Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Przerwa w działaniu serwera

43 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Kapitanowie,

Borykamy się z małymi problemami z serwerem.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Pozdrawiam

• Cool 1
  • Bad 1
  • Angry 2

[PATO]
Players
395 posts

Nowa aktualizacja nowe problemy. W ciągu 1h grania wywaliło mnie 2 razy do pulpitu, raz z serwera i nie mam pojęcia czy w bitwach wygrałem czy też nie.

• Cool 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
25 posts
11,690 battles

Czyli dzień premki trzeba oddać i borykajcie się dalej, aha no i misje trzeba o dzień przesunąć. Swoja droga zajmijcie się lustrzanym MM a nie jakimiś zwierzątkami w odznakach, które są aż tak niezbędne.

• Cool 1

[MSWIA]
Beta Tester
10 posts
17,810 battles

co jest grane!!! myslałem ze zrobie te misje a tu do pracy na popoludnie i

• Cool 1

[O-R-P]
Players
12 posts
3,933 battles

Nie ma to jak profesjonalizm... Serwery po aktualizacji ruszyły z kilku godzinnym opużnieniem. Potem zaczeły sie problemy. Widać że jak zawsze pieniądze brać za premki i inne dodatki to firmy są pierwsze. Jednak żeby za te pieniądze zatrudnić kompetentnych i naprawde dobrych fachowców to już ciężko. Co aktualizacja to błędy itp itd. To po co do jasnej ciasnej te wersje beta i testy skoro na koniec i tak wypuszczany jest SYF.

• Cool 1

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
1 minute ago, Lysy_Bysior said:

Nie ma to jak profesjonalizm... Serwery po aktualizacji ruszyły z kilku godzinnym opużnieniem. Potem zaczeły sie problemy. Widać że jak zawsze pieniądze brać za premki i inne dodatki to firmy są pierwsze. Jednak żeby za te pieniądze zatrudnić kompetentnych i naprawde dobrych fachowców to już ciężko. Co aktualizacja to błędy itp itd. To po co do jasnej ciasnej te wersje beta i testy skoro na koniec i tak wypuszczany jest SYF.

Złośliwość rzeczy martwych.

Bardzo proszę o zejście trochę z tonu w przeciwnym wypadku nie wróżę długiej kariery na forum.

• Funny 1
  • Bad 1
  • Angry 1

[O-R-P]
Players
12 posts
3,933 battles

Prawda w oczy kole- Zbanowany na forum za wytknięcie bolesnej prawdy ( 0 wulgaryzmów bądż personalnych ataków na inne osoby )

1 minutę temu, WG_Lumberjack napisał:

Złośliwość rzeczy martwych.

Bardzo proszę o zejście trochę z tonu w przeciwnym wypadku nie wróżę długiej kariery na forum.

• Cool 2

Players
22 posts
7,989 battles

Ej no ja muszę skończyć kampanie na Duke of york i co jak nie zdążę  to co wtedy:Smile_amazed:  noooo ????

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Prawda w oczy kole- Zbanowany na forum za wytknięcie bolesnej prawdy ( 0 wulgaryzmów bądż personalnych ataków na inne osoby )

Nie wspomniałem o banie. Wspomniałem o krótkiej karierze na forum. :)
Nikt nie lubi niemiłych, nieuprzejmych i pełnych soli współużytkowników. :)

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
3,996 posts
9,223 battles

Za to mnóstwo błędów i ogólny wygląd oraz przesłanie. Noty za styl: 0, Noty za ortografię: 0, Noty za sens: 0.

• Cool 2

[ALKO]
Players
1,745 posts
11,972 battles

Dzięki WG że w ostatniej już planowanej bitwie na Lexingtonie zrobiłem dość dobry wynik a mimo to nie zaliczyło mi tej bitwy.

Na przyszłość jak już ma mnie wywalić z bitwy to niech to robi odrazu jak serwer padnie. A nie że w 5 min bitwy przychodzi ktoś na TS i mi  mówi że serwer nie działa. Ja staram się grać przez kolejne 15 min tylko po to aby potem musieć powtórzyć bitwę.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles

Serwery już wstały. Gdyby coś się działo będę informował na bieżąco.
Już myślimy na rekompensatą - raczej będzie to 1d premium.

[TF16]
Community Contributor
3,996 posts
9,223 battles
Just now, WG_Lumberjack said:

Jak to 1? Czemu nie 7, albo miesiąc. I Tirpitz do tego. :cap_haloween:

• Funny 1

Players
2,046 posts
10,174 battles
18 minut temu, red_shoehart napisał:

Nowa aktualizacja nowe stare problemy. W ciągu 1h grania wywaliło mnie 2 razy do pulpitu, raz z serwera i nie mam pojęcia czy w bitwach wygrałem czy też nie.

Już poprawiłem :cap_haloween:

[HOB]
Players
1,114 posts
5,101 battles

Złośliwość rzeczy martwych? To paru pracowników poumierało i nie wstawiliście nikogo na ich miejsce? Bo to właśnie widać przy ostatnich paru aktualizacjach, jakości tłumaczeń, tworzeniu misji, kondycji serwerów, o WOWP nie wspomnę (aktualizacje bez patchnotów)

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
1 minute ago, Silentraz said:

Złośliwość rzeczy martwych? To paru pracowników poumierało i nie wstawiliście nikogo na ich miejsce? Bo to właśnie widać przy ostatnich paru aktualizacjach, jakości tłumaczeń, tworzeniu misji, kondycji serwerów, o WOWP nie wspomnę (aktualizacje bez patchnotów)

Rozumiem, że możesz nie mieć doświadczenia z serwerami więc czym prędzej śpieszę z wyjaśnieniem, że są to maszyny, którym podobnie jak człowiekowi zdarza się popełnić błąd albo "osłabnąć".
Nie uważam by problemy z serwerami były na tyle regularne a gram codziennie rano i wieczorem więc mam pogląd na to.

Przy wgrywaniu nowych rzeczy problemy z serwerami są znajome nie tylko grom ze stajni WG.

Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.

Poinformowaliśmy o problemie, zareagowano dość szybko i będzie rekompensata.

Players
22 posts
7,989 battles

1 dzień premium to chyba za mało misji mi nie zaliczyło bitwa była dobra 178 d i co i nie ma nagrody he :cap_viking:

Players
1 post
27 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Wstały już dawno pomijasz  fakty. Weszła aktualizacja start serwerów wielkie problemy od 10 już wywalaliście z serwera sami. Gra niby wstała o 12 ale jest tragedia z FPS grasz na ultra( najwyzsze ustawienia i nie ma stabilnych FPS licznik szaleje od 110 do 17 cały czas.

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
2 minutes ago, Cienka220 said:

1 dzień premium to chyba za mało misji mi nie zaliczyło bitwa była dobra 178 d i co i nie ma nagrody he :cap_viking:

Wydaje mi się to w sam raz za 2-3h problemów z serwerem w godzinach porannych/w środku godzin pracy statystycznego gracza gdy ruch na serwerze jest jednym z niższych. 

[PUNKS]
Players
151 posts
5,935 battles

Witam jak mówi przysłowie ludowe < Zamień chomika na nowszy model  np Wiewiórka lub Świnkę Morska > .

WG Staff
1,400 posts
3,006 battles
6 minutes ago, Kaguraa said:

Wstały już dawno pomijasz  fakty. Weszła aktualizacja start serwerów wielkie problemy od 10 już wywalaliście z serwera sami. Gra niby wstała o 12 ale jest tragedia z FPS grasz na ultra( najwyzsze ustawienia i nie ma stabilnych FPS licznik szaleje od 110 do 17 cały czas.

Jesteś jedynym, który zgłasza problem z FPSami ze wszystkich for.
Sugerowałbym kontakt z supportem.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.