Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Cloud_Lance

Modyfikacje głosów a efekty specjalne

2 comments in this topic

Question

Players
2 posts
495 battles

Witam wszystkich.

Pobawiłem się trochę ustawieniami audio i odkryłem Amerykę, że voiceover kapitanów jest ściśle związany z suwakiem od SFX. Niestety SFX to między innymi też dźwięki przy otrzymywaniu obrażeń czy od przelatujących obok pocisków. Odkryłem również, że na zadowalającym poziomie głośności voceover'a, całe pozostałe dźwięki składające się na suwak SFX są zdecydowanie za głośne. Wiem że można modować dźwięki, więc teoretycznie mógłbym je wziąć do jakiegoś Audacity i je tam ściszyć, ale wolałbym to zrobić jako ostateczność. Moje pytanie więc brzmi: czy jest jakiś inny sposób na to, aby ściszyć inne dźwięki, a voiceover pozostawić na takim samym poziomie?

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
Players
2 posts
495 battles

Update:

Poszperałem jeszcze trochę i nauczyłem się trochę więcej nt. modów. Najs. Tylko że poradnik do voiceovera jest inny niż ten do artylerii, a link do rosyjskiego forum na którym miałby on być jest nieaktualny. Kolejne 2 pytania: po pierwsze czy ktoś ma link do tegoż poradnika po rosyjsku i po drugie, może ktoś z tego forum wie jak wyciągnąć poszczególne pliki dźwiękowe z plików gry?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.