Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
percival_schuttenbach

prezent ze sklepu premium

14 comments in this topic

Question

Players
7 posts
4,799 battles

Czy można jakoś sprezentować komuś okręt premium ze sklepu nie mając konta Wargaming? Czyli nie gram w WoWS ale kumpel gra. ma urodziny i chciałbym mu w prezencie kupić np. Błyskawicę?

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,230 battles
3 minutes ago, percival_schuttenbach said:

Czy można jakoś sprezentować komuś okręt premium ze sklepu nie mając konta Wargaming? Czyli nie gram w WoWS ale kumpel gra. ma urodziny i chciałbym mu w prezencie kupić np. Błyskawicę?

Trzeba posiadać konto. Założenie konta jest darmowe i trwa tylko kilka minut.

• 0
Players
77 posts
6,636 battles
23 minutes ago, percival_schuttenbach said:

Generalnie konto z którego zamieściłeś post ma rozegrane 2461 bitew... więc trochę nie rozumiem pytania..  skoro masz dostęp do jakiegoś konta to możesz kupić okręt premium jako prezent dla kogoś.. 

• 0
[BUSHI]
Players
2,922 posts
15,687 battles
1 hour ago, EatingIsMyHobby said:

Generalnie konto z którego zamieściłeś post ma rozegrane 2461 bitew... więc trochę nie rozumiem pytania..  skoro masz dostęp do jakiegoś konta to możesz kupić okręt premium jako prezent dla kogoś.. 

Może chce to zrobić incognito ? Edit. Napisał, że nie gra w WoWs.

• 0
Players
7 posts
4,799 battles
11 hours ago, EatingIsMyHobby said:

"Czyli nie gram w WoWS..." był opisem sytuacji. Ja gram, ale to nie ja mam kupować. Po prostu ktoś zadał mi takie pytanie, a ja nie znałem odpowiedzi.

Dzięki za wyjaśnienie.

• 0
[BSW-F]
[BSW-F]
Players
996 posts
10,727 battles
18.01.2018 o 20:10, percival_schuttenbach napisał:

Czyli pytasz za kolegę? Generalnie nie da się, trzeba zakładać konto A przynajmniej Ja nic o tym nie wiem by się dało bez konta. No chyba, że kolega bezpośrednio zapłaci Wargamingowi wraz z prośbą o posłanie prezentu.

• Bad 1

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,230 battles
57 minutes ago, Davao said:

Czyli pytasz za kolegę? Generalnie nie da się, trzeba zakładać konto A przynajmniej Ja nic o tym nie wiem by się dało bez konta. No chyba, że kolega bezpośrednio zapłaci Wargamingowi wraz z prośbą o posłanie prezentu.

Gratuluje złotej łopatki.

• Cool 1

• 0
[BSW-F]
[BSW-F]
Players
996 posts
10,727 battles
17 minut temu, Dark_Havoc napisał:

Gratuluje złotej łopatki.

Sarkazm nie potrzebny. Raczej zrozumienie pytającego, którego często się gnoi za pomocą właśnie sarkazmów czy głupich żartów.

EDIT

image.png.58592fb0df08764b9365352fe0ea6b6c.png

Widać Greyshark ostatnio stara Mi dopiec bez konkretnego powodu. Albo wpadł pod wpływy pana a i stał się pachołem bez własnego zdania, albo po prostu nie podoba mu się, że w zdaniu powyżej opisałem też i jego...

Edited by Davao
Dopowiedzenie
  • Bad 1

• 0
[TF16]
Community Contributor
3,997 posts
9,230 battles
8 hours ago, Davao said:

Sarkazm nie potrzebny. Raczej zrozumienie pytającego, którego często się gnoi za pomocą właśnie sarkazmów czy głupich żartów.

EDIT

Widać Greyshark ostatnio stara Mi dopiec bez konkretnego powodu. Albo wpadł pod wpływy pana a i stał się pachołem bez własnego zdania, albo po prostu nie podoba mu się, że w zdaniu powyżej opisałem też i jego...

Chyba nie zrozumiałeś: popatrz na daty w postach.

• 0
[BSW-F]
[BSW-F]
Players
996 posts
10,727 battles
2 minuty temu, Dark_Havoc napisał:

Chyba nie zrozumiałeś: popatrz na daty w postach.

Nie ma wielkiego znaczenia.

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,269 posts
9 hours ago, Davao said:

EDIT

Powodem jest odpowiadanie na post sprzed 7 miesięcy i kompletny brak zrozumienia czytanego tekstu.

Serio lapka w dół tak bardzo ci dopiekła? :Smile_facepalm:

Naturalnie że jestem pachołem bez własnego zdania, zawsze nim byłem, a objawia się to dawaniem łapki w dół głupim postom. :Smile_facepalm::Smile_facepalm:

• Boring 1

• 0
[BSW-F]
[BSW-F]
Players
996 posts
10,727 battles
18 minut temu, Greyshark napisał:

głupim postom.

A to już nie moje kłamstwo.

Masz ból d..., że odpowiedziałem na stary post? To nie jest zabronione i chyba naprawdę z tobą źle.

• Bad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.