Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Scary14

Rank 12 geçilmiyor !!

2 comments in this topic

Recommended Posts

[TSG]
Players
46 posts
3,473 battles

Bu sıralamalı savaşlardan geri alınamaz rankları kaldırmaları lazım lazım ki bu rank 12 deki botlar rank 15'e filan düşsün . Sezonun sonuna doğru sıralamalı savaşlara başladım rank 12 ye kadar kesintisiz bir hızla uçarak geldim ama rank 12 de takıldım. Olayım yıldız kaybetmek değil yıldız kazanamıyorum bile ben hayatımda bu kadar kötü oyuncular görmedim . Takımımda en az 1 tane bot mutlaka çıkıyor ve bu bot genel olarak her zaman cv yada dd olup bütün oyunun kaderini değiştiriyor . Geçen oyunumdan hemen örnek veriyim takıma B noktasını işaret ediyorum fakat 2 bot A ya gidip resmen katlediliyorlar ve wargaming eminim ki bunlara ceza bile vermiyor. Üstelik ben laf anlatmaya çalışmaktan  chat banı yiyorum ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum anlamadım . Lütfen taktik verin ben bb oynuyorum fakat illa rank 1'e ulaşmak için dd yada cv oynayıp taşımakmı gerek ?

Players
521 posts
12,057 battles

Taktik mi istiyorsun? En iyi taktiği veriyorum: Son haftaya bırakma.

İlk haftalarda genelde usta oyuncular hemen sıyrılır ve üst sıralarda beklemeye başlarlar. Ranked ortasına doğru bu oyuncular birikir ve üst ranklarda da oyun bulmaya başlar. İşte bu aralık (Genelde rank başladıktan 2 hafta sonrası) en iyi oynanma zamanıdır. Son hafta ise malesef ortalık bot, acemi, low oyuncularla dolup taşar. 1k, 2k savaş atıp r1 olanlar hatta olamayanlar dolu etraf. Bu adamlar kim sanıyorsun ? Bahsettiğin kötü oyuncular.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.