Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skrzetusky09

2018 - rok lotniskowców

157 comments in this topic

Recommended Posts

[ROEL]
Players
3,137 posts
11,616 battles
24 minutes ago, lobuzjeden said:

Nie można buffować CV. Połączenie słów "buff" i "CV" wywołałoby stany przedzawałowe u pewnej grupy graczy.

W tej chwili jedyne możliwe buffnięcie CV to byłby insta kill button :etc_red_button: - po kliknięciu wyparowuje wszystko poza CV, które walczą między sobą o wygranie bitwy.

Jakby teraz zbuffować CVki, to gracze Twojego pokroju nie schodziliby poniżej 400k na bitwę (Hosho :Smile-_tongue:)

@Shiryaku No i? Yugolcem wbiłem BBowi 4 rybki w burtę, nie miał dopiero co użytej R-ki. Weszło bez zalania, wrzucił odnowienie HP i popłynął dalej.

2 dni temu wziąłem Yamato na dziób 2 rybki od Ciong mu bez zalania, wykończył mnie dopiero spam ryb w pysk od MInotaura + Ciong mu. w sumie złapałem 8 ryb za 67 k z 3 zalaniami (efekt prośby o radar do DM i push na dym w którym się schronił na resztce HP, niestety DM uznał, że użycie radaru jest przereklamowane lub go nie miał).

Na Chabie i Błyskawicy pomimo DE i flag przy kilkuset trafieniach potrafiłem mieć 2-4 pożary.  Witamy w świecie RNG.

[KURLA]
Players
1,345 posts
7,218 battles
8 minut temu, Skrzetusky09 napisał:

A kolejny sezon klanówek zaraz po rankingówkach?

Mam nadzieję, że nie. Trzeba trochę odpocząć.

Choć to by znaczyło coś przeciwnego:

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Mam wrażenie że rework ograniczy się do usunięcia alt dropa i wprowadzenia konfigurowalnego auto: będzie można przybliżyć drop ale kosztem np. szerszego rozrzutu.

Beta Tester
1,919 posts
7,383 battles

Już w roku 2018 zwanym dalej rokiem lotniskowców w ramach reworku zabierzemy wyskotierowym USA CV drugą eskadrę torpedowców po to tylko aby w roku 2019 zwanym dalej rokiem lotniskowców im ją oddać.

22426857_1183487908451109_83231331176530  

• Cool 1

[-DWS-]
Beta Tester
4,863 posts
13,515 battles
3 hours ago, verlay said:

Już w roku 2018 zwanym dalej rokiem lotniskowców w ramach reworku zabierzemy wyskotierowym USA CV drugą eskadrę torpedowców po to tylko aby w roku 2019 zwanym dalej rokiem lotniskowców im ją oddać.

Nie nie. Dla równowagi pozabierają też Japończykom. Proces będzie trwał aż do momentu, kiedy lotnisko będzie wysyłało 5 samolotów w sumie. I wtedy będzie można wprowadzić Tone który ponoć jest od dawna zrobiony tylko WG nie wie jak go zbalansować.

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,624 posts
10 hours ago, DrunkenFish said:

Nie wiedziałem że Midway był OP. I nie doszedłem tak wysoko w CV-kach.

Ale czy nie powinno być tak że lotniskowiec T10 ma samoloty T10 żeby walczyć z pelotką okrętów T10?

Czy zamiast nerfić Midwaya nie lepiej buffnąć Haku?

Ostatnio taka moda u WG zapanowała, że dajemy lotniskowcom samoloty niższego poziomu - Kaga, Enterprise, Midway. Kiedyś Midway miał F2H Banshee, teraz ma tylko Bearcaty i Corsairy. A torpedowce to są samoloty z T8, wprost stworzone pod OPL Minotaurów i innych Des Moines'ów.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.