Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Musashi

62 comments in this topic

Recommended Posts

[CULMY]
Supertester
1,768 posts
3 hours ago, omenwar said:

https://eu.wargaming.net/shop/wows/specials/7865/

ví někdo jaký bonusy a jak to vypadá ?

"Speciální" kamufláž má kromě standardních bonusů ještě +50% XP na kapitána. Lze ji zakoupit i přímo ve hře za 5000 dublonů.

Vzhled viz připojené obrázky ve spoileru.

Spoiler

361af468-fb6d-11e7-932a-ac162d8bc1e4.jpg

361cfbdc-fb6d-11e7-8348-ac162d8bc1e4.jpg

[CS-P]
[CS-P]
Players
5 posts
Před 9 hodinami Haatra řekl/a:

"Speciální" kamufláž má kromě standardních bonusů ještě +50% XP na kapitána. Lze ji zakoupit i přímo ve hře za 5000 dublonů.

Vzhled viz připojené obrázky ve spoileru.

Odhalit skrytý obsah

361af468-fb6d-11e7-932a-ac162d8bc1e4.jpg

361cfbdc-fb6d-11e7-8348-ac162d8bc1e4.jpg

Dík za info a obrázky. Nevím jak ty,ale já jí ve hře prostě nemám.

[CS-P]
[CS-P]
Players
5 posts
Před 7 minutami omenwar řekl/a:

Dík za info a obrázky. Nevím jak ty,ale já jí ve hře prostě nemám.

Sorry,jsem blb,měl jsem to skrytý :-(

Players
3,728 posts
18,262 battles

Potkal jsem ji dneska - nevim, kdo ji testoval, ale stal bokem a strilel po me nacervenaly strely ( asi to ijn camo) ... kdyz dostal ode mne na 15km uz 3. citadelu z Miss, zacal otacet, ze ujede. Tak dostal ctvrtou a šel. Prestoze jsem k nemu byl hodne nauhlovanej, nalozil mi na nadstavby celkem za 58k (19strel)!

[BAF]
Players
136 posts
9,180 battles

No asi takhle - kdo nema Missouri, tak chvatejte a kupujte :) Musashi je jen sberatelsky kousek, ktery jinak stoji za prd. To ze ma papirove dela z Yamata je hezky, v realu k nicemu.. Bok se nesmi ukazat nikdy a nikde - snad i DDcko by dalo citadelu :D Obratnost a otaceni vezi stejna traga jako u Yamata.. ve srovnani s ostatnima devitkama a desitkama by obe lode v tomhle smeru potrebovaly jednoznacne buff.. Vydelky kreditu mi prijdou relativne podobne, tot vse co od ni cekat.. 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,227 posts
7,027 battles
2 hours ago, ims21 said:

Potkal jsem ji dneska - nevim, kdo ji testoval, ale stal bokem a strilel po me nacervenaly strely ( asi to ijn camo) ... kdyz dostal ode mne na 15km uz 3. citadelu z Miss, zacal otacet, ze ujede. Tak dostal ctvrtou a šel. Prestoze jsem k nemu byl hodne nauhlovanej, nalozil mi na nadstavby celkem za 58k (19strel)!

cervene strely strili Yamamoto

muj rekord je do musashi 5 citadel na salvu, hrozna vetev

Players
83 posts
8,400 battles

Slabá AA , ale to teď moc nevadí. Sekundárky se určitě nevyplatí, je jich míň a střílí pomalu. Jinak Yamato s horší sigmou. Výdělky dobrý, ale méně než Missouri.

Players
3,728 posts
18,262 battles

Ja myslim, ze cervene stopy strel jsou s nejakou tou kamuflazi za nejakou misi, protoze uz jsem potkal takhle Amagi a i tu Musashi.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Hmm takže to je nudná loď, která má i přes nižší tier v podstatě stejný MM jako Yamato, ale je v každém ohledu horší. K tomu vydělává méně než Missouri a každé DD nebo CV s ní vytře podlahu.

Proboha proč místo toho nedali do hry Tone když ho mají vymodelovaný? Nebo jiný křížník nebo DD. Hra je už teď zamořená BB a oni pořád přidávají další a další.

Na jednu stranu to chápu. Chtějí aby lidé utratili 750k free expů, které by jinak skončily v přeskakování nové linii až k top tieru. Takže by hráči nepotřebovali prémium ani je nic nelákalo v utrácení goldů během grindu. V podstatě to je Type59 poté co byl ořezaný znovu vrácen do wot, ale lidi ho opět kupovali kvůli tomu jaký byl. Tady se budou šířit zvěsti o tom jaká loď je Missouri a hráčům co ji nemají nebude zbývat nic jiného než sáhnout po druhé možnosti.

Nevím, prostě nesnáším tyhle ořezané ctrl+c, ctrl+v prémiové lodě.

Players
83 posts
8,400 battles

Jak se dají nastavit červené střely u Yamato? Nikde nevidím.... Díky.

[IDDQD]
Players
1,268 posts
9,801 battles
1 minute ago, syky79 said:

Jak se dají nastavit červené střely u Yamato? Nikde nevidím.... Díky.

Rozklikni si kapitána, aby jsi viděl jeho skilly a na levé straně to máš.

[IPSM]
Players
96 posts

Taky jsem si jí pořídil a první velké zklamání je v tom,že to nemá zvuk výstřelu jako Yamato.Nechápu proč,když jsou to sesterské lodě,ale dobře Wows si to dělá po svém.Na téhle lodi je dost zvláštní na co jí postavit.AA slabá jako nějaká sedmička.Sekundárky střílí pomalu.No maskování se skillem na kapitánovi je 13,1 a když se spoléhám na hlavní děla tak si to lítá kam chce.Vydělat vydělá,ale spíše co nadingá zepředu.Když se ale zadaří tak nakládá zas pěkně sedmičkám.Missouri mám také,ale ta prostě nabídne více.AA obranu,radar,rychlost a mnohem větší přesnost.

[10GO]
[10GO]
Players
1,037 posts
10,741 battles

Jak už zde bylo řečeno Missouri je jednoznačně lepší loď než Musashi... Ovšem to neznamená že Musashi je špatná loď, to rozhodně ne.

Musashi má 460mm děla to znamená že nakladá všemu bez ohledu na úhlování. Sigmu má papírově horší než Yamato, páč Yamao nemám tak můžu srovnávat maximálně tak s Missouri a když to udělám tak mi přijde že Musashi má lepší disperzi a spolehlivější děla, vždy nějaký dmg udělám ne jako Missouri že dám 1 pen bez dmg a 3x se střela roztříští.

Musashi - 97k hp a 56% torp protekce, kdežto Missouri - 79k hp a 27% torp protekce. Pocitově má Musashi mnohem spolehlivější armor a tankuje lépe než Missouri a není tak zranitelná HE/IFHE spamem jako Missouri díky 50mm plátování na palubě.

Musashi samozřejmě namá radar a AA obranu, ovšem to jsou dvě věci které se dají nahradit tím, že budu hrát týmově.

Za mě osobně Musashi > Missouri :cap_money:

A to platí ivzhledově :Smile_Default:

shot-18.01.21_12.55.26-0308.jpg

Players
317 posts
3,392 battles

Už jen proto, že je to jediná prémiová japonská bitevka, kterou stojí za to mít, se ty free XP vyplatí. Navíc pak nemusíte mít nutně Yamato a kapitána můžete nechat válet někde na skvělé Amagi. 

Missouri je mnohem univerzálnější, ale toto je prakticky Yamato o tier níž bez AAA (ne, že by AAA někdy Yamatu k něčemu bylo), takže to nemůže být špatný.

[IDDQD]
Players
1,268 posts
9,801 battles
5 minutes ago, Mikhail800 said:

@Rock_n_Rolf  @Porpoise

Ach Vy ma nakoniec zlomíte. Mám 788 000 free expov a popravde chcel som ich vraziť do expenia línií. Ale asi ju zoberiem :)

Nebuď hloupej a vyjezdi si Yamato. Kup si na něj perma kamo a vyjde ti to mnohem lépe. Škoda free expů. Mushashi je ponerfované Yamato a narozdíl od Missouri (Radar + vydělává) a Nelsona (britský super heal a bezva podpalování) nemá vůbec nic. Tuhle loď si může pořídit jen sběratel. 

[IDDQD]
Weekend Tester
673 posts
6,473 battles
3 minutes ago, Wolffnstein said:

Nebuď hloupej a vyjezdi si Yamato. Kup si na něj perma kamo a vyjde ti to mnohem lépe. Škoda free expů. Mushashi je ponerfované Yamato a narozdíl od Missouri (Radar + vydělává) a Nelsona (britský super heal a bezva podpalování) nemá vůbec nic. Tuhle loď si může pořídit jen sběratel. 

Ach, tak teraz som na hrane. No nič zatiaľ počkám a keď budem mať 1,5 mil free (na prípadný Tier IX prémiový krížnik), tak sa rozhodnem.  :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Players
873 posts
3,814 battles
4 hours ago, Sigimundus said:

Tady je velice detailni recenze na Musashi

http://shipcomrade.com/news/377/and-you-all-said-she-was-pointless.html 

A vysledek leckohozde pritomneho prekvapi

Hide contents

Vlastne ani neprekvapi, alespon podle jeji stupnice hodnoceni lodi. Ona hodnoti lode jako OP podle toho, jestli je s tim schopny zahrat dobre i brambory. No a to dokaze, protoze je to jen trochu krivy Yamato. Ano, sigmu nema 0.55 ale 0.47 (pouzivam prevracene hodnoty, jako statistik), coz ve vysledku neni az takova traga a mam pocit, ze to zminovala aj ona. Druhym kriteriem, jak hodnoti lode jako OP je skill ceil. A Musashi ho sice nema zvlast vysoko, ale diky nizkemu skill floor je ten rozsah docela velkej a proto je to OP. Stejne jako Kamikaze - ta hod je doslova causual, ale ma relativne vysokej skill ceil, proto je OP. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.