Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
SetonCZ

BB - Vylepšení/kapitán atd.

4 comments in this topic

Question

Players
5 posts
252 battles

Ahoj.
Měl bych pár otázek týkajících se japonských BB (doufám, že si nepletu termín, myslím bitevní lodě:)). Moc by mě pomohlo kdyby mi to někdo osvětlil.

1. Jaké bych měl montovat vylepšení u JPN BB? (myslím ty 2 okýnka dole co jsou vedle spotřebního materiálu, né to co je v technologickém stromu lodi). Bohužel to nemám před sebou tak se omlouvám, že nejsou přesné názvy :/)

2. Jaké skills bych měl kapitána naučit na JPN BB? Zatím všude dávám tu odolnost proti vyřazení modulů tuším (za první bod). 
3. Vlajky a kamufláže. Jak moc jsou cenné? mám si je šetřit na tier7+ nebo můžu nasazovat už teď a bude jich v budoucnu dost?(tier3-4)? a mají omezený počet v inventáři nebo můžu syslit neomezeně?

Díky všem za odpovědi :)

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[IDDQD]
[IDDQD]
Players
119 posts
8,748 battles

Ahoj.

1) Pokud máš na mysli okénka v sekci vylepšení, tak těch může být až 6 :Smile_Default:. Další se ti zpřístupní na tierech 5, 6, 8 a 9.

Do prvního okénka bych ti určitě doporučil Úprava hlavní výzbroje 1. Snižuje šanci na vyřazení tvé hlavní baterie a to je pro bitevky životně důležité.

Do druhého si dej Úprava systému řízení oprav 1 (-3% k riziku zaplavení a -5% k požáru.), ty zbylé moduly na výdrž kormidla či motoru se hodí spíše pro torpédoborce. Bitevky je mají dobře chráněné.

2) Co se skillů týče tak první už sis dal Preventivní údržbu (-30% k vyřazení modulů). Dobrá volba. Jako druhý skill se na většině bitevek doporučuje Zkušený střelec (pardon, já to mám v češtině, prostě to s obrázkem dělové věže), zrychluje otáčení dělových věží. Za třetí Superintendant (přidává +1 spotřební doplněk), takže máš na bitevce 4x léčení (5x v případě prémiového doplňku). Při výběru čtvrtého skillu máš už větší volnost. Vyber si, co se ti líbí. Případně si pročti příspěvky k jednotlivým lodím, tam se občas píší doporučené skilly na kapitána. Jinak pro japonské BB budou nejlepší asi Expert na maskování (-14% k odhalení), Požární ochrana (-10% k riziku požáru), nebo Pokročilý střelecký výcvik (větší dostřel protiletadlových a sekundárních děl).

3) Vlajky a kamufláže. Těžko říct. Někdo jich má nasysleno hromadu a někomu zase chybějí. Ale obecně to není nedostatkové zboží. Většinu vlajek (signálů) můžeš získat ve hře za dosažení určitých úspěchů. Někdy je to těžké (třeba signál Equal Speed Charlie London +50% ZK za bitvu lze získat za potopení alespoň 5 lodí v jedné bitvě a to se většině z nás nepodaří každý den ). Případně se dají koupit v prémiovém obchodě. Ale nejlepší způsob pro tebe asi bude tento: každý den lze za zisk zkušeností při hraní (za 2000, 12 500 a 37 000 ZK) získat celkem až 3 kontejnery. Ty obsahují spotřební doplňky, kredity, signály, kamufláže, volné zkušenosti... Až si je budeš vybírat, zvol si právě kontejner se signály a kamuflážemi. A klidně si je montuj už teď. Uvidíš, jak rychle je budeš získávat a spotřebovávat a řiď se podle toho. V inventáři jich můžeš mít snad neomezeně. No, určitě přes 2000 od každého typu.

Syslení zdar :Smile_honoring:

• Cool 3

• 0
Players
73 posts
16,343 battles

Úprava hlavní výzbroje 1
uprava systemu oprav 1
pak buď sekundárky, aačka nebo klidně i přesnější střelbu záleží na tobě
rychlejší kormidlo
menší spot
a pak rychlejší reload hlavní v ýzbroje
Co se týče vlajek, pokud vím tak jich můžeš mít kolik chceš a plýtvat vlajky na tyto tiery asi nemá moc cenu. Ale od 5levlu bych minimálně nahodil vlajku na menší hoření, více opravitelných hp.
A kapitána mám takto.
image.thumb.png.01e7cd3ef3223bcb6d9ea7d8051d6c0a.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.