Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nanyt

Pozvěte do hry přátele

14 comments in this topic

Recommended Posts

[KG_CZ]
Players
33 posts
5,910 battles

Zdravím mam dotaz Táta je ochoten mi pomoc ale je jeden PC taky to můžu zkusit na jeho kancelářskej ale asi bouchne. Tak jen zda-li to takto půjde a bude uznáno

[KG_CZ]
Players
33 posts
5,910 battles

Jětě tedy může to být na jednom PC teď jsem se koukal na parametry a to by nedopadlo dobře když bych to tam dal na ten kancelářský

[IDDQD]
Players
2,007 posts
17,784 battles

na jednom PC můžeš používat klidně 100 účtů. Jak myslíš že to udělají ti, kteří tuhle "soutěž" vyhrajou? Budou zakládat nový a nový účty, který jen vyjednou na T5 a už se na ně pak nikdy nepřihlásí.  

[IDDQD]
Weekend Tester
1,888 posts
5,166 battles
24 minutes ago, Quetak said:

na jednom PC můžeš používat klidně 100 účtů. Jak myslíš že to udělají ti, kteří tuhle "soutěž" vyhrajou? Budou zakládat nový a nový účty, který jen vyjednou na T5 a už se na ně pak nikdy nepřihlásí.  

bez názvu.png

• Funny 1

[T-N-T]
Beta Tester
974 posts
7,477 battles
3 hours ago, Quetak said:

To se mi nezdá, za ten čas co tím zabiješ si ty lodě koupíš všechny a ještě několik navíc.
Když počítám že jedna T5  (28.000 expů) loď ti zabere 4 hodiny, tak je to šílenost.

[IDDQD]
Players
2,007 posts
17,784 battles
36 minutes ago, HavranRyc said:

To se mi nezdá, za ten čas co tím zabiješ si ty lodě koupíš všechny a ještě několik navíc.

to ale za předpokladu že místo hraní půjde do práce :Smile_teethhappy: 

[T-N-T]
Beta Tester
974 posts
7,477 battles
38 minutes ago, Quetak said:

to ale za předpokladu že místo hraní půjde do práce :Smile_teethhappy: 

Jo, to je taková nemilá podmínka.:cap_viking:
Ale grindit XX krát na T5 je horší než práce...

2 minutes ago, von_chom said:

to nikdo hrat nebude, to se bude botovat jak odusi

Ani tak to nevychází moc efektivně. Buď má více strojů aby mohl botovat paralelně, ale to se ty kompy dají využít efektivněji, nebo stejně nabotuje jen pár účtů denně.
Vzhledem k tomu, že za 8 hodin práce je T8 prémiovka (při průměrném platu), tak jen to nastavování botů a zřizování účtů sežere více.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,347 posts
7,857 battles

urcite, ale ne pro nactileteho skolaka, ktery praci popr brigadu videl jen z pohlednice

• Cool 2
  • Funny 1

Privateer
291 posts
5,591 battles

tato povedena taskarice uz mi do hry prihrala fail divizi, kde pravdepodobne hral jeden hrac za dve lode. Nejenze pritahl -3 tier BB, jeste se poradne nevenoval ani jedne lodi. vzdycky jedna popojela, vystrelila, pak zase druha. Ve finale s obema stal za sutrem. Fakt idealni pro hratelnost :Smile_great:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,872 posts
10,515 battles
2 hours ago, yaketymasq said:

tato povedena taskarice uz mi do hry prihrala fail divizi, kde pravdepodobne hral jeden hrac za dve lode. Nejenze pritahl -3 tier BB, jeste se poradne nevenoval ani jedne lodi. vzdycky jedna popojela, vystrelila, pak zase druha. Ve finale s obema stal za sutrem. Fakt idealni pro hratelnost :Smile_great:

Tak s timhle pristupem toho hoooodne vyexpy :Smile_hiding:

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,226 posts
3,668 battles
Před 3 hodinami yaketymasq řekl/a:

Je až zvláštní, co dokážou lidi udělat pro výhru.. každopádně to frajerovi moc nepomůže...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.