Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Musashi

67 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,927 battles
4 hours ago, BergiCapitain said:

Jde mi prave o to aby to vydelavalo co nejvic, proste porad nemam kredity. Mam takhle stopnuty dve lajny na vysokych tierech a nemuzu koupit vyexpeny lode. Porad mam nedostatek a chtel jsem neco, co mi vytrhne trn z paty :Smile_coin: 

Kolik to cca vydela za prumernou vyhru a prumernou prohru? :Smile_smile:

Kronstadt prave nevim, koukal jsem na recenze a na ty lodi me nenadchlo nic krom pancire a disperze, ale to taky neni buhvijaky. Presnost neni dobra, zataci to jako Yamato a hori i pohledem :cap_old:

Hele jestli muzu poradittak pokud mas nejakou lod co te opravdu bavi jezdit tak na ni porid premiovou kamuflaz (myslim ze stoji 4000 dublonu) a mas v podstate premiovou lod.

Ma to obrovskou vyhodu ze nemusis resit ktera premiova lod by te bavila ale ze muzes jezdit lod co te bavi a zaroven vydelavat kredity. Kdyz navic ji ovesis vlajkama tak muzes vydelavat i 500 000 cisteho za povedenou hru.

Players
1,424 posts
8,898 battles
Před 4 minutami Sigimundus řekl/a:

Hele jestli muzu poradittak pokud mas nejakou lod co te opravdu bavi jezdit tak na ni porid premiovou kamuflaz (myslim ze stoji 4000 dublonu) a mas v podstate premiovou lod.

Ma to obrovskou vyhodu ze nemusis resit ktera premiova lod by te bavila ale ze muzes jezdit lod co te bavi a zaroven vydelavat kredity. Kdyz navic ji ovesis vlajkama tak muzes vydelavat i 500 000 cisteho za povedenou hru.

Vetsinou ty premiove kamuflaze maji 50% kreditu navic pokud se nepletu? Plus vlajka 50%, tak jak rikas dostal bych se cca s udrzbou na 400k cisteho za hru. Jo neni to spatne, ale i tak nedostatek kreditu. :fish_glass: uz ted mam skluz nejakych 30m stribrnych co proste potrebuju, protoze mi stoji lajny :Smile_sad: 

Players
1,196 posts
12,193 battles

Camo na tu Kii vypdá takhle, není to tak hrozný.

Spoiler

ca52cd7c-9862-11e7-ae9f-ac162d8bc1e4.jpg

Jinak vydělává každej prémiák, ale ty lodě co jsem vypsal vidělávají víc než normální prémiáky.

Players
1,424 posts
8,898 battles
Před 17 hodinami Rock_n_Rolf řekl/a:

Camo na tu Kii vypdá takhle, není to tak hrozný.

Odhalit skrytý obsah

ca52cd7c-9862-11e7-ae9f-ac162d8bc1e4.jpg

Jinak vydělává každej prémiák, ale ty lodě co jsem vypsal vidělávají víc než normální prémiáky.

Da se momentalne koupit? Ja to vcera hledal a nepodarilo se mi:fish_book:

Players
1,196 posts
12,193 battles
2 hours ago, BergiCapitain said:

Da se momentalne koupit? Ja to vcera hledal a nepodarilo se mi:fish_book:

Kii je momentálně k dostání v prem. shopu. Ta kamufláž by se měla dát koupit potom v externím vybavení lodi.

Každopádně vem na vědomí že Kii doporučuju na vydělávání kreditů, ne po herní stránce, po herní stránce bych Kii asi nedoporučil, anebo bych hodně váhal.

Kii

+ AA, na úrovni US BBček

+ Pohyblivost/rychlost

+ 6km torpy, defenzivní

- Mnohem měkčí než Amagi

- Nepřesný laufy, jednou ti daj, pětkrát nedaj

- MM, budeš se dostávat do t10 bitev

- Oproti Amagi pomalejší otáčení věží (v tomhle si nejsem jistej, ale pocitově to tak je, může někdo potvrdit?)

- Přichází novej patch tzn, zástupy Cleavelendů na t8 který budou upalovat BBčka

[CULMY]
Players
285 posts
12,611 battles

- Oproti Amagi pomalejší otáčení věží (v tomhle si nejsem jistej, ale pocitově to tak je, může někdo potvrdit?)

Amagi rotace o 180 stupňů 41,86 sekund, Kii má 45 (základ bez perků a modulů)

Players
1,424 posts
8,898 battles
Před 1 hodinou Rock_n_Rolf řekl/a:

Kii je momentálně k dostání v prem. shopu. Ta kamufláž by se měla dát koupit potom v externím vybavení lodi.

Každopádně vem na vědomí že Kii doporučuju na vydělávání kreditů, ne po herní stránce, po herní stránce bych Kii asi nedoporučil, anebo bych hodně váhal.

Ja uz prave KII mam, ale ve vybaveni tu kamuflaz k dispozici nevidim, nebo jsem se spatne koukal. Po herni strance to idealni lod neni, ty torpy jsou hodne situacni vetsinou se neda ani takhle blizko najet protoze jak rikas je to mekky az hruza. Soustrel mi prijde v pohode klasicka sigma 1.8 jako u vetsiny BB, spis trajektorie strely je zvlastni. Rozhodne ji nebudu mit na nejaky velky hrani vytahnu ji vice az si rozjedu strom IJN BB nekdy v budoucnu, ale kdyz ji mam v pristavu, tak ji vybavim tim vytvorem od Kobayashiho at to alespon vydela :Smile_smile: mam nejaky free XP tak uvidim co za ne koupim z trojice Musaschi, Nelson nebo KStadt, nemusi se valet jen tak :cap_yes:

[T-N-T]
5,419 posts
11,927 battles
26 minutes ago, BergiCapitain said:

Ja uz prave KII mam, ale ve vybaveni tu kamuflaz k dispozici nevidim, nebo jsem se spatne koukal. Po herni strance to idealni lod neni, ty torpy jsou hodne situacni vetsinou se neda ani takhle blizko najet protoze jak rikas je to mekky az hruza. Soustrel mi prijde v pohode klasicka sigma 1.8 jako u vetsiny BB, spis trajektorie strely je zvlastni. Rozhodne ji nebudu mit na nejaky velky hrani vytahnu ji vice az si rozjedu strom IJN BB nekdy v budoucnu, ale kdyz ji mam v pristavu, tak ji vybavim tim vytvorem od Kobayashiho at to alespon vydela :Smile_smile: mam nejaky free XP tak uvidim co za ne koupim z trojice Musaschi, Nelson nebo KStadt, nemusi se valet jen tak :cap_yes:

Tohle jsem nsel na eng foru trebas to pomuze

Spoiler

In Port there is a filter setting. It is low to the right side just above your list of ships. Click on the "gears" icon. A box will pop up with the list of items that can be toggled on or off. The Kobayashi icon is at the top. Make it Green by clicking on it.

1

• Cool 1

Players
1,196 posts
12,193 battles

Jak píše Sigi, v přístavu jsou filtry zkontroluj si zda máš aktivovaný to že ty kamufláže můžeš vidět.

Dalším vysvětlením by bylo, že ta kamufláž byla jen v tom balíčku ve kterým jsem Kii koupil a teď už není dostupná, ale to se mi nějak nezdá.

Edit: Mám takovej pocit že Kii probíráme ve špatný topicu :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[T-N-T]
5,419 posts
11,927 battles
1 hour ago, Rock_n_Rolf said:

Jak píše Sigi, v přístavu jsou filtry zkontroluj si zda máš aktivovaný to že ty kamufláže můžeš vidět.

Dalším vysvětlením by bylo, že ta kamufláž byla jen v tom balíčku ve kterým jsem Kii koupil a teď už není dostupná, ale to se mi nějak nezdá.

Edit: Mám takovej pocit že Kii probíráme ve špatný topicu :Smile_teethhappy:

:cap_yes:

[A--O]
Players
58 posts
9,338 battles
On 30. 5. 2018 at 9:11 AM, Rock_n_Rolf said:

Na kredity jsou nejlepší tyto lodě:

1: Missouri

2: Kii (Perma Kobayashi camo s bonusem na kredity, nebo gamescom camo)

3: Roma (Perma Kobayashi camo s bonusem na kredity, nebo gamescom camo)

4: Kutuzov

5: Atlanta

Samozřejmě musíš mít namontovaný všechny vlajky na kredity/ kamufláže atd...

to perma camo na KII je součástí nějakýho balíčku nebo se dá koupit ve hře za dublony ?

Players
56 posts
6,958 battles

Komplet celá jedna strana řeší nějakou Kii a vůbec všechno ostatní, jenom ne Musashi. To je pak peklo se tím prokousávat. Chtělo by to tu moderátora.

• Bad 1

[O-S-W]
Players
241 posts
11,739 battles

Musashi mám docela dlouho a zatím z ní docela zklamání. Mám samozřejmě i Jamato a ta je prostě ve hře jinde, lepší přesnost, obratnost a hlavně soustřel děl, je prostě výrazně lepší. S Musashi jsem nikdy nedal třeba stojící CA na salvu, s Jamatem se mi to stáva často. Soustřel Musashi je bídnej, dneska jsem měl proti sobě na 15km Jean Bart a on mě trefoval každou salvou 4-5 granátama a já jeho tak 1-3 max., na 15km fakt bída. Loď nemá skoro žádný AA, výdělky bídný (když si vezmu třeba Belfast nebo Kidda, vydělám 2x víc než s Musashi) a celkově s ní hraju nerad.... Zlatá Missouri

• Cool 1

[FF-CZ]
Players
109 posts
9,591 battles

Dal mně po hříchu nenaůhlovaného s Yamatem a to rovnou na  dvě salvy:etc_red_button:  soustřel v tomto případě se zdá být celkem krutopřísný  ale já jsem byl spotlý on ne Musashi jako taková néní zas takový kabaret totiž má stejné slabiny jako její sesterská lod Yamato ovšem pokud padne čistě 9kový mm a potká hitlerovu pomstu h39 f d grosse 1 vs1  tak si ho namaže na chleba a s pánem bohem aj s batohem    ale celkově z devítek mám největší respekt z Alsace  ale jak se řeklo i tu nejsilnější a nejmocnější  lze potopit pokud je dobrý kapitán klidně i v rozeschlých neckách a kamarádi co pomůžou :cap_like:  

[T-N-T]
Players
3,502 posts
15,766 battles

Tak nějak jsem v tomhle vlákně opomenul zmínit zřejmé a mnohokrát opakované: Musashi je na T9 pěkně OP. Žádná jiná T9 bitevka s ní nesnese srovnání (tedy než přišel Jean Bart).

Funkčně je to prostě Yamato i tier níž, tudíž proti vám v bitvě bude stát jiná T9 bitevka. No a když to nebude taky Musashi (nebo Jean Bart), už máte výhodu. Tím spíš, že se ani v T10 bitvě nijak neztratíte.

Ono to samozřejmě má jedno ALE. Zrovna teď ve stále omílaném a znovu a znovu upravovaném CV reworku tam jedna slabina je. Prostě AA jsou mizerná a CVčka si vás budou užívat. Na rovinu to ale zase platí skoro o všech bitevkách, pokud je CV najde samotné, jenom ty jiné bitevky prostě nechají znovu odletět více (Missouri, Jean Bart) či méně pocuchané (Alsace či Lion) letky zpět. Čili zas taková tragédie to ve výsledku taky není. A značný počet HP, protitorpédová obrana a zesílená paluba (57mm) taky omezí přímé DMG, které Musashi od letadel schytá.

Nakonec jsem nechal teoretickou slabinu, a to nerfnutou sigmu oproti Yamatu (1.8 ku 2.1). Ono statisticky vzato tam samozřejmě rozdíl v neprospěch Musashi je, ale mně osobně se s Yamatem nikdy moc pěkný soustřel děl stejně nedařil (o to víc vzteku jsem si pak užil v tutovkách na bokem stojící křižníky atd.). Proto onen horší soustřel u Musashi pro mne zdánlivě nikdy nehrál takovou roli. Je taky třeba zmínit, že 1.8 je na 9 děl průměr a nic tragického. Navíc Musashi čerpá z krapet menšího japonského rozptylu bitevek oproti jiným národům na větší vzdálenosti.

Zkrátka pokud bych měl na dělech Musashi hledat chyby, v přesnosti by to nebylo (bylo by to otáčení věží, ale to je zase totéž jako u Yamata).

• Cool 1

[O-S-W]
Players
241 posts
11,739 battles

Musashi je v současé verzi hry totální křáp, spolu s Izumo asi nejhorší tier9 BB. Loď je neuvěřitelně pomalá, obří, rychlost šneka, nehratelný. Než to otočí děla, než to zaměří, pak letí 30s salva a z 9 děl se trefíte někdy nulakrát,jindy jednou. Když přesednu do Alsace nebo do Missouri, to je úplně jinej level hry, je to rychlý, obratný, dá se přesunout, zatáčet, trefují cíle třeba 4mi granáty ze salvy, pořád nehoří, prostě dá se s tím hrát. Musashi je fakt křáp a nikomu (kromě masochistu) to nedoporučuju kupovat. S Missouri rozdám za bitvu 100-150k damage, s Musashi tak 50k a jsem rád. Zase jsem se nasral a jde do doku a půl roku tyhle necky nevytáhnu.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
752 posts
8,717 battles

Musashi už moc nehraju, ale určitě to není totální křáp. Souhlasím, že je loď velká a pomalá a pomalu otáčí děla a nemá to AAčka, ale pořád to má 460 mm děla na T9. Trochu mě trápí současný MM, kdy jsem s T8,T9 neustále v T10 MM kde kralují momentálně DDčka ve velkém množství a ustupující CV tomuto stavu jen napomáhá. Včera jsem hrál Geogrgii, Jean Bárta a i Musashi a byl to fakt porod, prakticky nehratelné a je jedno jakou loď jsem hrál. Nic méně s Musashi mi stačila jedna bitva na násobek a určitě ta loď není křáp, jen to chce prostě mít trochu štěstí na RNG, tým a hloupější enemáky. Zahrát se s tím dá pořád parádně.

Včerejší poslední bitva s Musashi.

musashi.thumb.png.ec72f150c3a012d9054206d48fd71500.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.