Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Panienki z kontenerów się obraziły?

16 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,022 posts
8,581 battles

Mam pytanie do bardziej obytych - co się mogło stać, że skośnookie panienki przestały mi wyskakiwać z kontenerów?

Wczoraj dostałem kontener startowy z dwoma bodajże panienkami, potem po jednej wyskoczyło z pierwszego i drugiego wczorajszego i na tym koniec.

Wczorajszy trzeci bez panienki, dziś dwa (+ jeden z Double-smarka) i też bez panienek. Zaczynam podejrzewać, że żona coś mi przestawiła - co mogę zrobić, żeby panienki znów wyskakiwały?

• Funny 1

Players
1,523 posts
12,862 battles

Wczoraj 3 kontenery. Pierwszy była, drugi była, trzeci nie. Dzisiaj 2 kontenery. Pierwszy nie, drugi była. Tak jak z kontenerami na kolekcję Yamamoty raz będą elementy kolekcji raz nie.

[ZGZ]
Players
4,022 posts
8,581 battles
1 minute ago, Marblehead_1 said:

Wczoraj 3 kontenery. pierwszy była, drugi była, trzeci nie. Dzisiaj 2 kontenery. Pierwszy nie, drugi była. Tak jak z kontenerami na kolekcję Yamamoty raz będą raz nie.

Czyli panienka wyskakuje losowo. 

OK, dziękuję za uświadomienie :)

Niepotrzebnie podejrzewałem żonę, idę wylać tę herbatę z cyjankiem, którą właśnie zaparzyłem...

• Funny 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
595 posts
7,776 battles

A wystarczyło doczytać, DOKŁADNIE, cały artykuł o kolekcji, zamiast spamować kolejny temat. Tak, elementy kolekcji nie będą zawsze wypadać. Jedyny wyjątek to misje na Yamato, Musashi, Harekaze i Graff w wersji HSF, gdzie dostaje się skrzynki z elementami kolekcji. Ale oczywiście po co się wysilać, skoro można temat założyć, ech :fish_palm:

[TF16]
Players
978 posts
15,393 battles
49 minut temu, PanNickt napisał:

Mam pytanie do bardziej obytych - co się mogło stać, że skośnookie panienki przestały mi wyskakiwać z kontenerów?

Wczoraj dostałem kontener startowy z dwoma bodajże panienkami, potem po jednej wyskoczyło z pierwszego i drugiego wczorajszego i na tym koniec.

Wczorajszy trzeci bez panienki, dziś dwa (+ jeden z Double-smarka) i też bez panienek. Zaczynam podejrzewać, że żona coś mi przestawiła - co mogę zrobić, żeby panienki znów wyskakiwały?

Jesteś tak mało atrakcyjny, że nawet panienki z Anime nie chcą być Twoje, więc nie wskakują.

• Cool 1

Players
1,318 posts

A nie masz może jeszcze aktywnej kampanii Yamamoto przez co zbieranie ze zwykłych kontenerów "panienek" jest domyślnie wyłączone ( nie można obu tych kampanii naraz zbierać, poza graniem Yamato)

[ISEN]
Beta Tester
1,121 posts
2,702 battles
19 minutes ago, Shiryaku said:

A nie masz może jeszcze aktywnej kampanii Yamamoto przez co zbieranie ze zwykłych kontenerów "panienek" jest domyślnie wyłączone ( nie można obu tych kampanii naraz zbierać, poza graniem Yamato)

Prawda. Albo zbieranie na Kampanie Yamamoto albo zbieranie na Kampanie "Panienek".

Potwierdzenie tu: https://worldofwarships.eu/pl/news/special/become-a-blue-mermaid/

[ZGZ]
Players
4,022 posts
8,581 battles
1 hour ago, SonnyPsycho said:

A wystarczyło doczytać, DOKŁADNIE, cały artykuł o kolekcji, zamiast spamować kolejny temat. Tak, elementy kolekcji nie będą zawsze wypadać. Jedyny wyjątek to misje na Yamato, Musashi, Harekaze i Graff w wersji HSF, gdzie dostaje się skrzynki z elementami kolekcji. Ale oczywiście po co się wysilać, skoro można temat założyć, ech :fish_palm:

Takiś cwany?

To poczytaj DOKŁADNIE artykuł https://worldofwarships.eu/pl/news/special/become-a-blue-mermaid/ 

Po zebraniu pierwszego portretu w zwykłych kontenerach zaczną pojawiać się losowe portrety postaci (nie dotyczy superkontenerów). Ta zasada dotyczy kontenerów uzyskanych po odblokowaniu pierwszego portretu.

Widzisz tu coś o losowości wypadania panienek albo o konieczności grania HSF?

Panienki wypadły mi wczoraj z pierwszych dwóch kontenerów (zwykłych), choć nie grałem Jamatem, Musaszim, Harakezem czy inną Stefcią Graff.

Potem z kolejnych czterech nie wypadły. Może faktycznie panienkom szkodzi Yamamoto (bo mam w zadaniach kampanie na niego, choć nieaktywne bo rankedy gram, a te się nie łapią).

Jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.

Players
1,318 posts
7 minutes ago, PanNickt said:

Może faktycznie panienkom szkodzi Yamamoto (bo mam w zadaniach kampanie na niego, choć nieaktywne bo rankedy gram, a te się nie łapią).

Jak masz pisać głupoty, to lepiej nic nie pisz.

Tam gdzie masz kolekcje zobacz, która z tych dwóch ma aktywne zbieranie

[ZGZ]
Players
4,022 posts
8,581 battles
1 minute ago, Shiryaku said:

Tam gdzie masz kolekcje zobacz, która z tych dwóch ma aktywne zbieranie

W kolekcjach nie mam wcale Jamamata (8 miesięcy nie grałem). Tylko misje Jamamaty mi się robią przy okazji.

Players
1,318 posts

A może inna kampania dla której znaczki leciały ze zwykłych kontenerów, nie wiem czy coś było w międzyczasie bo mnie też nie było prawie tyle czasu. Akurat gram Yamką, więc ten problem mam z głowy

[ZGZ]
Players
4,022 posts
8,581 battles
3 minutes ago, Shiryaku said:

A może inna kampania dla której znaczki leciały ze zwykłych kontenerów, nie wiem czy coś było w międzyczasie bo mnie też nie było prawie tyle czasu. Akurat gram Yamką, więc ten problem mam z głowy

Myślę, że to ta losowość wyskakiwania panienek, o której WG zapomniało wspomnieć w artykule.

Z drugiej strony - żadna strata, bo nagrody z tych panienek są, delikatnie pisząc, liche...

Większa szkoda, że z 5 kontenerów z Double-smarka, w tym roku, wypadły mi same dublety i nie mam szans, żeby brakujące 7 uzbierać (a kamo na Double-smarka to akurat by mi się przydało).

Players
2,044 posts
10,174 battles
1/20/2018 o 21:08, krzysiek_1990 napisał:

6 kontenerów - 0 gejsz :Smile_sceptic:

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

• Funny 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.