Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tagl1a

Tüm Geri Bildirimler

16 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team
292 posts
459 battles

Kaptanlar, 

0.7.0 Güncellemesi ile ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Geri bildirim:

• Genel Geri Bildirim
  • Eğitim Odaları
  • Kişisel Nişanlar & Amblemler
  • HSF Koleksiyonu
  • Hata Bildirimleri

Güncelleme ile ilgili tüm notlara buradan ulaşabilirsiniz. 

Teşekkürler

[TR]
Players
230 posts
10,533 battles

Merhaba talya  wows steam me geldi peki kendi hesabımızda ne zaman giriş yapabilcez bir bilgi verebilirmisin acaba 

WG Team
292 posts
459 battles

Merhabalar,

On 1/17/2018 at 2:44 PM, TYusta said:

Merhaba talya  wows steam me geldi peki kendi hesabımızda ne zaman giriş yapabilcez bir bilgi verebilirmisin acaba 

Steam'den steam hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Diğer türlü ne yazık ki desteklemiyoruz ve yakın zamanda destekleyeceğiz gibi gözükmüyor.

On 1/18/2018 at 11:55 AM, Midye_ said:

oyun gg girmiyor

1

Durum düzeltildi ve kaybedilen zamanı telafi etmek adına oyuncuların hesaplarına 1 günlük premium hesap eklendi. Premium hesabı aktif edebilmek için 19/01 ve 29/01 tarihleri arasında oyuna giriş yapmanız yeterli! 

[SAT]
Players
773 posts
10,159 battles

şikayetlerim

-Bu oyunun katili rng oyun bırakmaya kadar götürür full canılı bismarcka mermi deler hasar vermez birisine sormuştum zamanında module çarptı demişti 

-Bu oyunda dengeden bahsediliyor önce mm den başlanmalı 5 muhripli maçlar görmek istemiyorum daha maç başlar başlamaz 4 muhrip batıyor savaşı kazanma şansı varmı? 5 muhripli maçlardan oyuncu zevk alabilirmi sizce ?

-Demin bir maçtan çıktım ssini atayım oyun yüzünden sinir hastası olmuş bizim takımdaki bir oyuncu bizim takıma demediğini bırakmadı noob dedi bot dedi reportladımmı tabikide hayır oyuncuları sinir hastası yapmaya hakkınız varmı ? bu wows eğlenceye hizmet etmiyormu ?mm düzenleyen yazılımcılar ben oyundur derim geçerim ve bu maçtan sonra bana maçı değerlendirmem hakkında anket gönderildi memnun kaldımı işaretledim buda maç sonuçu

-Bugün yine oynadığım maç vardı takım 12 kişilik ve bizden bir Allahın kulu batmadı ben rahatsız oldum kazandık ama karşıdaki takımın oyuncusu başladı kendi takımına noob team demeye bize yazıyor milleti sinir hastası yaptınız 

-Bir isteğim daha var bu cv leri oyundan kaldırın yok kaldıramıyorsanız uçaklarını nerfleyin tek yemekten bıktım :-) (cv lobisi kızacak ama bu benim isteğim oyundan)

-Oyun içi gemilerden new orlensdan bahsediyim oyunda denge varsa bu geminin 8 tierda olması saçma tek yemeside oynanabilirliği düşürüyor ne yaptım peki serbest dp vardı atladım 8 tierın gemisi değil 10 tierlık maçlara atması saçma o gemiyi range yok gemide 

Aklıma daha gelen şeyler varsa eklerim bu sayfaya

shot-18.01.20_01.34.32-0178.jpg

shot-18.01.20_01.34.36-0152.jpg

• Cool 1
  • Bad 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,226 posts
12,346 battles
12 saat önce, PisiReis dedi:

-Bir isteğim daha var bu cv leri oyundan kaldırın yok kaldıramıyorsanız uçaklarını nerfleyin tek yemekten bıktım :-) (cv lobisi kızacak ama bu benim isteğim oyundan)

Anlıyorum hocam. Hiç uçaksavar yükseltmesi vermeyin zaten niye veresiniz ki? Onun yerine uçak gemilerine nerf gelsin bu çok mantıklı bir istek. Gemilere verilen yükseltmelerde açık ara en yüksek performansı veren AA'dır. Fakat onun yerine 4-5 saniye az yanmayı tercih ediyorsunuz, CV saldırınca da hemen yapıştırıyorsunuz; " CV OP PLEASE NERF "

• Funny 1

[SAT]
Players
188 posts
12,346 battles

Yeni yamada filo atarken filo sohbet sekmesi gemilerin önünü kapatıyor. Yukarı almaya kalkınca da bazen mouse cursorüne yapışıyor. Düzeltmek için oyundan çıkmak gerekiyor. Acil düzeltilmesi lazım.

[SAT]
Players
773 posts
10,159 battles
36 minutes ago, Accelerated said:

Anlıyorum hocam. Hiç uçaksavar yükseltmesi vermeyin zaten niye veresiniz ki? Onun yerine uçak gemilerine nerf gelsin bu çok mantıklı bir istek. Gemilere verilen yükseltmelerde açık ara en yüksek performansı veren AA'dır. Fakat onun yerine 4-5 saniye az yanmayı tercih ediyorsunuz, CV saldırınca da hemen yapıştırıyorsunuz; " CV OP PLEASE NERF "

Sen zamaninda cc lik yapmis bir oyuncuydun bizden daha fazla bilgin oldugunu dusunurdum tarafsiz bir goz ile bak oku bakalim benim yazdigimi sen karar ver oyuna ingiliz zirhlilari geldi malum bir full ucak savar verilmis t10 bb lere he spami yapsin ucak savar kalirmi ? Full ucaksavara vermek mantiklimi ?Bir ornek daha vereyim yamato ile maca girdim cv beni bir guzel korudu bir maca girdim bizim takimdaki cv kendini korumaktan aciz duruma dustu ve batti otomatikmen kayip neden oyunun dengesi cv de olsun bu oyunda dengeden bahsediliyorsa sayet cv lerin oyundan kalkmasi sart !

[L2TW]
Players
125 posts
10,611 battles

1. Uçak savarların kırılmaması için de Upgrade var.

2. CV li maçda tek başına olursan tek yersin. Takımla beraber oyna.

3. New Orleans kötü değil ve hatta kendi screenshotunda adam rakip takımda birinci olmuş T10 maçında :D

4. Beş Zırhlı olunca ve arka planda durup hiç bir bok yapmayınca problem yok ama beş Muhriplemi var? 

• Funny 1

[SAT]
Players
773 posts
10,159 battles
1 hour ago, SriverFX said:

1. Uçak savarların kırılmaması için de Upgrade var.

2. CV li maçda tek başına olursan tek yersin. Takımla beraber oyna.

3. New Orleans kötü değil ve hatta kendi screenshotunda adam rakip takımda birinci olmuş T10 maçında :D

4. Beş Zırhlı olunca ve arka planda durup hiç bir bok yapmayınca problem yok ama beş Muhriplemi var? 

Oyle rapor bendede var rng isi oynanabilirlik onemli new orlens ile bunlar benim goruslerim takim ile beraber oynayincada tek yiyorum cv den ne olacak simdi senin tezin ?Benim zirhli oynadigimi nasil  sen nerden bileceksin ? Daha baska yol biliyorsan senden dinleyelim ? Anlat bakalim mac baslar baslamaz 1 dakka icinde 4 muhrip batiyor hadi izah et bakalim ?

[L2TW]
Players
125 posts
10,611 battles

Bir dakika içinde Muhriple batan adam kruvazör oynarsa iki dakikada Zırhlıdan tek atışla batar. Zırhlı oynarsa 20 km de kalır ve yardım etmez. Adam oyunu oynamasını bilse öyle çabuk ölmezdi. 

• Cool 1

[SAT]
Players
773 posts
10,159 battles
15 minutes ago, SriverFX said:

Bir dakika içinde Muhriple batan adam kruvazör oynarsa iki dakikada Zırhlıdan tek atışla batar. Zırhlı oynarsa 20 km de kalır ve yardım etmez. Adam oyunu oynamasını bilse öyle çabuk ölmezdi. 

Tahminin tutmadi maalesef bizim 4 muhrip bir capin icine girip sis basip torpido cehenneminde sulara gomuldu ben zirhli ile cape gidene kadar battilar senin forumdaki yazilarini okuyorum bazen hak veriyorum bazen ben bilirim hesabi yapiyorsun huyundan vazgec isteyen istedigi gemiyi alir oynar sen oynamama gibi hak taniyamazsin o premium gemi alanlarin sayesinde oyun donuyor buda dipnot olarak sana gelsin ozelestireye acik oldugunu dusunerek yazdim

[L2TW]
Players
125 posts
10,611 battles
36 minutes ago, PisiReis said:

Tahminin tutmadi maalesef bizim 4 muhrip bir capin icine girip sis basip torpido cehenneminde sulara gomuldu ben zirhli ile cape gidene kadar battilar senin forumdaki yazilarini okuyorum bazen hak veriyorum bazen ben bilirim hesabi yapiyorsun huyundan vazgec isteyen istedigi gemiyi alir oynar sen oynamama gibi hak taniyamazsin o premium gemi alanlarin sayesinde oyun donuyor buda dipnot olarak sana gelsin ozelestireye acik oldugunu dusunerek yazdim

Beni yanlış anladın sanırım. Senin takımdaki Muhripler bokdanmış. Bunlar ne oynarsa oynasın takıma faydalı olmazdı. Bu maçı dört Muhrip olduğu İçin değilde takımında dört işe yaramaz oyuncun olduğundan kaybetmişsin. Ben sen arkada duruyorsun falan demedim :)

Bence maçlar Zırhlı sayısı dört beşi geçince sıkıcı oluyor. 

WG Team
292 posts
459 battles

Merhablar, 

Geri bildirimleriniz için teşekkürler, tüm yorumlarınızı haftalık raporlarımıza ekledim. Geri bildirim başlığı altında lütfen konu dışına çıkmamaya özen gösterin. 

On 1/20/2018 at 12:00 AM, PisiReis said:

-Demin bir maçtan çıktım ssini atayım oyun yüzünden sinir hastası olmuş bizim takımdaki bir oyuncu bizim takıma demediğini bırakmadı noob dedi bot dedi reportladımmı tabikide hayır oyuncuları sinir hastası yapmaya hakkınız varmı ? bu wows eğlenceye hizmet etmiyormu ?mm düzenleyen yazılımcılar ben oyundur derim geçerim ve bu maçtan sonra bana maçı değerlendirmem hakkında anket gönderildi memnun kaldımı işaretledim buda maç sonuçu

-Bugün yine oynadığım maç vardı takım 12 kişilik ve bizden bir Allahın kulu batmadı ben rahatsız oldum kazandık ama karşıdaki takımın oyuncusu başladı kendi takımına noob team demeye bize yazıyor milleti sinir hastası yaptınız 

Bu gibi durumlarda rapor özelliğini kullandığınızdan emin olun. Yeterli sayıda oyuncunun şikayet etmesi durumunda oyuncu geçici olarak chat ban'ı almaktadır. Bu durumla karşılaştığınız için üzgünüz, belirttiğiniz gibi bunun bir oyun olduğunu unutmamak lazım. Bazı oyuncular yenilgiyi kabullenemediklerinde bu tarz davranışlarda bulunabiliyorlar, bunu kişisel algılamayın. 

Geri bildirimlerinizi daha sağlıklı şekilde iletebilmemiz için bu tarz bildirimler yaparken lütfen gemilerin isimleri vb bilgileri eklemeyi unutmayın! 

Teşekkürler! 

• Cool 1

[SAT]
Players
773 posts
10,159 battles

Teşekkürler geri dönüş yaptığınız için tabikide özelikle midway yamato ile sıfır dmg çıkmamı sağlamıştı sebebi beni haritanın en uzak köşesinden başlatması oyunun t10 midway ve t10 hakuryu nerflenmesini istiyorum tek atamasınlar oyunculara birde bu videoyu atayım sizin yazılımcılar bir izlesin zahmet olmazsa dengeden bahsediliyor sonuçta oyunda 

[GREAT]
Players
161 posts
9,969 battles

Amerikan uçak gemileri neden Tek grup avcıya döndü? Bir de yeni güncellemeden sonra gemilere sancak vs takarken görüntü çok hızlı sallanıyor adamın midesi bulanıyor sancak kuşanırken... :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.