Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Yamato i Musashi - problem z działami.

7 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,418 posts
3,017 battles

Drodzy Kapitanowie,

Na samym wstępie chcieliśmy podziękować wam za waszą spostrzegawczość, determinację oraz poświęcenie odnośnie dział Yamato i Musashi.
Dzięki wam udało nam się znaleźć dokładny błąd w wyniku, którego pociski małego kalibru mogły bez problemu uszkodzić te działa.
Robimy wszystko by naprawić ten błąd jak najszybciej i do końca tygodnia powinniśmy wprowadzić aktualizację naprawiającą.

Pozdrawiam,
WG_Lumberjack

• Cool 1
  • Funny 1

Players
1,344 posts
7,105 battles

Kiedy w końcu pociski AA do dział Yammy?

Długo ten błąd występował? Mam ponad 200 bitew na Yammie i nie kojarzę ani jednego przypadku gdy straciłem wieżę, uszkodzenia się trafiały sporadycznie ale tylko z dużego kalibru.

[HEROZ]
Players
614 posts
5,943 battles

Pociski małego kalibru... Mnie też się nie zdarzyło... Chociaż pytanie co to jest mały kaliber... Jakieś szersze informacje na ten temat?

Players
722 posts
5,701 battles
1 hour ago, Oderisson said:

Pociski małego kalibru... Mnie też się nie zdarzyło... Chociaż pytanie co to jest mały kaliber... Jakieś szersze informacje na ten temat?

Błąd wystąpił od czasu wprowadzenia Musashi i za razem od patcha, w którym wieże na Yamato zostały cofnięte na barbetach, przez co odsłoniony został niewielki, słabo opancerzony kawałek pancerza wieży. Jaki okręt mógł uszkodzić, a nawet permanentnie zniszczyć takie działo? - np. Minotaur.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.