Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Snail__Hunter

Aktualizace 0.7.2

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
25 posts

Tak jsem trochu zmatený.:cap_happy:  Na ofiko stránkách nám wg představuje aktualizaci 0.7.2. Je tam napsáno:  Nyní máte poslední šanci získat americkou bitevní loď IX. úrovně USS Missouri za herní volné zkušenosti. Loď s vydáním aktualizace 0.7.2 zmizí, protože přinášíme novou bitevní loď IX.        A na konci: Pusťte se do získávání zkušeností, Missouri bude k mání celý další měsíc.  Tak jak to je? Pokud zmizí, nedává smysl poslední věta, pokud zůstává ještě měsíc, je blbě napsaná ta první.  Kdo to překládá??? Nebo je i originál tak dvojsmyslně napsaný?

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
119 posts
8,739 battles
10 minutes ago, Ozzys_CZ said:

wg představuje aktualizaci 0.7.2.

Jedná se zatím o aktualizaci 0.7.0.  A Missouri by měla být k dispozici ještě asi měsíc (právě do příchodu 0.7.2.)

Players
25 posts

Aha, už jsem v obraze :-).Přehlídl jsem že aktuálně představují aktualizaci 0.7.0. Takže víme s jistotou že do měsíce přijdou dvě aktualizace :-).

[T-N-T]
Beta Tester
975 posts
7,477 battles
3 hours ago, Ozzys_CZ said:

Aha, už jsem v obraze :-).Přehlídl jsem že aktuálně představují aktualizaci 0.7.0. Takže víme s jistotou že do měsíce přijdou dvě aktualizace :-).

Nevíme, ale WG si to myslí...:fish_glass:

• Cool 1
  • Funny 1

[-VU-]
Players
156 posts
3,711 battles

z prichodom musashi WG povedalo ze mas tak cas 2 mesiace aby sa poponahlali ti co chcu missouri lebo ju odstrania aktualizaciou 0.7.2, Lebo nechcu 2 free xp priemiovky na 9 tiere. kedze uz cca mesiac  vieme o musashi tak ostava este mesiac . Ako to uz bolo neraz spomenute kto ma velku kopu free xp tak uz missouri v pristave ma. A tak ti co nanu sporia free xp musia siahnut po dublonoch a konvertovat alebo sa rozlucit s moznostou ze ju budu mat. Genialny tah WG A o 3/4 roka bude tipujem naspat  Alebo mozno aj skor :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Privateer
3,142 posts
5,061 battles

Naplácat na lodičku  ( ideálně nějaký 8 premiák ) vlajky na FreeXP ( Hydra 250 % . Uroboros 777 % , Papa Papa 300 % ) proložit kamufláží ( Vichr 75 % nebo jak byl Souboj živlů ta dává 100 % ) tak by neměl být problém se co bitvu dostat přes  2 000 FreeXP za bitvu . Pokud nehraješ tužku.

Misku mám,takže neřeším a po rychlé kontrole to můžu otočit 97x . Asi začnu šetřit na - hmm hlemýždě nebo špageti ?

Spoiler

[T-N-T]
Beta Tester
975 posts
7,477 battles

Já od 12.11. (nákup Missoury) za 180 (EDIT: 545) bitev udělal cca 300 0000 free expů. A to jsem tam moc necpal vlajky a camo na free expy, jen občas kvůli misím vlajky a camo na expy.
Takže ovlajkovat to, namalovat, tak se Missouri dá vyjezdit za měsíc pohodového hraní...

[BL4CK]
Players
587 posts
17,951 battles

Ideálne na farmenie free expov sú T10 lode s pernamentnou kamuflážou...k tomu tie špeciálne vlajky a 8-10K free exp za prvú výhru dňa není problém.

Potom je to od 4-6K...

Predtým jak prišli do obchodu darčeky, som mal 730K free expov a teraz sedím na 3,3M.

[BL4CK]
Players
587 posts
17,951 battles
Před 11 hodinami HavranRyc řekl/a:

Já od 12.11. (nákup Missoury) za 180 bitev udělal cca 300 0000 free expů. A to jsem tam necpal vlajky a camo na free expy, jen občas kvůli misím vlajky a camo na expy.
Takže ovlajkovat to, namalovat, tak se Missouri dá vyjezdit za měsíc pohodového hraní...

Toto je holý nezmysel...lebo bez vlajok,nedostávaš takmer žiadne free expy.

Pri Papa vlajkách máš pri dobrej bitke od 1500+ free expov a to máš myslím 300 alebo 333% k free expom.

[T-N-T]
Beta Tester
975 posts
7,477 battles
9 hours ago, Sexy_Redhead said:

Toto je holý nezmysel...lebo bez vlajok,nedostávaš takmer žiadne free expy.

Pri Papa vlajkách máš pri dobrej bitke od 1500+ free expov a to máš myslím 300 alebo 333% k free expom.

Máš pravdu, nějak jsem blbě spočítal počet bitev, bylo jich 545, což už vypadá reálněji. Ještě jsem si všiml že na Missouri jsem nechal vlajku na 300% free expů.
A těch cca 100.000 expů na DoY jsem odjel z velké části s full vlajkama (expy + free expy) a camem na expy. (což samo o sobě hodí cca 50000 free expů)
Takže to není tak easy, ale reálné to je.

Sorry za mystifikaci.

[IDDQD]
Players
2,012 posts
17,847 battles

tohle vypadá jako zábava, alternativa k cyklonu. 

Night

The veil of night sweeps through the battlefield. Ships get concealment bonus in night battle: -20% surface detectabiliy, -90% air detectability, -15 seconds concealment penalty when firing; but also +100% maximum dispersion, and the line of sight is capped at 12 km.

• Angry 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles
Před 3 minutami Quetak řekl/a:

tohle vypadá jako zábava, alternativa k cyklonu. 

Night

The veil of night sweeps through the battlefield. Ships get concealment bonus in night battle: -20% surface detectabiliy, -90% air detectability, -15 seconds concealment penalty when firing; but also +100% maximum dispersion, and the line of sight is capped at 12 km.

No to bude pre niektore lode fakt uzas mat +100 disperzie... to ako naco bude taky mod ? Po inom netusim iba stretnut daky kriznik bokom a s bb to netrafim lebo rozptyl....

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,605 battles

Vidíte toľko budú hráči žiadať nočné bitky... a keď ich potom dostanú, zistia že v noci je to ešte horšie ako cez deň :D

• Funny 1

[-VU-]
Players
156 posts
3,711 battles
42 minutes ago, us1rev said:

Ale ne... dalsi mod prinasejici desitky minut nudy, stejne jako cyklon... 

Ja osobne milujem cyklon ak som v sharnhorste .  8km cyklon a 8km sekundarky . Luxusna konbinacia :Smile_teethhappy:  len vzdy dufam ze nenarazim na 5 naraz :Smile_teethhappy: zatial jediny problem bol s kamikadze R . inak lahoda 

Co sa tyka nocneho rezimu, to ako co zhasne mesiac alebo co ? lebo uz mapy s nocou su.

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

cyklon je zlo. Není nad to, když se hned u papírového křižníku z ničeho nic ukáže bitevka. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.