Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
luk_305

Propozycja możliwości stworzenia własnej flagi klanowej

14 comments in this topic

Question

[PK]
Players
32 posts
12,090 battles

Możliwość stworzenia własnej bandery flagi klanowej  która by mogło widnieć w porcie  i na okrętach klanowych

Można by było przesłać do wszystkich formie jpg a w byście umieścili ja w grze 

• Cool 2

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[HEROZ]
Players
613 posts
5,901 battles

Nie przejdzie z dokładnie takiego samego powodu przez który tworzenie insygni jest z gotowych elementów. Każda flaga musiałaby być moderowana. Każda. Daj ludziom możliwość dowolnego wsadzania spritów i obrazków do gry a GWARANTUJĘ że pierwszą flagą to będzie dorodny k*tas powiewający na wietrze. Zobacz tagi z csgo. Tyle że ta gra ma wymagania wiekowe. Nie zdziwiło cię nigdy że działa na okrętach i czołgach są nieobsadzone nawet jak kabiny są otwarte?

Ludzie będą ludźmi. Tyle że WG będzie musiało odpowiedzieć za to że mamusia jakiegoś ośmiolatka ich pozywa. W stanach pewnie ten ośmiolatek sam by taka flagę umieścił.

• Cool 1

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,268 posts
12 minutes ago, Oderisson said:

Nie przejdzie z dokładnie takiego samego powodu przez który tworzenie insygni jest z gotowych elementów. Każda flaga musiałaby być moderowana. Każda. Daj ludziom możliwość dowolnego wsadzania spritów i obrazków do gry a GWARANTUJĘ że pierwszą flagą to będzie dorodny k*tas powiewający na wietrze. Zobacz tagi z csgo. Tyle że ta gra ma wymagania wiekowe. Nie zdziwiło cię nigdy że działa na okrętach i czołgach są nieobsadzone nawet jak kabiny są otwarte?

Ludzie będą ludźmi. Tyle że WG będzie musiało odpowiedzieć za to że mamusia jakiegoś ośmiolatka ich pozywa. W stanach pewnie ten ośmiolatek sam by taka flagę umieścił.

Ale skoro WG pozwala ludziom tworzyć godła klanowe i umieszcze je w grze, to co problem żeby umieścić flagę z takim godłem?

• 0
[HEROZ]
Players
613 posts
5,901 battles
3 minutes ago, Greyshark said:

Ale skoro WG pozwala ludziom tworzyć godła klanowe i umieszcze je w grze, to co problem żeby umieścić flagę z takim godłem?

Pewnie po moderacji. NIe wiedziałem że w WOWs jest godło klanowe. Pewnie mówisz o WOT, ale moja przygoda z czołgami skończyła się dawno temu.

• 0
[PK]
Players
32 posts
12,090 battles

Tak moja idea była raczej taka by to dowódca klanu mial zakładkę do waiominga gdzie wysyła liczmy np formie jpg flage a waioming to zatwierdza Abco do twojej flagi typu ku... to myślę że 50 graczy raczej by się nie zgodzilo by się  na taka flagę A ty jako gracz mógłbyś tylko nacisnąć na flagę by się zamontowała na okręcie lub nie Tylko dowodca miał by możliwość wstawienia flagi klanu 

A w życiu są tylko zeczywiscie trudne lub bardzo skomplikowane a nie niemożliwe.?

• 0
Players
722 posts
5,663 battles
10 hours ago, Greyshark said:

Masz na myśli te godła co wyświetlają się w tabeli po zainstalowaniu modów? To jest część paczki Aslaina. On przyjmuje pliki graficzne i sam po sprawdzeniu dodaje je do moda.

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,268 posts
26 minutes ago, SirensRevolution said:

Masz na myśli te godła co wyświetlają się w tabeli po zainstalowaniu modów? To jest część paczki Aslaina. On przyjmuje pliki graficzne i sam po sprawdzeniu dodaje je do moda.

Nie, mam na myśli godła klanów jak w WoT czy WoWp. Skoro tam można je było umieszczać na czołgach czy samolotach, to co stoi na przeszkodzie, żeby były na flagach w WoWs?

• 0
Beta Tester
1,701 posts
18,422 battles
22 hours ago, luk_305 said:

Możliwość stworzenia własnej bandery flagi klanowej  która by mogło widnieć w porcie  i na okrętach klanowych

Można by było przesłać do wszystkich formie jpg a w byście umieścili ja w grze 

to jest bardzo fajny pomysł.. nie wiem czego temat mega spamu obok na temat klas, który przy znanym nam wszystkim podejściu WG nic nie zmieni, jest tak aktywny, a ten pomysł, IMHO NAPRAWDĘ FAJNY, jakoś jest cicho.

bandery można by limitować tylko do klanów, które coś no osiągnęły w ligach, w ten sposób doceniając aktywność graczy (taka luźna idea)

• Cool 1

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
1,194 posts
14,835 battles

1 hour ago, Scarrry said:

to jest bardzo fajny pomysł.. nie wiem czego temat mega spamu obok na temat klas, który przy znanym nam wszystkim podejściu WG nic nie zmieni, jest tak aktywny, a ten pomysł, IMHO NAPRAWDĘ FAJNY, jakoś jest cicho.

bandery można by limitować tylko do klanów, które coś no osiągnęły w ligach, w ten sposób doceniając aktywność graczy (taka luźna idea)

nieśmiało próbowałem...

On ‎11‎.‎01‎.‎2018 at 2:36 PM, blacman_pl said:

Flaga z logo klanu to byłoby TO !!!!

• Cool 1

• 0
Players
1,430 posts
12,218 battles

flagę można sobie samemu zrobić, a w zasadzie podmienić istniejącą.

https://forum.worldofwarships.com/topic/118285-flag-mod-tutorialhow-the-flagsatlas-file-works-together-with-the-flagsdds-file/

u nas w klanie jest osoba która sama sobie robi, flagi, skórki itd.... Niestety flagi widzą tylko osoby które podmieniły pliki. Także coś takiego widziałyby tylko wszystkie osoby z danego klanu pod warunkiem, że wszystkie by podmieniły pliki.

• Cool 1

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
1,194 posts
14,835 battles

Tu bardziej chodzi o rozwiązanie globalne.... lokalnie to można zrobić z szarej Montany zielonego smoka.

• Cool 2
  • Funny 1

• 0
[HOB]
Players
379 posts
10,817 battles

Tak sobie pomyślałem, a może by dodać opcję do emblematów/insygni możliwość wyświetlania tagu klanu. Nie jest to może rozwiązanie na miarę flagi klanu, ale zawsze cos.

• 0
WG Staff
1,391 posts
2,993 battles

Taki pomysł został już zasugerowany i przekazany wyżej.
Póki co nie planujemy wprowadzać tej funkcji ale nie wykluczamy jej w przyszłości.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.