Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

225 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Players
1,356 posts
7,360 battles

Nowa mapa wizualnie prezentuje się świetnie.

Zmiany w istniejących mapach jak najbardziej na plus, szczególnie cieszy mnie nowy układ baz na Łzach Pustyni, w końcu będzie się dało grac na tej mapie.

• Cool 1

[TF16]
Players
374 posts
13,880 battles

Heh, cap z lewej strony mapy (A?) dla samobójców.

Jak tam ktoś wejdzie, to jest niemal bezużyteczny dla  zespołu...

• Cool 1

Players
1,959 posts
1 hour ago, piterski74 said:

Heh, cap z lewej strony mapy (A?) dla samobójców.

Jak tam ktoś wejdzie, to jest niemal bezużyteczny dla  zespołu...

Szczerze mówiąc, na jakim by capie się nie znalazł, to będzie bezużyteczny. Prościej by było postawić ściany pomiędzy capami, efekt ten sam, a roboty graficznej mniej :Smile-_tongue:

• Cool 1

Players
2,275 posts
5,309 battles

Zmiany na aktualnych mapach super, zwłaszcza łzy pustyni. Co do tej nowej mapy z "zamkniętymi" capami, to lewy faktycznie będzie strefą śmierci dla wszystkiego co nie jest dd. Ale środkowy i prawy leżą między kilkoma wyspami, które mają cieśniny, pływanie między nimi, lub wokół wysp nie będzie chyba aż tak straszne i o te capy może być wręcz ciągła walka.

• Cool 1

Players
189 posts
5,362 battles
15 hours ago, henryk5pio said:

Zmiany na aktualnych mapach super, zwłaszcza łzy pustyni. Co do tej nowej mapy z "zamkniętymi" capami, to lewy faktycznie będzie strefą śmierci dla wszystkiego co nie jest dd. Ale środkowy i prawy leżą między kilkoma wyspami, które mają cieśniny, pływanie między nimi, lub wokół wysp nie będzie chyba aż tak straszne i o te capy może być wręcz ciągła walka.

Ja jestem sceptycznie nastawiony, owszem - przy ogarniętej drużynie idzie jakoś wspierać okręty na capach, ale to co się czasem wyprawia na takich mapach jak np. Sea of Fortune... Wolę jednak nieco bardziej otwarte mapy jak np. Trap.

[HEROZ]
Players
764 posts
6,754 battles

Nie można mieć 5 map takich samych ale w różnych skórkach. Fajnie by było żeby różne mapy były dobre do różnych zadań. Tak samo łzy może i były ciężkie dla niektórych klas ale to się zdarza. Inne będą ciężkie dla innych. Wchodzę do gry i powinno być "oj będzie ciężko, co by tu dzisiaj sprobować", a nie pływanie na pamięć bo każda mapa ma coś dla niego. Ważne tylko żeby każda klasa miała swój ciężki odpowiednik.

WG Staff
2,226 posts
3,853 battles
5 minutes ago, MexicosBocianos said:

@WG_Lumberjack a czy ptaszki coś ćwierkają/chomiki piszczą nt. HMS Nelson? Zostanie w kliencie gry(w rozpisce pacha brak o nim wzmianki) czy też będzie wycofany razem z innymi premkami?

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Nie planujemy go wycofywać. :) 

• Cool 2

[MFB]
Players
608 posts
6,049 battles
1 minutę temu, WG_Lumberjack napisał:

Nie planujemy go wycofywać. :) 

To super, mogę spokojnie dozbierać na Musashi bez utraty połowy zasobów free xp :Smile_Default:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Players
727 posts
6,926 battles
9 minutes ago, Migdzinski said:

Czy jest w planach wypuszczenie premki poziomu 10? Podobno ma być to Alaska 

1. Jest w planach krążownik premium poziomu X - Stalingrad. Będzie on nagrodą za wykonanie specjalnych misji w trzech sezonach bitew klanowych w grupie Tajfun. Należy zebrać 3 flagi "Stalingrad".

2. Kolejny kandydat do premium poziomu X - Salem jest w trakcie prac WIP. Brak na razie informacji co do sposobu jego możliwości pozyskania (sklep premium/wolne PD/nagroda za rankedy itd.).

2. Alaska nie została zapowiedziana i na razie nie jest w planach jest wprowadzenie. Ponadto nie nadaje się na X tier. Jezeli już zostanie dodana do gry, to najprawdopodobniej jako VIII/IX.

• Cool 1

Players
1,440 posts
13,894 battles

Na forum wows na reddicie znalazłem ciekawą analizę kilku krążków, w tym japońskiego CA Maya. Wcześniej "podobny" był do Myoko, ale w 1944 przeszedł "refit" w trakcie którego m.in. zdjęto mu trzecią, tę "wklinowaną" wieżę arty głównej, a w zamian wzmocniono pelotkę i poprawiono uzbrojenie torpedowe. Ciekaw jestem, czy jest jakaś szansa (albo tylko rozważanie - końcu od czego ten temat :-)) by ów okręt ukazał się w grze.

@WG_Lumberjack - czy wiesz coś może na ten temat, czy to tylko gdybania redditu??

Edit. Rozumiem i dziękuję.

WG Staff
2,226 posts
3,853 battles
1 hour ago, umbra_arboris said:

Na forum wows na reddicie znalazłem ciekawą analizę kilku krążków, w tym japońskiego CA Maya. Wcześniej "podobny" był do Myoko, ale w 1944 przeszedł "refit" w trakcie którego m.in. zdjęto mu trzecią, tę "wklinowaną" wieżę arty głównej, a w zamian wzmocniono pelotkę i poprawiono uzbrojenie torpedowe. Ciekaw jestem, czy jest jakaś szansa (albo tylko rozważanie - końcu od czego ten temat :-)) by ów okręt ukazał się w grze.

@WG_Lumberjack - czy wiesz coś może na ten temat, czy to tylko gdybania redditu??

Znam odpowiedź na to pytanie ale jeśli czegoś nie ma obecnie na ST czy PT nie mogę o tym mówić. :)

• Cool 1
  • Funny 1

Players
1,440 posts
13,894 battles

Wiesz @Oderisson  w realiach 2WŚ strzelano na boki, a rozrzut był "przed" i "za" okrętem. Niestety, jakiś super-mądry inaczej stwierdził, że najbardziej smerfnie-fantastyczne rozwiązanie to takie, gdzie wszyscy będą męczyć się na maksa. Japońskie łajby dostały najbardziej - walcząc "na dziób" możesz użyć tylko 2 z 5 wież głównych (Myoko), torped "do przodu" wystrzelić się nie da (Atago wyjątkiem), zresztą japońskie "niewidoczne" torpedy" w grze widać nawet z sąsiedniej mapy :-))). Francuskimi okrętami fajnie walczy się na wstecznym, ustawiając okręt równo dziobem do przeciwnika. Ponadto świetnie strzela się przez własne nadbudówki, a detonacji w grze jak tak wiele, że założono na ten temat specjalny wątek. Tak bardzo żałuję, że nie można przepływać koło wrogich okrętów, prując ze wszystkich dział, zawracając, i znowu... Widocznie taktykę "wszystko na opak" w stosunku do rzeczywistości wymyślił jakiś rosyjski uczony Biezmozgovnyj...  :-))))

@WG_Lumberjack - mam pytanie odnośnie slotów i modułów. Na jednym z serwisów (armored patrol albo sea-coś tam) znalazłem kiedyś opis zmian dla niszczyciela Shimakaze. Co mnie zdziwiło, propozycja zawierała 7 slotów (SIEDEM) a nie standardowych sześć. Pytanie: czy nie rozważacie wprowadzenia dodatkowego slotu, aby można było bardziej spersonalizować okręty? Moduł na nowy slot może być bardzo drogi (kilka milionów), ale dałoby to szansę większej specjalizacji poszczególnym okrętom - jedne na torpedy, inne na pelotkę, etc. Bo obecne super-moduły nie na wiele się zdadzą w sytuacji, gdy najpierw trzeba wykorzystać te na przeżycie - mniejsza łatwopalność/zalanie, moduł na ster, kamuflaż, etc. Jest jakaś szansa na 7 slot i większą specjalizację?

WG Staff
2,226 posts
3,853 battles
10 minutes ago, umbra_arboris said:

@WG_Lumberjack - mam pytanie odnośnie slotów i modułów. Na jednym z serwisów (armored patrol albo sea-coś tam) znalazłem kiedyś opis zmian dla niszczyciela Shimakaze. Co mnie zdziwiło, propozycja zawierała 7 slotów (SIEDEM) a nie standardowych sześć. Pytanie: czy nie rozważacie wprowadzenia dodatkowego slotu, aby można było bardziej spersonalizować okręty? Moduł na nowy slot może być bardzo drogi (kilka milionów), ale dałoby to szansę większej specjalizacji poszczególnym okrętom - jedne na torpedy, inne na pelotkę, etc. Bo obecne super-moduły nie na wiele się zdadzą w sytuacji, gdy najpierw trzeba wykorzystać te na przeżycie - mniejsza łatwopalność/zalanie, moduł na ster, kamuflaż, etc. Jest jakaś szansa na 7 slot i większą specjalizację?

Jak w przypadku każdych sugestii taka szansa jawi się na horyzoncie gdy duża część społeczności wyraziłaby taką chęć i będzie to widoczne w zbieranych opiniach.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.