Jump to content
You need to play a total of 25 battles to post in this section.

65 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Community Contributor
1,023 posts
10,375 battles

Największy atut okretu - kamo. Zrobiony ma wykrywalnosc ok 11. Nie pamietam dokladnie ile  ale na tym plusy się kończą. Plotka "taka se" działa strzelają kalafiorami, mocno kapryśne, dodatkowa krótka. W mojej ocenie okręt do gry dziobem a takich nie lubię. Podobno ładna ale do Gulio się nie umywa pod względem wizualnym. Nie warta 188zł. 

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
150 posts
3,564 battles

Ja się pytam- Dlaczego ten okręt ma browara na pokładzie?!

1.png

• Cool 1
  • Funny 2

[E--C]
Players
474 posts
4,549 battles

@KRN_PL bo to ten specjalny kamuflaż od tego japońskiego rysownika, teraz chyba każda premka będzie miała taki do wyboru żeby więcej kasy od graczy wyciągnąć.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[LOBUZ]
Players
150 posts
3,564 battles

@MexicosBocianos nieźle.... zatrudnić alkoholika.... ;/ a tak  serio to kamo wygląda słabo, fajne są te "napisy" na działach, ale ogólnie bez szału. 

Co do samego okrętu to na t8 szału nie robi.

Beta Tester
84 posts

Bojler czy zbiornik na szambo?  Mam nadzieję, że nie będziemy skazani na oglądanie tej profanacji i będzie można to wyłączyć wraz z innymi chińskimi bajeczkami.

Z drugiej strony jest po czym bić gdy szambo będzie wystawało zza wyspy :cap_hmm:

• Funny 2

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles

nie wierze.... nie wierze że takie guano jak to camo będę musiał oglądać w grze o moich ukochanych okrętach.... 

[QTANG]
Beta Tester
300 posts
13,647 battles
23 minuty temu, Scarrry napisał:

nie wierze.... nie wierze że takie guano jak to camo będę musiał w grze oglądać o moich ukochanych okretach.... 

Możesz wyłączyć podobnie jak ARP-owskie badziewia :)

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles

a teraz pytanie na serio - kupować czy nie? (bez tego kretyńskiego camo oczywiście)

Players
77 posts
6,636 battles
36 minutes ago, Scarrry said:

a teraz pytanie na serio - kupować czy nie? (bez tego kretyńskiego camo oczywiście)

Zacytuję @MageT91 z FB: "Plotki brak, niecelne, drogie, do grania dziobem, dodatkowa krótka. Jedyny plus to kamo. Wiec nie poszalejesz tak jak Tirpem na malym dystansie."

Bomby AP zbiera jak niemieaszki...  

Z drugiej strony widziałem dziś coś takiego...  

shot-18_01.18_15_02.00-0525.thumb.jpg.c598f4012bfa7740c87d69f19c2aeed5.jpg

więc coś tam da się postrzelać tym okrętem... 

shot-18.01.18_15.02.06-0345.jpg

Players
1,344 posts
7,105 battles
38 minut temu, EatingIsMyHobby napisał:

Z drugiej strony widziałem dziś coś takiego...

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zwróć uwagę kto był za sterami. Dobry gracz i tratwą czasami pancernik zatopi.

Players
77 posts
6,636 battles
6 minutes ago, Misiuuuu said:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zwróć uwagę kto był za sterami. Dobry grać i tratwą czasami pancernik zatopi.

Zgadzam się, też uważam że w rękach dobrego gracza każdy okręt jest niebezpieczny.. pytanie przy tym czy daje frajdę z grania.. czy trzeba każdy jeden ruch mocno kontrolować i spinać się żeby zrobić coś w bitwie... 

• Cool 1

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles
28 minutes ago, EatingIsMyHobby said:

Zgadzam się, też uważam że w rękach dobrego gracza każdy okręt jest niebezpieczny.. pytanie przy tym czy daje frajdę z grania.. czy trzeba każdy jeden ruch mocno kontrolować i spinać się żeby zrobić coś w bitwie... 

otóż to... taki Cezar z pancerza, pelotki, pomocniczej wygląda teoretycznie całkiem miernie... wydaje się że np Kongo lepsze, a w praktyce Cezar to okręt genialnie zbalansowany... esencja zabawy na szybkim pancerniku.

Roma na pierwszy rzut oka jest szybka, jest zwrotna, ma bardzo dobre camo, niezłą artylerię.... pelotkę podkręce sobie kapitanem i manualnym AA.

Players
77 posts
6,636 battles
Just now, Scarrry said:

otóż to... taki Cezar z pancerza, pelotki, pomocniczej wygląda teoretycznie całkiem miernie... wydaje się że np Kongo lepsze, a w praktyce Cezar to okręt genialnie zbalansowany... esencja zabawy na szybkim pancerniku.

Cezar dostał buffa :P  

"Giulio Cesare: zmniejszono próg uzbrajania pocisków przeciwpancernych głównego uzbroje.nia do 53 mm i dodatkowego uzbrojenia do 20 mm" 

mam nadzieję że to oznacza mniej przebić na wylot i więcej dmg ;)  

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles
8 minutes ago, EatingIsMyHobby said:

"Giulio Cesare: zmniejszono próg uzbrajania pocisków przeciwpancernych głównego uzbroje.nia do 53 mm i dodatkowego uzbrojenia do 20 mm" 

hahahaha.... nie moge :D 

[MS-B]
[MS-B]
Players
602 posts
7,860 battles
On 18.01.2018 at 4:00 PM, EatingIsMyHobby said:

Buffa, o całe 0,43 mm zmniejszono czas uzbrajania się pocisków. No to na pewno jest buff. Zresztą nawet WG wypowiadało się, że to nie jest buff tylko drobna korekta.

Wracając do pancernika Littorio(a nie Vittorio Venetto). Osobiście go nie mam ale z tego co widziałem to jest raczek taki sobie. Z plusów to kamuflaż i pancerz oraz bardzo szybkie pociski. Wady to niestniejąca OPL, rozrzut dział oraz bardzo częste overpeny zamiast zwykłych penetracji przez co okręt nie nadaje się do walki w zwarciu, tylko trzeba się nim trzymać na dystans.

Raczej nie chcę go mieć.

[BSW]
[BSW]
Players
681 posts
9,018 battles

Choć okrętu nie mam to bacznie obserwowałem go w ostatnich dniach, zarówno w swojej jak i przeciwnej drużynie. Imho najsłabsza bb ósemka w tej chwili. Zwroty ale nie aż tak, DMG przeciętny, zasięg słaby pancerz na poziomie twardszych X krążków. W porównaniu z resztą stawki to nawet Monarch ma swoje ekstra przeładowanie, a tu? Nie wiem co.

Players
722 posts
5,701 battles
5 minutes ago, WujekJeff said:

Choć okrętu nie mam to bacznie obserwowałem go w ostatnich dniach, zarówno w swojej jak i przeciwnej drużynie. Imho najsłabsza bb ósemka w tej chwili. Zwroty ale nie aż tak, DMG przeciętny, zasięg słaby pancerz na poziomie twardszych X krążków. W porównaniu z resztą stawki to nawet Monarch ma swoje ekstra przeładowanie, a tu? Nie wiem co.

Spokojnie, spokojnie. Jeszcze ma nadejść Gascogne, to wtedy zobaczymy co o niej powiesz, bo Roma w porównaniu do tego cudaka jest wręcz OP.

• Cool 1

Alpha Tester
767 posts
11,223 battles
4 godziny temu, WujekJeff napisał:

Opinia na zasadzie nie mam to się wypowiem.

Pancerz Romy to akurat jest pozytyw (dziobem doszedłem do Yamato) i gdyby celność była na tym poziomie to byłoby wszystko OK. Podstawowy problem Romy to działa. Ze względu na słabą celność trzeba grać bliżej (może dlatego mały zasięg) a dość słaba zwrotność utrudnia wymanewrowanie torped. Okręt trudny i wymagający sporo od gracza więc nie dla wszystkich.

Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że trzeba będzie przestawić się na inny styl walki charakterystyczny dla tego okrętu i wyniki były słabe ale po 9 bitwach już są lepsze. Moja Roma najbardziej boi się torped. :Smile_hiding:

shot-18.01.22_17.24.07-0018.jpg

[BSW]
[BSW]
Players
681 posts
9,018 battles
1 hour ago, w_wilk said:

Pancerz Romy to akurat jest pozytyw (dziobem doszedłem do Yamato)...

XJyemeI.jpg.05392c0f510b8c8355e20162b258dca7.jpg

Players
1,344 posts
7,105 battles

Ten browar na wieży to cześć konstrukcji czy jest tam tylko w tym cudownym kamo?

Alpha Tester
767 posts
11,223 battles
godzinę temu, Misiuuuu napisał:

Ten browar na wieży to cześć konstrukcji czy jest tam tylko w tym cudownym kamo?

Na szczęście tylko w tym idiotycznym kamo.

• Cool 1

[ARES-]
Beta Tester
1,701 posts
18,568 battles
20 hours ago, w_wilk said:

Pancerz Romy to akurat jest pozytyw (dziobem doszedłem do Yamato) i gdyby celność była na tym poziomie to byłoby wszystko OK. Podstawowy problem Romy to działa. Ze względu na słabą celność trzeba grać bliżej (może dlatego mały zasięg) a dość słaba zwrotność utrudnia wymanewrowanie torped. Okręt trudny i wymagający sporo od gracza więc nie dla wszystkich.

Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że trzeba będzie przestawić się na inny styl walki charakterystyczny dla tego okrętu i wyniki były słabe ale po 9 bitwach już są lepsze. Moja Roma najbardziej boi się torped. :Smile_hiding:

Wilku a jak zrobileś kapitana? Przeżywalność? Pomocnicza? AA? 

Nie ukrywam  że chce sobie sprawić Romę, ale czekam na komplet info i opadnięcie pierwszej fali entuzjazmu/załamek po zakupach.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.