem zwisy grafy. Zleciłem to Windowsowi i wgrał jakieś z podpisami od Microsoftu, a nie AMD i jest ok.

• 0
[CSMW]
[CSMW]
Players
70 posts
11,979 battles

Zobacz jaka masz wersje gry (32-64 bit). Zobacz poprzednie sterowniki . Polecam kontakt z supportem WG moze oni cos poradza. Pozdro.

• 0
WG Staff
1,391 posts
2,993 battles

Wielu z was pisze do nas o problemach ze stabilnością, tnącej się grze i spadku FPS po ostatniej aktualizacji.
Pracujemy pełną parą nad rozwiązaniem tych problemów ale potrzebujemy waszej pomocy.

By szybciej zidentyfikowac pogrzebanego psa potrzebujemy danych, które pozwolą zawężyć obszar poszukiwań.
Jeśli tylko doświadczyliście takich problemów i chcecie pomóc to bardzo prosimy was o kontakt z naszym supportem:
LINK

W zgłoszeniu trzeba podac raport z dxdiag i WGCheck.
Jak utworzyć raport WGCheck

Otwieranie i uruchamiane narzędzia diagnostycznego DxDiag.exe

Zanim to jednak zrobicie upewnijcie się, ze wasze sterowniki  są aktualne ponieważ bardzo często to powodowało problemy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.