Jump to content
  • 0
Naschud

problém s umístěním lodí v nepřátelském týmu

7 comments in this topic

Question

Players
3 posts
6,043 battles

Ahoj námořníci. Mezi svátky po nějaké drobné aktualizaci klienta, mi dodnes, i přes novou (sosáním při cca. 400 kB/s celovíkendovou) instalaci přetrvává problém s reálnou polohou nepřátelských lodí. Moje granáty viditelně prolétají lodí a dopadají za ní do vody či vybuchují na pevnině přesně v místě na které jsem zaměřil. Chvíli mi trvalo než jsem přišel na to, že loď je ve skutečnosti více vpředu. Vypálím o dost víc před loď než je třeba, granát zvedne před přídí gejzír vody a loď s podivem vzplane na zádi a zaznamená hit. Také se často stává že má loď nereaguje na kormidlo a plave sama jakoby ovládaná druhou osobou. Kormidlo doprava, plná pára vpřed a loď si to najednou zamíří doleva. Přitom ping se mi stabilně pohybuje kolem 35-40 ms. Grafické ovladače poslední verze, FPS mezi 70-80. Jiné online hry naprosto v normálu a to včetně daleko rychlejších akcí u WoT. Napadá někoho co by mohlo být příčinou ?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[T-N-T]
Players
884 posts
4,092 battles

Kdyz bych byl priznivce konspiracek, rekl bych, ze ti nekdo hacknul pc :-) 

No, napada me: nehrajes na notesu? Muzes mit zapnuty touchpad. Obcas ze mi to stane a pak v concealmentu vystrilim a vsichni o me vedi.

Pak me napada, jestli mas zamatlanou klavesnici od marmelady. Ze by se nekde spojil tistak. Zkus jinou klavku. Zkusil bych, jen tak z pleziru, prihlasit se na svuj ucet u nekoho jiny na pc a zkusit si zahrat u nej, jestli se to projevi i tam.

Mody mas smazany?

• 0
[IDDQD]
Players
1,363 posts
11,134 battles

Jaky mas internet  respektive ping ve hre? Tohle je na 90% internetem.. Asi mas slabsi připojení a ve hre ti naroste ping = slabsi odezva.

• 0
[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
661 posts
6,229 battles

Co tak udělat nějaký záznam ze hry, pak by se lépe řešil případný problém. Každopádně si myslím, že to bude jen nějaký problém odezvy serveru nebo tak něco. Já si něčeho takového všiml taky, když se sem tam koukám na letící granáty, tak se stává, že granát prostě proletí třeba zádí pouze s efektem gejzíru vody jakoby tam loď neměla kolizní model, ale pouze vizuální. Nejde o celou salvu, jen o nějaký zbloudilý granát. Ohledně kormidla, podle mě to způsobuje protikolizní systém (collision avoidance system), velice doporučuju vypnout.

• 0
Players
3 posts
6,043 battles

Díky všem za doporučení, samozřejmě je všechny odzkouším. Pro Danny202, jo, zapomněl jsem  že jsem přeinstaloval a opravdu byl zapnutej protikolizní systém. Takže toto je vyřešeno. Dnes 17.1. jsem nechal upravit net u providera a mám (Wifi) 8/2 Mbit, s pingem 20ms.  Problém fantomových lodí pokračuje. Vypozorován ještě jeden detail. Loď po zničení "sklouzne" dopředu na svou správnou pozici. To opravdu před začátkem problémů nedělalo. Zkusím nějaký záznam a pokud to zvládnu hodím sem link.

Záznam vytvořen. Na několika místech viditelné průlety granátů trupem a i následné "sklouznutí" lodi po zničení. Plameny po zásahu přední poloviny vyskočí na zádi.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.