Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
HMS_USS

Najlepsze zarabiarki

43 comments in this topic

Recommended Posts

Players
80 posts
10,932 battles

Jak w tytule, raz przestane narzekać i zapytam się - które okręty wg was najlepiej zarabiają? Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne oczywiście, drzewko albo premium

[DONS]
Players
186 posts
11,689 battles

Missouri, jak coś na niższych tierach to Nelson.

Na samej górze jest taki przyjemny temat jak szybkie pytania i odpowiedzi . Polecam 

• Cool 1

Beta Tester
1,919 posts
7,324 battles

Missuri(jeszcze)

[przerwa większa niż u Misiaaa]

dla mnie:

Tyrpitz 

• Cool 1

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,334 posts
18,203 battles

Mizuri

Atago, Tirpitz, Lo yang, 

Kamo na t10

Reszta premek

Players
668 posts
14,602 battles

1)Missouri

2)Musaschi (?)

3)Tirpitz/Atago/Kutuzov/może też Lo Yang/Kidd

4)Nelson/Scharnhorst/Belfast

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,081 posts
12,521 battles

Masz już dużo bitew rozegranych, wydałeś wolne XP na grind okrętów liniowych?

Miałbyś już MO.

• Cool 1

Players
1,211 posts
10,281 battles

Panowie, ale tak odkładając żarty na bok - gdyby wymienić po 1 -2 okręty najlepiej zarabiające na tierach od 6 do 10?

Wiadomo, że miś Yuri, a na innych poziomach? Nelson? Belfast? Atago??

Players
2,051 posts
10,174 battles
34 minuty temu, umbra_arboris napisał:

Panowie, ale tak odkładając żarty na bok - gdyby wymienić po 1 -2 okręty najlepiej zarabiające na tierach od 6 do 10?

Według mnie Atago, ale to zależy kto czym lubi grać.

[TF16]
Community Contributor
4,000 posts
9,248 battles
1 hour ago, umbra_arboris said:

Najlepiej zarobi okręt na którym zrobisz najwięcej. To niestety w dużej mierze zależy od gracza. Jednemu będzie pasował Nelson, a drugiemu Belfast, trzeci natomiast będzie robił wspaniałe wyniki na Leningradzie. Do tego pomaga posiadanie wyszkolonego kapitana. Jak ktoś nie ma Brytyjczyków to Belfastem mało zarobi.

Ogromny wyjątkiem jest MiŚYuri, który zarabia i 100k kredek na bitwie w której zadasz 20k obrażeń - czyli 2 razy strzelisz.

[LOBUZ]
Players
400 posts
9,133 battles
13 hours ago, HMS_USS said:

Jak w tytule, raz przestane narzekać i zapytam się - które okręty wg was najlepiej zarabiają? Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne oczywiście, drzewko albo premium

Proponuję kolego, żebyś wymienił premki, które Ci się najbardziej podobają, a my powiemy które z nich najlepiej zarabiają. TOP10 premek wg. Flamu.

• Cool 1

Players
80 posts
10,932 battles

W większości gram SAM. Jeżeli widzę , ze drużyna rusza się i chce pograć to się dołączam jeżeli z chwila rozpoczęcia gry lub wykrycia przeciwnika przed sobą  robi w tył zwrot to prowadzę samotna walkę. Co niestety zdarza się w 8 na 10 ''meczy''. CZYLI - szukam okrętu w miarę najbardziej nadającego się do samotnych rajdów z duza  silą ognia.  myślałem o pancerniku

Scharnhorst , co  o nim myślicie? 

[GJMW]
Players
12 posts
2,927 battles

Aż dziwne że nikt nie wymienił atlanty.

Chcesz więcej zarabiać, celuj głównie w niszczarki

m2.png

[HUNDS]
Beta Tester
26 posts
3,033 battles

A ktoś wie do kiedy Missouri mozna nabyc za free exp? Cos slyszałem o marcu ale dokładnie nie znaju.

[TF16]
Community Contributor
4,000 posts
9,248 battles
8 minutes ago, rafalxdrm said:

A ktoś wie do kiedy Missouri mozna nabyc za free exp? Cos slyszałem o marcu ale dokładnie nie znaju.

Nie ma dokładnej daty. Ma to był w patchu 0.7.2.

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles

wydać mało kasy, bardzo dobrze zarabiać i dobrze się bawić:

* Giulio Cesare

* Texas

wydać dużo kasy, dobrze zarabiać i różnie się bawić, zależnie czy nam okręt pasuje czy nie:

* Atago

* Enterprise

* Alabama

* praktycznie wszystkie premium tier 7 z wyjątkiem może Indianapolis (Atlanta, Kaga, Sims, Saipan, Leningrad, Błyska, Hood - maszynki do zarabiania)

* stałe kamo na tier 10

wydac dużo expa i zarabiać niewiarygodnie:

* Miziurka

wydać mniej expa i zarabiać bardzo dobrze:

* Nelson

gdybym miał wskazac dwa uniwersalne okręty i nic więcej, to wskazałbym za kase Giulio Cesare i za expa Nelsona. I tyle w sumie - dadzą użytkownikowi dwa różne style gry i kupę kasy.

Oczywiście wymagana inwestycja - kapitan z minimum ok. 12-14 perków do każdego jak ma to mieć i sens i dawać frajdę

• Cool 1

Players
1,211 posts
10,281 battles

@Scarrry - a gdyby ktoś chciał wybrać np. krążek T6, który by się (ewentualnie) nadawał pod twoje hasło "wydać nie za dużo kasy, bardzo dobrze zarabiać i dobrze się bawić", również na scenariuszach? Mołotow, Graf Spee, Aosta, de Grasse, Huange he??

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles
8 minutes ago, umbra_arboris said:

@Scarrry - a gdyby ktoś chciał wybrać np. krążek T6, który by się (ewentualnie) nadawał pod twoje hasło "wydać nie za dużo kasy, bardzo dobrze zarabiać i dobrze się bawić", również na scenariuszach? Mołotow, Graf Spee, Aosta, de Grasse, Huange he??

tylko że one są jednak trudniejsze do grania, nie zarabiają jeszcze tak dobrze jak tier 7 a poziom trudności (notoryczne gry vs tier 8) niestety jest dość wysoki.

[-DWS-]
Beta Tester
4,412 posts
11,771 battles
27 minutes ago, umbra_arboris said:

a gdyby ktoś chciał wybrać np. krążek T6, który by się (ewentualnie) nadawał pod twoje hasło "wydać nie za dużo kasy, bardzo dobrze zarabiać i dobrze się bawić", również na scenariuszach? Mołotow, Graf Spee, Aosta, de Grasse, Huange he??

Zależy co jest dla Ciebie dobrą zabawą. Ponoć Aosta jest dobra, jeśli ktoś lubi uprawiać salolomy między salwami z których każda może Cię odesłać do portu. Ja bym wziął jakiś krążek z drzewka którym Ci dobrze idzie i szarpnął się na permanentne camo za 1000 dublonów. Dla Leandera i Budynia dawali premiowe camo rok temu a to są dobre okręty.

Kupowanie premki pod scenariusze wydaje mi się cokolwiek mało sensowne. Ja jeżdżę Aobą i Budyniem, czasem Mołotowem, ale tylko wtedy jak Aoba i Budyń były zablokowane a ja nie chciałem płacić.

Players
1,211 posts
10,281 battles
3 minutes ago, rtfm_pl said:

Kupowanie premki pod scenariusze wydaje mi się cokolwiek mało sensowne.

Całkowita racja, dlatego na scenariuszach pływam Leanderem, Clevem (dopóki się nie przeprowadzi), Bayernem (trzeba się w końcu nauczyć tych BB, a scenariusze to najlepsza "wprawka" przed randomami) czy Aobą (choć ten krążek uważam za mocno przestarzały, robię zwrot i czekam pół roku aż mnie działa dogonią :-))) taki to pancernikowy obrót :-))  Grasownik przywędrował z paczką, no to jest, jeden kapitan obskakuje 2 okręty, flagowym jest Algerie. Ale fakt, różnica w zarobkach jest bardzo widoczna, również na scenariuszach: T6 zarabia ok. 130-150 tys., T7 zaś 250-280 tys. sreberka (konta premium nie posiadam). Może wspomniana Algeria trochę zawyża średnią, bo zrobiłem kosztowny wyjątek i kupiłem jej permanentne camo. Nie żałuję jednak, bo wreszcie !! doczłapałem do 19 pkt. kapitana, dzięki czemu mam w pełni wyposażony okręt do każdego z trybów walki.

Przy okazji, czy mógłby mi ktoś doradzić, który z T7 bebeczków byłby lepszy "for fun and for money" dla takiego nooba jak ja? Czy lepiej "ciągnąć" Bayerna i zrobić Gneisa, czy też kupić Elżbietkę i dociągnąć do KGV ? Póki co, moje pancernikowe umiejętności są skromne, stąd szukam user-friendly bebeczka. Zrobiłem kawałek linii brytyjskiej i niemieckiej, stąd zastanawiam się, który z tych dwóch - Gneis czy KGV - byłby lepszy dla gracza, który głównie pływa krążownikami (od Kumy po Charlesa Martela). Czy możecie coś doradzić?

[-DWS-]
Beta Tester
4,412 posts
11,771 battles

czy Aobą (choć ten krążek uważam za mocno przestarzały, robię zwrot i czekam pół roku aż mnie działa dogonią :-)))

Masz perka na obrót? Ja mam i na obrót nie narzekam. Mógłby być lepszy, ale działa mi zazwyczaj nadążają.

Może wspomniana Algeria trochę zawyża średnią, bo zrobiłem kosztowny wyjątek i kupiłem jej permanentne camo.

Aaa widzisz. Dlatego pod scenariusze (pod randomy zresztą też) można rozważyć zakup camo, bo to dość tanie a korzyści wyraźne. Ja kupiłem permanentne dla Hatsu przed poprzednim sezonem rankingówek i to była bardzo dobra inwestycja, bo nafarmiłem sporo elitarnego ekspa w tamtym sezonie. Zresztą w ogóle, jak się ma jakiś drzewkowy okręt którym dobrze idzie, to zakup camo jest wart rozważenia zamiast sporo droższej premki która może nam przecież nie podpasować.

Premka którą nam idzie średnio, zarobi mniej niż okręt z drzewka którym nam idzie dobrze. A w czasie elitarnego ekspa, to doszkalać dowódców można dowolnym okrętem który dorobił się kapitana z 19 punktami.

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,589 posts
19,941 battles

Krążki pod zarobek polecam te z dymem. W kolejności tierami=zarobkiem: Kutuzow, Belfast, Flint (ten do zdobycia za darmo z rankedów), Perth. Flinta szczególnie polecam, bardzo OP. Pod scenariusze znakomity bo tam masa latadeł lata, rof też klepie taki dymydż że oho ho, zwłaszcza po zmianach na + dla małych kalibrów IFHE :Smile-_tongue:

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,334 posts
18,203 battles
34 minutes ago, mickecobra said:

Krążki pod zarobek polecam te z dymem. W kolejności tierami=zarobkiem: Kutuzow, Belfast, Flint (ten do zdobycia za darmo z rankedów), Perth. Flinta szczególnie polecam, bardzo OP. Pod scenariusze znakomity bo tam masa latadeł lata, rof też klepie taki dymydż że oho ho, zwłaszcza po zmianach na + dla małych kalibrów IFHE :Smile-_tongue:

Ale może na temat? Wydaje mi sie że chodzi o premki/kama ogólne do kupienia/wyfarmienia. Proszę tutaj nie zachwalać okrętu do zdobycia tylko w trybie dla masochistów. Nie sądzę aby jakikolwiek okręt byłby wart tych męk. :Smile_trollface:

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.