Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.0 - Kolekce HSF

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,221 posts
3,668 battles

Kapitáni! :cap_win:

High School Fleet se vrací s novou kolekcí!

Co na ni říkáte?

Players
203 posts
11,945 battles

Za každou kompletní kategorii dostanete odpovídající pamětní vlajku. Až nasbíráte všech 35 portrétů, získáte permanentní kamufláž pro Yamato, speciální pamětní vlajku Kure Maritime High School odměny za zkompletování sbírky.

Sem trošku nechápavej, ale jaký odměny jsou tím myšleny kromě tý pamětní vlajky a tý perma Yamato kamufláže ???

Players
203 posts
11,945 battles

Jinak bych teda dodal  HSF Graf Spee (20 kontejnerů navíc) ... to byste se měli stydět .... všichni kdo si Admirala Graf Spee poctivě vyjezdily v misích nebo koupily za dublony vostrouhaj a ta lod jim je v přístavu nanic jen abyste si před název přidali HSF a mohli ste tu lod vydávat jako novou do premiovýho obchodu .... fakt jako silovka ....

• Cool 1

Players
203 posts
11,945 battles

A mám pro vás eště jeden postřeh ....  už 4tej kontejner za expy a nedostal sem žádnou vaší malovanou japonskou ***** ....  všechny ostatní sbírky až na Lov na Bismarck mám kompletní a tudíž se tam nedá nikde nic vypnout aby mě to nesbíralo a u Bismarcku ta možnost jaksi chybí,takže bud mám neuvěřitelnou smůlu,že sem 4x zasebou nedostal  žádnou vaší postavičku nebo to máte nějaký podělaný (tomu bych se ani nedivil) ...  každopádně plácat sbírky dohromady a napsat  když  chcete tuhle sbírku musíte tamtu vypnout je dost  uhozený a hrajou  to děti 12+ co nezkoumaj  každej detail takže WAKE UP ..... 

edit: musel sem  dát,že sbirku nesbírám a pak  zase že sbírám  protože to asi  *****  vaše *****  bedna od Bismarcku ....  fakt jako nahlavu !!!

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,221 posts
3,668 battles

Děkujeme za vaše názory. Jelikož zítra příchází verze 0.7.1, zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.