Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yanusw

operacja narai

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post

przed ostatnią aktualizacją nie mogłem - i do tej pory nie mogę - rozegrać bitwy w trybie Operacja Narai. Wybieram w rodzaju bitew operację Narai, szukam dywizjonu (bo taki wymóg) i po przyjęciu zaproszenia do dywizjonu tryb bitwy samoczynnie zmieniał się na bitwę losową. Po aktualizacji jest podobnie, przy czym rodzaj bitwy - po przyjęciu zaproszenia do dywizjonu - samoczynnie zmienia się na każdą inną operację (a nie jak poprzednio na bitwę losową) tylko nie na tą, którą wybrałem (operacja Narai). W tej sytuacji nie wiem - ja popełniam jakiś błąd czy też "ten typ tak ma" czy też coś innego kryje się za taką sytuacją?

Dla jasności - operacja dla okrętów VII poziomu i taki wybieram

[E--C]
Players
466 posts
4,547 battles

Musisz mieć 7-osobowy dywizjon, tzn. wybierasz operację narai i zakładasz dywizjon. Uda ci się włączyć tę konkretną operacje(i każdą inną która nie jest aktualnie "tygodniową") tylko wtedy jak uzbierasz pełny skład graczy w dywizjonie. Najlepiej poproś o pomoc kolegów z klanu(jeśli w żadnym nie jesteś to dołącz do któregoś), operacje najlepiej rozgrywać w drużynach z pełną komunikacją. 

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Players
1,523 posts
12,906 battles

A ja miałem coś podobnego. Z kolegą z klanu próbowaliśmy zrobić dywizjon by grać sobie na koopku misje na Harekaze i Musashi i pomimo przestawienia na koopka dało nam losówkę. Po zmianie dowodzącego było okej. Widać było, że mamy ustawiony koopek a po kliknięciu bitwa przeniosło nas do kolejki bitwy losowej.

Players
1,584 posts
7,021 battles
12 minutes ago, Marblehead_1 said:

A ja miałem coś podobnego. Z kolegą z klanu próbowaliśmy zrobić dywizjon by grać sobie na koopku misje na Harekaze i Musashi i pomimo przestawienia na koopka dało nam losówkę. Po zmianie dowodzącego było okej. Widać było, że mamy ustawiony koopek a po kliknięciu bitwa przeniosło nas do kolejki bitwy losowej.

Czyli jest coś na rzeczy... Miałem ostatnio ten sam błąd, wybrana w plutonie co op a puściło random. Zmiana leada, kolega wybrał co op i tym razem puściło prawidłowo.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.