Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.0 - Nášivky a emblémy

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,274 posts
3,690 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

V aktualizaci 0.7.0 přichází možnost nastavit si různé nášivky a emblémy!

Líbí se vám? Jaké jsou Vaše nejoblíbenější?

• Bad 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,348 posts
7,857 battles

kdzy pominu fakt ze ty loga vypadaji jak z c&c generals , tak bych opravdu ocenil moznost vypnuti

me opravdu nezajima jaky graficky fujtajks si ten dotycny ktery me potopil "vytvoril"

nechapu proc nam to cpete bez moznosti vypnuti

dik za predani

• Cool 6

[IDDQD]
Players
378 posts
11,717 battles

Upřímně - já si cením každé nové věci ve WOWS, nicméně čekal jsem spíše klanové tagy, ať už na boku lodi či na vlajce, nebo další úpravy v rámci vzhledu lodí. Osobně je mi opravdu jedno, jestli po potopení mojí lodi vyskočí přes půl monitoru, že Pepík, co mne potopil, má ve znaku opici žonglující se třemi rajčaty. Spíše naopak, i já bych uvítal možnost vypnutí. Čekal jsem prostě jiný směr osobních herních úprav :( ...

• Cool 4

[CZSKN]
[CZSKN]
Players
44 posts
13,048 battles

vypadaji dosti zajimavě jsu zvedavy jake kombinece budou vznikat splněnim podminek pro jejich ziskani

[IDDQD]
Players
2,012 posts
17,852 battles

jestli tam půjde vyrobit nějakej pěknej květák tak to beru :Smile_popcorn:

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,143 posts
5,061 battles
6 minutes ago, Quetak said:

jestli tam půjde vyrobit nějakej pěknej květák tak to beru :Smile_popcorn:

Co jsem narychlo koukal než spadli servery,tak NE . Tudle kombinaci nedáš ,

Mě osobně stačí - hele už nebudu říkat,že střílím gumový medvídky, ale květák . Dopadne neuškodí :Smile_hiding: Promiň,musel jsem :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Alpha Tester, Korzár
3,338 posts
19,146 battles

Pevně doufám, že k této otravné nevzhledné zbytečnosti v nejbližším micropatchi přibude možnost vypnutí.

Jen by mě zajímalo co WG vedlo k tomu investovat čas do této zbytečnosti? "Četné žádosti hráčů"? Nemají devs co jiného na práci? Řekl bych že ano

p.s. Jak dlouho asi tak potrvá než se objeví mod mazající tuhle ..... erm, fičuru. Den? Dva? :fish_haloween:

• Cool 1

Players
32 posts
On 1/17/2018 at 3:48 PM, YabbaCoe said:

Kapitáni! :Smile_medal:

V aktualizaci 0.7.0 přichází možnost nastavit si různé nášivky a emblémy!

Líbí se vám? Jaké jsou Vaše nejoblíbenější?

To jak se tam objeví kdo mě potopil - mohlo by to být ještě větší, třeba úplně přes celou obrazovku? To v nás má vyvolat nějakou pomstychtivost nebo co?

!!!Největší hovadina co vymyslely!!!

EDIT

Jinak přidat si emblém je fajn

Edited by Kampa1987
Nevhodný obsah
  • Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
336 posts
16,404 battles

Určitě se emblémy a jiné ptákoviny některým hráčům líbí (stejně tak jsou příznivci ARP, HSF a další), jen bych uvítal stejně jako ostatní možnost tuhle ptákovinu vypnout.

• Cool 1

[POFF]
[POFF]
Players
439 posts
9,337 battles

Souhlasím s výše zmíněnými názory - každá inovace vítána, ale MUSÍ být možnost to vypnout. 

Opravdu čas investovaný do této kraviny je důležitější než ň. Ten tu postujeme pouhé dva roky.

BTW fráze typu "na četné žádosti hráčů" chápu vyloženě jako nikdo to nechtěl, ale my nic lepšího nesvedeme, tak jsme udělali aspoň toto, abychom vykázali nějakou činnost.

• Cool 1

[POFF]
Beta Tester
196 posts
18,196 battles
22 hours ago, TheComedian1983 said:

Pevně doufám, že k této otravné nevzhledné zbytečnosti v nejbližším micropatchi přibude možnost vypnutí.

Jen by mě zajímalo co WG vedlo k tomu investovat čas do této zbytečnosti? "Četné žádosti hráčů"? Nemají devs co jiného na práci? Řekl bych že ano

p.s. Jak dlouho asi tak potrvá než se objeví mod mazající tuhle ..... erm, fičuru. Den? Dva? :fish_haloween:

A je to tady,aslain už vydal aktualizaci ve které lze tuto fičuru konečně vypnout:cap_haloween: (dog tags remover)

Privateer
291 posts
5,591 battles

kdyby hra neobsahovala dlouhodobe nevyresene zasadni chyby, mozna by se to dalo prijmout, ale v soucasnosti je to jen nevyuzitelna a navic otravna zbytecnost.

[IDDQD]
Players
2,012 posts
17,852 battles

musíte na to přestat koukat jako na něco co je tu pro nás. Já v tom vidim spíš další věc za kterou si půjde připlatit. Speciální odznaky v těch největších balíčkách prémiových lodí. Speciální odznaky při různých událostech, každý zpoplatněný za symbolický 3 éčka...atd.  

• Cool 3

[CRYO]
Players
104 posts
17,138 battles

žádám o možnost vypnutí. po zničení chci sledovat hru a musím chvíli koukat na nic neříkající znak přes půl obrazovky

[T-N-T]
Players
959 posts
4,092 battles
2 hours ago, Quetak said:

musíte na to přestat koukat jako na něco co je tu pro nás. Já v tom vidim spíš další věc za kterou si půjde připlatit. Speciální odznaky v těch největších balíčkách prémiových lodí. Speciální odznaky při různých událostech, každý zpoplatněný za symbolický 3 éčka...atd.  

To by me asi stvalo, kdybych si mel za premiovou lod priplatit jen proto, ze je u ni takovej blbinec. Kterej notabene budu mit Aslainem zrusenej. 

Players
13 posts
1,818 battles

Taky bych se primlouval za moznost vypnout tu blbinu a to nejenom, ze ji nechci sledovat, ale ani aby ji nemuseli sledovat jini, kdyz je nahodou potopim.

No, muselo to dat hrozny prace a pritom takova blbost...

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,838 posts
12,043 battles

Nemůžu si pomoci ale myslím, že komunita by spíše uvítala nápad který se zrodil u hry Call of Duty: BlackOps
Stačí na YT hodit do vyhledávání "blackops logo" a schválně se dívejte, jak si lidé umí vyhrát s tvorbou loga.

Je to osobité, nápadité a originální pro daného člověka, jako třeba tento pro pana @Houmer_

Jistě lepší než ta ZOO .... :Smile_facepalm:

Vybrala jsem tři, které jsou z různých verzí CoD a které stojí za shlédnutí. :cap_wander:

Spojler

[IDDQD]
Players
2,012 posts
17,852 battles

nášivky jsou nuda. Mnohem víc se mi líbí ty emblémy, který se odemykají za určitý herní činnosti. Tady mi WG zahrál na mojí achievement hunter notu. Získání některých bude chvíli trvat, ale tak už to s achievementy bývá. Ještě by těch emblémů mohlo být víc.

Ten za elitního velitele křižníků se mi moc líbí - cíl číslo 1 

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.