Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
yanusw

operacja narai

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts

przed ostatnią aktualizacją nie mogłem - i do tej pory nie mogę - rozegrać bitwy w trybie Operacja Narai. Wybieram w rodzaju bitew operację Narai, szukam dywizjonu (bo taki wymóg) i po przyjęciu zaproszenia do dywizjonu tryb bitwy samoczynnie zmieniał się na bitwę losową. Po aktualizacji jest podobnie, przy czym rodzaj bitwy - po przyjęciu zaproszenia do dywizjonu - samoczynnie zmienia się na każdą inną operację (a nie jak poprzednio na bitwę losową) tylko nie na tą, którą wybrałem (operacja Narai). W tej sytuacji nie wiem - ja popełniam jakiś błąd czy też "ten typ tak ma" czy też coś innego kryje się za taką sytuacją?

Dla jasności - operacja dla okrętów VII poziomu i taki wybieram

[MFB]
Players
568 posts
5,788 battles

Musisz mieć 7-osobowy dywizjon, tzn. wybierasz operację narai i zakładasz dywizjon. Uda ci się włączyć tę konkretną operacje(i każdą inną która nie jest aktualnie "tygodniową") tylko wtedy jak uzbierasz pełny skład graczy w dywizjonie. Najlepiej poproś o pomoc kolegów z klanu(jeśli w żadnym nie jesteś to dołącz do któregoś), operacje najlepiej rozgrywać w drużynach z pełną komunikacją. 

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[O-R-P]
Players
1,642 posts
15,261 battles

A ja miałem coś podobnego. Z kolegą z klanu próbowaliśmy zrobić dywizjon by grać sobie na koopku misje na Harekaze i Musashi i pomimo przestawienia na koopka dało nam losówkę. Po zmianie dowodzącego było okej. Widać było, że mamy ustawiony koopek a po kliknięciu bitwa przeniosło nas do kolejki bitwy losowej.

Players
1,654 posts
8,033 battles
12 minutes ago, Marblehead_1 said:

A ja miałem coś podobnego. Z kolegą z klanu próbowaliśmy zrobić dywizjon by grać sobie na koopku misje na Harekaze i Musashi i pomimo przestawienia na koopka dało nam losówkę. Po zmianie dowodzącego było okej. Widać było, że mamy ustawiony koopek a po kliknięciu bitwa przeniosło nas do kolejki bitwy losowej.

Czyli jest coś na rzeczy... Miałem ostatnio ten sam błąd, wybrana w plutonie co op a puściło random. Zmiana leada, kolega wybrał co op i tym razem puściło prawidłowo.

[ISEN]
Players
6 posts
15,622 battles

czy nagroda za 5 * jest tylko raz? jak już zrobiłem Narai dwa lata temu to nic nie dostanę?

[TF16]
Players
361 posts
13,541 battles
1 minute ago, cyclop22 said:

czy nagroda za 5 * jest tylko raz? jak już zrobiłem Narai dwa lata temu to nic nie dostanę?

Tak, zasada do wszystkich operacji jest taka, że nagrody za "gwiazdki" dostajesz tylko przy "pierwszym razie". 

Co prawda w ubr. był ze strony WG cykl zachęcający do ponownego grania operacji, ale można było zarobić tylko po kilka dodatkowych flag (o ile mnie pamięć nie myli).  

Players
1,405 posts
13,199 battles

Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem? Urządzenie "losujące" wpycha graczy na randomy w sytuacji, kiedy wybrali inny tryb? A jeśli wybiorę scenariusz i ustawię okręt pod daną misję, czy też może się zdarzyć, że zostanę wepchany na losówki?

Z randomów zrezygnowałem swego czasu, gdyż obrzydzeniem napełniają mnie wszystkie wipe-outy, chaos tu i tam, łajdackie "losowania" w stylu jedenaście T10 i jeden nieszczęśnik T8. Grywam wszystkie inne tryby oprócz losówek, i jestem z tej decyzji zadowolony. Czy to, co podaliście, to jakiś błąd wewnętrzny, czy "delikatne zachęcanie" do trybu, który niejednego (nawet b. spokojnego) człowieka może doprowadzić do szału?

Players
1,363 posts
8 minutes ago, umbra_arboris said:

Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem? Urządzenie "losujące" wpycha graczy na randomy w sytuacji, kiedy wybrali inny tryb? A jeśli wybiorę scenariusz i ustawię okręt pod daną misję, czy też może się zdarzyć, że zostanę wepchany na losówki?

Z randomów zrezygnowałem swego czasu, gdyż obrzydzeniem napełniają mnie wszystkie wipe-outy, chaos tu i tam, łajdackie "losowania" w stylu jedenaście T10 i jeden nieszczęśnik T8. Grywam wszystkie inne tryby oprócz losówek, i jestem z tej decyzji zadowolony. Czy to, co podaliście, to jakiś błąd wewnętrzny, czy "delikatne zachęcanie" do trybu, który niejednego (nawet b. spokojnego) człowieka może doprowadzić do szału?

Jeśli wciśniesz "bitwa" czy co tam jest z poziomu okna misji to wrzuci Cię do randoma niezależnie co miałeś wybrane(juz się tak przejechałem kilka razy z powodu sklerozy)

• Cool 2

[BAWY]
Players
90 posts
15,512 battles

Mi się zdarzyło iż mając wybrany tryb  kooperacyjny i zakładając dywizjon z automatu ustawiło na losową, na klanówkach zdarzało się iż samoczynnie zmieniało z bety na alfę przy zmianie dowodzącego. Więc przed odpaleniem bitwy trzeba sprawdzać jeszcze raz jaki tryb jest ustawiony:((((  

• Cool 2

[ARES-]
Players
154 posts
10,736 battles

Na szczęście ja nie miałem nigdy problemów aby mnie wrzuciło do innego rodzaj bitwy niż bym chciał. Ponadto Narai jest operacją tego tygodnia, więc nie ma wymogu tworzenia 7 osobowego plutonu. Właśnie sprawdziłem - wrzuciło mnie normalnie do operacji Narai.

Players
130 posts
5,604 battles
1 hour ago, Azgheros said:

Na szczęście ja nie miałem nigdy problemów aby mnie wrzuciło do innego rodzaj bitwy niż bym chciał

Problem jest w przypadku raczej tylko i wyłącznie dywizjonów. Podobnie było podczas wspólnej gry przy sprincie rankingowym. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.